Весели ритничета от ОКТОМВРИйските мъничета! - Тема 8

  • 25 689
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 649
Paldora, по принцип е задължително, но всичко зависи от доктора ти. Ако се съгласи да се "споразумеете" може и да се заобиколи изискването и да те заведат само на документи хоспитализирана.
(ПС-аз все още си работя, но моя приятелка наскоро беше с твоя казус и говоря по-скоро от нейно име)

# 766
  • Мнения: 2 028
Не, но май до голяма степен зависи и от лекаря и болницата- някои настояват, други го правят фиктивно, а на мен лично нищо за хоспитализиране не ми споменаха, не мисля, че са ме водили лежаща в болничното заведение. Най-добре го попитай.

# 767
  • Мнения: 700
Палдора аз съм в болничен и не е ставало и дума за хоспитализация.Медицинския център където ходя си има лекарска комисия и от там ми издават болничните .Не знам каква е процедурата, но със сигурност не ме водят, че лежа някъде, защото това е просто медицински център не е болница и няма легла за пациенти, а болничния ми е издаден от там🙂Може би когато се издава от болница се налагат някакви такива гимнастики.Питай си конкретно твоя лекар, няма как да знаем как той е уредил въпроса и само ще те подведем.

# 768
  • Мнения: 381
И при мен дума не е ставало за хоспитализация. Мисля, че зависи от къде ще ти го издават . На моята приятелка й се наложи да бъде хоспитализирана, въпреки че не й се искаше.

# 769
  • Мнения: 11
Кики,количката има пълно легнало положение на летния кош, въпреки, че на показана схема не изглежда така. Съветвам те да я видиш и тестваш наживо. Супер лекичка и маневрена е. Ако обичате разходки, включително и в природата, е точно за вас.

Ходих в магазина и за легнало положение беше това ( прилагам снимка)

Иначе е супер лека и маневрена.

# 770
  • Мнения: 241
Момичетаа днес най-накрая усетих и аз бебка🥰 Не беше ритничета, а бълбукане и усещах как се движи "нещо" в корема ми. Многоо приятно чувство ❤
Сега се връщам от ендокриноложката, дигна ми малко дозата на Еутирокса, заради ТСХ-то.
Казах и, че многоо се изморявам, задъхвам, а съм качила само 3 кг / 51 кг съм /, реално още нищо не ми тежи и ме пита как е хемоглобина, а моя наистина е паднал. Каза, че е възможно да е от него измарянето и липсата на енергия.
Някоя има ли подобни оплаквания?

# 771
  • омъжена
  • Мнения: 589
Момичета, имам въпрос.
Мисля да приключвам с работата и да излизам в болничен.
Задължително ли е хоспитализирането преди издаване на първия болничен?
Имам вече една хоспитализация в началото на април, когато бях с болки.
Аз МИСЛЯ,4Е НЕ. Два пъти излизам болни4ен по маи4инство и след това маи4инство и то фиктивно.И съм казала на генеколозите 4е е фиктивно. Зависи си от Аг сигурно. Но един пут в София сега в Перник не съм била с болни4ен престои.Дава ми го отивам при ЛКК и ми казват след колко време да отида да си го взема и после при с4етоводителката.Успех

# 772
  • Мнения: 398
Момичета минах през д-р Даскалов трябваше да е ФМ но каза да отида в 24г.с защота при мен по-трудно се вижда иначе ме прегледа много обстойно всички кръвопотоци са окей и чакаме девойка 💝 350гр е в 20г.с +3д на 06.07 живот и здраве ще правим ФМ .

# 773
  • София
  • Мнения: 1 369
ОКТОМВРИ още е далече, но стигнахме средата вече! - Тема 9

Голямо писане тия дни- едвам смогвам да ви чета... Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт