Жената зодия Риби - 19

  • 24 925
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 008
Питам го,казва че няма притеснения,но аз мисля,че не е така.Отлага всеки път,обещава,измъква се...Обидно ми е,но съм склонна да почакам още малко,както каза Лейди Рамкин няма да го притискам.Просто исках да се опитам да разбера дали такова поведение е типично за мъжете зодия риби?

# 226
  • Мнения: 3 856
Ами то не е до зодия, според мен. Всеки човек е различен. Аз познавам мъже риби, които са изключително прями и открити, без скатаване, недомлъвки и т.н. Противно на “всеобщото” разбиране за тази зодия 😄

# 227
  • Мнения: 1 750
Ами, ако го познава от някъде...? Такова нежелание за запознаване ми е чудно...

# 228
  • Мнения: 1 314
Ехоооо! Как я карате, русалки? Heart Eyes
Зачетох се в последните страници и ми се иска да ви поуспокоя малко относно Сатурн. Не се плашете! Той поставя всичко в ред и на мястото му. И когато даде нещо хубаво, то е в пъти по-трайно.

# 229
  • Мнения: 1 950
В очакване от няколко месеца съм.Надявам се всичко да постави на мястото му. Не се плаша. Ако поставя всичко на място, значи трябва да получа и очакваното от мен.

# 230
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 165
Здравейте, дами. Някоя да смени работата тази година? Какви са прогнозите в тази сфера?

# 231
  • Мнения: 3 748
Аз опитах няколко пъти, не ми се получи. Засега съм се отказала, наесен може би ще опитам пак.

# 232
  • Мнения: 3 856
Аз в момента търся и минах няколко интервюта - за сега неуспешни.

# 233
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Живота ми се повтаря от преди 12 години с плашещо съвпадение  ...
Тогава по същото време чаках резултат...
Сега въпреки, че скриха от мен ,случайно вчера научих ,че ....чакаме резултат ...

# 234
  • Мнения: 1 008
Значи не е само при мен каръщинията!Може да се каже,че съм безработна от пандемията насам,но отдадох това време на децата си и криво ляво,с чужда помощ,се справихме.На два три пъти кандидатствах за държавна работа,но дотук не ми се получава.Чакам обаждане за последната позиция,дай боже да стане този път!Ако не,и аз наесен ще се пускам пак на пазара на труда, лятото децата ми са по-важни.

# 235
  • Мнения: 1 314
Здравейте, дами. Някоя да смени работата тази година? Какви са прогнозите в тази сфера?
Може да се каже, че съм сменила... въпреки че е само позицията и обекта, работодателят е същият. Но при мен нещата се задействаха още миналата година и към началото на тази бяха финализирани. Отдавам го  на приключването на един Раху-Кету цикъл /близо 20 години/ и приключването на един юпитеров /12 години/ и започването на нов такъв и то в десети дом/при мен това е Овен/. Позициите им са същите както в началото на горе изброените периоди, така че обстоятелствата, екстериора, до известна степен се повтарят  - в знака на Овен  започване на нещо ново.  Ако при някои от вас има стагнация, вярвам, че след октомври, ноември ще се раздвижи ситуацията и ще изникнат възможности.

# 236
  • Мнения: 3 748
При мен има промяна от последният път, когато писах. Рязко напуснах след финансов спор с шефа, по взаимно съгласие, за 24 часа започнах нова работа. Засега е ок, но ще видим. Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 11:19 от лейди Рамкин

# 237
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 165
Мале, рибки, в небрано лозе съм. Ограничен избор и бързи решения трябват откъм работа... Приключих със старата да започна нова, която не е каквото очаквах и просто не знам. Worried

# 238
  • Мнения: 2 351
Ама какво ви става, рибки? Защо така с работата?
За тази година дава ли ни се  астрално като благоприятно време за смяна на работа?

# 239
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 165
Този път се бях настроила позитивно и не допусках лоши мисли, но... Утре ме поканиха на интервю за друга работа. Започвам да се отчайвам. Дано хубавият момент е близо до това отчаяние.

Общи условия

Активация на акаунт