Ринопластика, тема 2

  • 81 992
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 133
Не в нормално, имаш някаква сериозна инфекция, щом има гной. Потърси помощ, защото от инфекция в главата много лесно може да си замине човек.

# 721
  • Мнения: 4 581
Подкрепям Кукумицинка. Имаш някакъв много сериозен проблем и трябва да отидеш незабавно на лекар. УНГ да те види задължително. Не е нормално да ти тече гной, има някаква инфекция, и да, можеш да си отидеш от това. Непременно на лекар!

# 722
  • Мнения: 235
Подкрепям Кукумицинка. Имаш някакъв много сериозен проблем и трябва да отидеш незабавно на лекар. УНГ да те види задължително. Не е нормално да ти тече гной, има някаква инфекция, и да, можеш да си отидеш от това. Непременно на лекар!
Може ли да препоръчате някой добър УНГ? За Град София в такъв случай,въпреки,че винаги съм ходил на такива с препоръки ?

# 723
  • Мнения: 19 133
Подкрепям Кукумицинка. Имаш някакъв много сериозен проблем и трябва да отидеш незабавно на лекар. УНГ да те види задължително. Не е нормално да ти тече гной, има някаква инфекция, и да, можеш да си отидеш от това. Непременно на лекар!
Може ли да препоръчате някой добър УНГ? За Град София в такъв случай,въпреки,че винаги съм ходил на такива с препоръки ?

Не съм в течение със софийските УНГ. Ако можеш да отидеш в Пловдив, не е много далеч, бих препоръчала д-р Крема или Рангел Димитров.

# 724
  • Мнения: 4 581
Аз съм в Пловдив и не мога да препоръчам някой в София. Преди години, когато търсех инфо за ревизионна рино, ходих при д-р Иван Йорданов в София.
https://superdoc.bg/lekar/ivan-yordanov
Останах много доволна, доста неща ми каза, защото имах и функционален проблем. Ако Джамбазов не ме беше вместил при него тогава/ за което винаги ще съм му благодарна/, щях да се оперирам при Йорданов. Познавам хора с рино и ревизии при него, които са много доволни.
Редактирам се, защото видях, че и Кукумицинка е писала. Д-р Крема го познавам лично, наистина е страхотен. Скоро се засякохме и в Лидл и си полафихме. Той беше в течение с моя тежък случай преди 15 години, а и тогава бяха колеги в Каспела с Джамбазов.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 14:14 от sharpy

# 725
  • София
  • Мнения: 4 774
В София може би проф. Цветков от ВМА за консултация. Той самият прави рино и септопластика

# 726
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искала мнения за д-р Стефан Комитски и Мартин Генов. Благодаря ви предварително.

# 727
  • София
  • Мнения: 564
Здравейте,

има някой инфо каква е цената ориентировъчно за ринопластика при Д-р Сафет Кулов?
Също така мнения за него доволни и недоволни, биха ми били полезни.
Общо взето за Бг лекари, които не са пластични в клиниките, а са и УНГ лекари, само на него намерих повече снимки с преди и след и човек може да добие представа все пак за това което е постигнал с други пациенти, т.е. като се подлага на това, дали да очаква сравнително естетичен резлтат Simple Smile
По принцип се интересувам от лекари, в София и Пловдив.

# 728
  • Мнения: 96
Здравейте,

има някой инфо каква е цената ориентировъчно за ринопластика при Д-р Сафет Кулов?
Също така мнения за него доволни и недоволни, биха ми били полезни.
Общо взето за Бг лекари, които не са пластични в клиниките, а са и УНГ лекари, само на него намерих повече снимки с преди и след и човек може да добие представа все пак за това което е постигнал с други пациенти, т.е. като се подлага на това, дали да очаква сравнително естетичен резлтат Simple Smile
По принцип се интересувам от лекари, в София и Пловдив.
Аз съм много доволна от доктор Кулов, имам септопластика преди 6 месеца. В следствие на изкривената носна преграда, носът ми беше видимо крив, той ми изправи носа, имах проблеми и в синусите, и тях е оправил, и дишането ми в момента е както преди изкривяването на преградата. Имам придружаващо заболяване, което е много сериозно, и доктора беше много внимателен да няма усложнения заради него. Възстановителния период мина много добре, изобщо нямах силни болки, доволна съм и от самата болница като цяло. Ходила бях при няколко УНГ преди да го избера.

# 729
  • София
  • Мнения: 564
Благодаря, много за отзива, много ми е полезен. А каква е горе долу цената?

Също така свързването с него предполагам първоначално е запазване на час за консултация?

 Предполагам, че вие сте били частично и изцяло по здравна каса. Аз също имам изкривена носна преграда, която УНГ лекари са ми казвали, но не ми създава проблеми, нито е нещо което е видимо. Решението ми е продиктувано най-вече от по-големият нос, който цял живот не харесвам Wink

# 730
  • Мнения: 96
Благодаря, много за отзива, много ми е полезен. А каква е горе долу цената?

Също така свързването с него предполагам първоначално е запазване на час за консултация?

 Предполагам, че вие сте били частично и изцяло по здравна каса. Аз също имам изкривена носна преграда, която УНГ лекари са ми казвали, но не ми създава проблеми, нито е нещо което е видимо. Решението ми е продиктувано най-вече от по-големият нос, който цял живот не харесвам Wink
Цената за септопластика беше 950 лева, като носите направление и от личния ви лекар.За ринопластика не съм питала за цена, аз и първоначално не съм мислила за ринопластика, защото често се налага да ходя по лекари и операции, и не исках допълнително още болки и мъки. Първо си запазвате час за доктора, при него прегледа може да бъде и с направление. Той ви преглежда, коментирате какво ще се прави, и ви дава дата за операция. Ако имате някакво сериозно заболяване, ще ви каже да отидете на преглед преди операцията, за да е сигурен, че може да ви оперира. Дава ви и лист с точни инструкции преди операцията, ще ви даде такъв лист и след операцията. Много е важно да го слушате и да правите и промивките на носа после както трябва, и цялостната грижа за носа във възстановителния период. Щом не си харесвате носа ви препоръчвам операцията, защото не е болезнена и тежка като цяло, но все пак имайте предвид че си е операция и обмислете всички ,,за" и ,,против".

# 731
  • София
  • Мнения: 564
Благодаря Ви много за споделеното.
Ще се радвам и на други мнения повече за лекари в БГ, доволни и недоволни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт