Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 82 651
  • 778
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 912
Аз съм много доволна. Освен, че има познаваемост при мен, е много приятна за общуване, много сърдечна и обяснява супер подробно. Обикновено в рамките на час и половина и отгоре си задавам всякакви въпроси, които ме вълнуват и си правя запис на телефонаа.

# 721
  • Мнения: 125
Здравейте! Преди много години (2011) Астро Дита ми направи анализ на рожденна карта, който беше изключителен. Уви, не мога да открия никаква информация за нея онлайн - знае ли някой дали все още практикува? Благодаря!

# 722
  • Мнения: 3 279
Как се казва, има ли си име този астролог?
При търсене в Гугъл нищо не излиза.

# 723
  • Мнения: 125
Зная единствено псевдонимът и - преди имаше уеб страница.

# 724
  • Мнения: 1 289
Щом сайтът й е смъкнат от нет пространството, вероятно не прави и астрологични анализи. От 10 до 75 лв. Съдържанието му не е преглеждано от бот от 2016 г.
В сайта й освен контакт форма, няма други начини за връзка.
Линкът, който води до фейсбук страница, фейсбук показва следния текст.
 "Това съдържание не е достъпно в момента. Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил."

Последна редакция: сб, 04 ное 2023, 03:44 от starinthenightsky

# 725
  • Мнения: 189
Здравейте,

Пиша информация за астролозите, при които съм си правила консултации.
- Мира Кунева - преди години ми подариха хороскоп и останах доволна, но като прогностика не беше точен.
- Димитър Кожухаров - правих си общ и годишен и съм доволна как обяснява - изключително разбираемо и отговори на всички мои въпроси след това.
- Силва Дончева - един познах ме изпрати при нея - общи приказки относно наталната карта и разположението на планетите, които ги има и в интернет.
- Даниела БАН - първият път изключително точни прогнози, но при следващи консултации малко отскачаше от тема в тема с общи неща, но останах доволна.
- Орфей - профил от тук, който е изключително обстоятелствен и точен и доста от прогнозите също - на 85 %.
- Веселина Стойчева - скоро я пробвах и консултацията беше много приятна и научих неща за себе си, които ми бяха полезни. За прогнозите - рано е да кажа.

Имам въпрос - искам да подаря хороскоп на баща ми - д-р Димитър Колев само медицински хороскоп ли прави? Как се случва консултацията, на каква цена е и бихте ли споделили мнения?
Може ли да ми дадете координати на астролога Орфей, за когото споменахте. Благодаря Ви

# 726
  • Мнения: 39
Здравейте, някой правил ли си е консултация с Хули Леонис, по - конкретно терапия по метода "Разходка в гората"?

# 727
  • Мнения: 3 279
Разходка в гората? Това нещо от психологията ли е?
Хули Леонис практикуващ дипломиран психолог и психотерапевт ли е?

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 614
Здравейте!
Някой консултирал ли се е с Огняна Вълкова? Търся отзиви за нея.
Или да ми дадете координати на астролог, който да отговаря на конкретен въпрос.

# 729
  • Мнения: 164
Здравейте!
Някой консултирал ли се е с Огняна Вълкова? Търся отзиви за нея.
Или да ми дадете координати на астролог, който да отговаря на конкретен въпрос.
За конкретен въпрос Анелия Панчева 0899181185. Отговори ми изчерпателно и позна какво и кога ще стане.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 614
Здравейте!
Някой консултирал ли се е с Огняна Вълкова? Търся отзиви за нея.
Или да ми дадете координати на астролог, който да отговаря на конкретен въпрос.
За конкретен въпрос Анелия Панчева 0899181185. Отговори ми изчерпателно и позна какво и кога ще стане.

Каква е цената и колко време се чака?

# 731
  • Мнения: 164
Здравейте!
Някой консултирал ли се е с Огняна Вълкова? Търся отзиви за нея.
Или да ми дадете координати на астролог, който да отговаря на конкретен въпрос.
За конкретен въпрос Анелия Панчева 0899181185. Отговори ми изчерпателно и позна какво и кога ще стане.

Каква е цената и колко време се чака?
300лв.  мисля че е. Чака се две три седмици. Ето линк от сайта.
https://astrolive.info/

# 732
  • SF
  • Мнения: 21 296
За ректификация с голям диапазон в предполагаемите часове, се чака, да.

# 733
  • Мнения: 5 032
Под конкретен въпрос хорар ли имате предвид? 300 лв за това?? Стига бе!
Илияна Магерова по - добре потърсете, тя за 150 лв прави двучасова консултация за различни теми и въпроси.

# 734
  • Мнения: 3 279
+1 за Магерова. Опитен астролог и много приятен човек.

300 лева за хорар е изключено да бъде. Няма такива балами толкова да плащат. И 100 лева да са, пак е много, като за нашия стандарт.
Това е цена за устна консултация по натална карта. Но отделно има 250 лв. за ректификация, която е задължителна, тъй  че като нов клиент за първа консултация пригответе минимум 550.

Общи условия

Активация на акаунт