Ринопластика, тема 2

  • 82 009
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 583
Кривината ще остане. Така е бил фиксиран с лонгетата и така зараснал.

# 676
  • Мнения: 2
Здравейте!
Планирам да си направя корекция на носа. Попаднах на Д-р Закерия Батмаз, който работи в София, България. Някой има ли впечатления от него?
https://www.instagram.com/drzekbatmaz?igsh=MWFnZHcwd2dpaWRudA==

Благодаря!

# 677
  • София
  • Мнения: 4 776
Недейте. Имашв ужасни отзиви и скандали за ринопластики от този лекар. Потърсете
внимателно.

# 678
  • Мнения: 5
Аз видях снимки на разпаднал се нос от Батмаз, има новини в интернет. Не бързайте, проучвайте ако трябва с години. Не ми се струва добра идея операция в България също, но всеки решава за себе си.

# 679
  • Мнения: 2
Аз видях снимки на разпаднал се нос от Батмаз, има новини в интернет. Не бързайте, проучвайте ако трябва с години. Не ми се струва добра идея операция в България също, но всеки решава за себе си.

Къде мога да намеря тези снимки?
Благодаря Ви

# 680
# 681
  • Мнения: 287
Здравейте!
Планирам да си направя корекция на носа. Попаднах на Д-р Закерия Батмаз, който работи в София, България. Някой има ли впечатления от него?
https://www.instagram.com/drzekbatmaz?igsh=MWFnZHcwd2dpaWRudA==

Благодаря!
https://lupa.bg/news/nechoveshko-mlada-zhena-e-obezobrazena-sled … a_163013news.html
Търсете информация. Това е ужасно.

# 682
  • Мнения: 568
Некрозата се получава след недостигане на кислород до тъканите. Обикновено се получава след пушене.
Наистина е ужасно.

# 683
  • Мнения: 287
В случая жената е обезобразена от некадърници. Не бих отишла при тоя доктор да ми лекува дори един сопол. Човек реши ли се на подобно нещо, трябва да е изключително внимателен.

# 684
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Аз не мога да си обясня.... Не си ли проучват жените предварително при кого отиват да се оперират. Как може да се съгласят, след като имат уговорка за операция с един да се появи друг доктор. За тоя Сарпецас се знае от години, че е пълен некадърник. Просто съм без думи!

# 685
  • Мнения: 97
Здравейте,

Някой с тромбофилия правил ли е ринопластика и имало ли е проблем. Знам, че има риск, но на мен много ми се иска да направя, през бременността си биех Клекс@н

# 686
  • Мнения: 55
Здравейте, има ли някой тук, който е опериран от доктор Комерт Сен (Истанбул)?

# 687
  • София
  • Мнения: 207
Здравейте,

Някой да е правил операция (ревизия) при д-р Салим Ишкендер (чрез Clineca International) в Истанбул и дали е доволен от хирурга ?

# 688
  • Мнения: 1
Здравейте, има ли някой опериран в Германия, или някой който е чувал добри отзиви за немските хирурзи?

# 689
  • Мнения: 2
Здравейте! Може ли мнение за Дилбер? Чета, както добри, така и лоши отзиви тук. Искам да попитам дали някой скоро се е оперирал при него, защото отзиви от преди 4 или 5 години не ми вършат работа. Имам приятелка, която си направи операция при него преди година и е доста доволна. Въпреки това ще се радвам да чуя и вашето мнение, ако има такива, които са го посетили миналата или тази година.

Общи условия

Активация на акаунт