Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 83 133
  • 778
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 143
Здравейте,

Много съм "боса" в тези неща, тъй като до момента не съм ходила никога на астролог, както и не съм си правила прогнози и т.н., така и не съм запозната с добрите и истински астролози, които бих изготвили прогноза, която да е истинска, а не на бързо написана.
Тъй като в момента съм бременна и ми предстои раждане - секцио по медицински причини. Бих искала да се допитам до такъв специалист, който би могъл да ми даде прогноза за добри дати за раждане на детето.

Ще бъда благодарна на вашите мнения и препоръки.

Благодаря ви, предварително Simple Smile

# 706
  • Мнения: 3 285
В една съседна тема наскоро имаше такова питане от дама, на която скоро й предстои раждане.
Копирам отговора си от там, за да не се повтарям. Пък Вие помислете и преценете дали да търсите астролог за избор на дата и час за секцио. Възможно е да се направи, но няма гаранция, че часът, а дори и датата ще бъдат спазени после, когато дойде моментът за раждане.

Цитат
Дори ако си изберете дата и час за планово секцио при астролог, в много от случаите се получава така, че или лекарите не могат да спазят избрания час, понякога сменят и датата, или самото раждане започва по-рано, има бебета с изненади – тръгнат сами и объркват плановете както на астролога, така и на лекарите. Има и случаи, когато друга родилка влиза по спешност преди Вас и пак ще се обърка определеният предварително час.

# 707
  • Мнения: 27
Здравейте!
Някой има ли актуална информация за Анелия Лечева от Пловдив - телефон или имейл, цена, времетраене и изобщо как протича консултацията при нея?
Ще съм благодарна за вашите мнения за въпросната дама, особено ако някой е бил при нея скоро. Хубав ден Simple Smile

# 708
  • Мнения: 129
Здравейте, попаднах на една дама Ивелина Пенева, астропсихолог. Набързо наговори общи приказки, много симпатично, но нищо конкретно. Имах чувството, че е от тези безплатните хороскопи в нета е прочела и го говори с красиви думи. После гледа с таро , уж за хороскоп отидох. Повечето време ми говори колко нищо не знаят другите и колеги, което не ме интересува. Препоръчаха ми я , но не намирам нищо за нея в нета, за съжаление после търсих.

# 709
  • Мнения: 3 285
На мен някак Астропсихология с Бизнес астрология не ми се връзва.
Тази дама се рекламира с различни курсове и сертификати във фейса. Гледам, че се обучава към някаква рускоезична астрологична школа, там се е сертифицирала.
Като ниво на познания и коментари по специализирани групи във фейса въобще не ме е впечатлила, а и не само тя, рядко някой астролог у нас може да ме впечатли.

# 710
  • Мнения: 266
Ведическата астрология винаги и за всичко е подходяща.
Освен за хора, които търсят елементарен и клиширан психологически портрет, а извън него да няма нищо съществено. ))

Здравейте, дали бихте пояснили (това за ведическата астрология) за хора, които сме съвсем незапознати с темата,но биха искали консултация? Била съм веднъж при астролог, идея нямам по какъв метод Чувствам необходимост отново от среща,покрай разни въпроси и зачетох темата.

# 711
  • Мнения: 3 285
Не разбрах въпроса – какво да поясня?
Това не е просто друго направление, а друг вид астрология, както например и китайската.
Във ведическата (индийска) астрология има различни направления – Парашара, Джаймини, Нади, КР..

# 712
  • Мнения: 266
Sotis, вероятно нямам нужните познания, за да задам ясен въпрос, но например с какво се характеризира ведическата астрология на практика за човек, решил да си направи такава консултация? По- различна ли е като тълкуване, точност, прогнози и т.н; в какви случаи  е препоръчително към нея да се ориентираме.

# 713
  • Мнения: 3 285
Използва сидералния Зодиак, има други правила за тълкуване и други методи.
Дали е по-точна не мога да кажа, зависи от астролога и за какви цели се използва /тя не е психологически ориентирана астрология/. Според мен същите резултати могат да се постигнат и с антична западна астрология.

Ведическата астрология не е създадена за цели, по-различни от тези, които се постигат чрез западна астрология. За същото се използва – натален анализ, прогнози, има и синастрия /партньорска съвместимост/.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 20:03 от Sotis

# 714
  • Мнения: 202
Използва сидералния Зодиак, има други правила за тълкуване и други методи.
Дали е по-точна не мога да кажа, зависи от астролога и за какви цели се използва /тя не е психологически ориентирана астрология/. Според мен същите резултати могат да се постигнат и с антична западна астрология.

Ведическата астрология не е създадена за цели, по-различни от тези, които се постигат чрез западна астрология. За същото се използва – натален анализ, прогнози, има и синастрия /партньорска съвместимост/.

Психологическата астрология и нейните успехи ти е любима тема Smile
Остави ги да се развиват. Между другото, когато пишеш за психологическата ориентация на тази астрология, някои хора ще се подведат, че останалите видове астрология, са с по-малки възможности в тази сфера. Знаеш много добре, за възможностите на ведическата астрология да анализира една личност, през различните етапи в живота и чрез различни аспекти от картата. Споменавам индийската, защото съм запознат. Предполагам, така е и с античната.

# 715
  • Мнения: 3 285
Не, античната астрология не е психологически ориентирана. Но там също може да се анализира характерът, прави се оценка на темперамента, също така се определят показателите на душата и ума. Но тя не е ориентирана към разглеждане на вътрешни субективни процеси, а на външна обективна реалност и нейните обстоятелства. Наред с тематичния подход има и универсален, но той не е като в съвременната астропсихология. За ведическата си прав – дава многопластов прочит и също могат да се видят психологическите характеристики на индивида, наред с неговия духовен път в настоящата инкарнация.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 14:13 от Sotis

# 716
  • Мнения: 433
Здравейте.
Някой има ли актуална информация за таксата при Магерова?

# 717
  • Мнения: 8 942
Здравейте.
Някой има ли актуална информация за таксата при Магерова?
150 лв

# 718
  • Мнения: 433
Доволна ли сте?

# 719
  • Мнения: 5 044
Специално за нея има десетки мнения в темите, повечето от които положителни

Общи условия

Активация на акаунт