Жената зодия Риби - 19

  • 24 488
  • 272
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 948
Честита да е къщичката на село. Представям си какво спокойствие и зеленина е, свобода и щастие.. Ех, аз също си мечтая да имам къща с дворче и зеленина..
При мен годината е мудна, бавна и не носи желаното към сегашния момент. Дори бих казала, че каквото беше "спарено" положението, стана още по-безцветно и сухо. Без тон и живец. Надявям се скоро на разместване на пластовете и за подреждане в моя посока и интерес.

# 271
  • Мнения: 1 314
Тъкмо отварям известията и гледам и си викам какво интересно име ми е лайкнало. 👍🏻😅Откъде дойде идеята? 😁
Честно казано, не знам. Просто си дойде.

Къщичка на село!? - Преди време си представях, че като дойде време да се пенсионирам, ще ида на село, че там рай - зелено, чисто, плодове, зеленчуци, кафенца с комшийки и айляк общо взето... обаче с времето и опита от последните години установявам, че хич нищо айлячесто няма на село, ами много работа сал. Та, като дойде пенсията, не знам, не знам.

# 272
  • Мнения: 189
О да, така е, няма никакво айлячещо нещо. Ама ние събота неделя ходим само. Колкото свършим толкоз. Мъжа се кефи че строи, аз пък се разтоварвам, а й въздуха при нас е много чист и за децата е чудесно. Като са болни и отидат там много добре им Се отразява.

Общи условия

Активация на акаунт