Жената зодия Риби - 19

  • 24 914
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 950
Да, той. Въпреки, че аз смягам, че той обърква, за да оправи. Това ме крепи от девет месеца..

# 256
  • Мнения: 1 750
Здравейте мили Рибки,
Сатурн в Риби не е този , когото познаваме - строг, безпристрастен, неумолим и дори жесток понякога. Неговата строга натура се е "размила" от песните на сирените във вашето безкрайно море от мечти, илюзии, безметежност, доброта, съчувствие и готовност да помогнете на другите, забравяйки за себе си. При вас красотата и творчеството са издигнати в култ /Венера във вашия знак е в н. нар. екзалтация/ и Сатурн е поставен за 2 години в непривични за него условия. Най-много да "окастри" излишни мечти и да ви остави само плановете, които можете наистина да реализирате. Също да свали и някои свръх отговорности и задължения, които сте поели. Може ,обаче, и да ви натовари с други.

# 257
  • Мнения: 1 314
При мене ситуацията е добра. Някак като в застояла вода, ни напред, ни назад, скучно, ама от хубавото скучно. Очаквам раздвижване към края на септември, началото на октомври. Гледам, че Титания е писала, аз ще кажа само, че по ведическата в момента Раху и Юпитер са в Овен и образуват Гуру чандал йога  /не е особено благоприятна/, затова е логично да има забавяния в някои сфери от живота ви, стагнация, че и връщане назад даже  в зависимост и от асцендентите ви и личните ви натални карти, но октомври Раху отива в Риби и Юпитер ще е свободен да прояви естествената си способност да носи експанзия и увеличение в  дома и аспектираните пети, седми и девети от него, така че хубавото идва. Пожелавам ви го от сърце!

# 258
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 163
Рибки, как сте? Идва Септември. Починахте ли си, как мина лятото, очаква ли се нещо ново през есента?

# 259
  • Мнения: 1 950
Лятото ми действа зле здравословно. Чакам да се разкара, но и малко тъжа. Иначе новото го очаквам от миналата година. Тази вече е на път да свърши... Чакам и чакането да свърши.

# 260
  • Мнения: 1 007
Аз започнах нещо ново от професионална гледна точка,уча се на нови неща и се надявам да се справя,и да започна да работя в съвсем различна сфера.Лятото мина спокойно,съжалявам,  че няма да мога да отида на още една почивка,но и през зимата е красиво,така че не е късно да си подаря едно зимно пътуване.Здрави сме засега,което за мен е от съществено значение,нищо друго не може да ме бутне 😉

# 261
  • Мнения: 207
Здравейте рибки. И аз се включвам към вас и ще ви следя с интерес. Мен на последък ме интересува професионалната тема. Работила съм само в банка до момента. Работа, която като започнах имах чувството че съм в затвор. И си помислих че ако работя това до края на живота си по-добре да се гръмна. Е поизкарах така няколко години, че и станах доста добра. Но сега покрай децата съм си вкъщи и премислям да се насоча в друга посока. Обаче не знам на къде. По професия съм счетоводител, което лесно ще станеш обаче не е нещо по различно от банкерството. Аз съм добра душица като цяло, за мен е жизнено важно на работното място да се чувствам добре, да се разбирам с хората с които работя. Противното просто ме убива. Та в днешно време знаете как 😔 трудна работа, освен ако не работиш сам за себе си. Аз все съм попадала на ужасни колективи.

# 262
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 053
Не знам защо все още съществува мантрата, че да работиш за себе си е най-добре? Може би отстрани така изглежда и който не го е правил не осъзнава за какво всъщност иде реч.
Имам приятелка експерт счетоводител, не мож я накара да напусне и да работи за себе си.
Успех ви желая с избора на работно място!

# 263
  • Мнения: 207
Аа далеч не съм казала че е много по-добре и много лесно да работиш сам за себе си. Просто там бих си избрала хората които ме заобикалят ако въобще има такива🙂Аз предпочитам да съм в колектив. Имам нужда от хора.

# 264
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 053
Аз работя за себе си, наемам хора, но какви са и дали ще си паснем - изВъобще не знам. Човек трудно избира от непознати и от приятели Wink

# 265
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 163
Как започна новата година, рибки? Как е настроението?💃🏻

# 266
  • Мнения: 1 314
Темата наистина е станала мълчалива като риба. Laughing
За мен новата година започна просто перфектно. Ха, дано така и продължи!
Нямам търпение и да се затопли малко навън. Искам топлина, зеленина, цветя и по-леки дрехи. Grin
И понеже за трета година ще  градинарствам и за това също нямам търпение - да копая два, три пъти в седмицата, да сея, да садя, да поливам, да бера и да рупам чисти зеленчуци.
Хайде, влизайте с отчет за хубави работи!

П.П. Забравих, че си смених екранното име. Luna съм.

# 267
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 163
Тъкмо отварям известията и гледам и си викам какво интересно име ми е лайкнало. 👍🏻😅Откъде дойде идеята? 😁

# 268
  • Мнения: 207
Е че се раздвижи темата. И аз чакам с нетърпение пролетта. И аз градинарства от две години и сме пощуряли по новата ни малка къщичка на село. Даже цветя си засадих, дано да изкара нещо 😆ще се похваля. Иначе това време на мен много ми влияе. Мрачното, мъгливото много ме подтиска. А пролетта, лятото все едно се раждам пак. Не знам при вас така ли е🙂

# 269
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 053
Добре започна и моята година, имах един проблем, който се разреши. Доволна съм Grinning

Общи условия

Активация на акаунт