Ринопластика, тема 2

  • 81 095
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 026
Не в нормално, имаш някаква сериозна инфекция, щом има гной. Потърси помощ, защото от инфекция в главата много лесно може да си замине човек.

# 721
  • Мнения: 4 493
Подкрепям Кукумицинка. Имаш някакъв много сериозен проблем и трябва да отидеш незабавно на лекар. УНГ да те види задължително. Не е нормално да ти тече гной, има някаква инфекция, и да, можеш да си отидеш от това. Непременно на лекар!

# 722
  • Мнения: 233
Подкрепям Кукумицинка. Имаш някакъв много сериозен проблем и трябва да отидеш незабавно на лекар. УНГ да те види задължително. Не е нормално да ти тече гной, има някаква инфекция, и да, можеш да си отидеш от това. Непременно на лекар!
Може ли да препоръчате някой добър УНГ? За Град София в такъв случай,въпреки,че винаги съм ходил на такива с препоръки ?

# 723
  • Мнения: 19 026
Подкрепям Кукумицинка. Имаш някакъв много сериозен проблем и трябва да отидеш незабавно на лекар. УНГ да те види задължително. Не е нормално да ти тече гной, има някаква инфекция, и да, можеш да си отидеш от това. Непременно на лекар!
Може ли да препоръчате някой добър УНГ? За Град София в такъв случай,въпреки,че винаги съм ходил на такива с препоръки ?

Не съм в течение със софийските УНГ. Ако можеш да отидеш в Пловдив, не е много далеч, бих препоръчала д-р Крема или Рангел Димитров.

# 724
  • Мнения: 4 493
Аз съм в Пловдив и не мога да препоръчам някой в София. Преди години, когато търсех инфо за ревизионна рино, ходих при д-р Иван Йорданов в София.
https://superdoc.bg/lekar/ivan-yordanov
Останах много доволна, доста неща ми каза, защото имах и функционален проблем. Ако Джамбазов не ме беше вместил при него тогава/ за което винаги ще съм му благодарна/, щях да се оперирам при Йорданов. Познавам хора с рино и ревизии при него, които са много доволни.
Редактирам се, защото видях, че и Кукумицинка е писала. Д-р Крема го познавам лично, наистина е страхотен. Скоро се засякохме и в Лидл и си полафихме. Той беше в течение с моя тежък случай преди 15 години, а и тогава бяха колеги в Каспела с Джамбазов.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 14:14 от sharpy

# 725
  • София
  • Мнения: 4 752
В София може би проф. Цветков от ВМА за консултация. Той самият прави рино и септопластика

# 726
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искала мнения за д-р Стефан Комитски и Мартин Генов. Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт