Лакове за нокти - 148

  • 32 123
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 427
Благодаря за отговорите, както и за каченото видео. Това ми е целта и на мен Grinning
Вчера пробвах номер 4, другия път ще опитам с 3, по препоръка на Долче.

А това направих днес - "Аз съм само цвят лилав"








Не обичам толкова нежни пастелни цветове (а незнайно защо ги притежавам Flushed ), но на ултра къси нокти ги приех.
Ето и лаковете:

* този Флормар, 468 pony tale, е станал по-тъмен от времето, отделно и на нокти изсъхва по-тъмен отколкото в шишето.

# 721
  • Мнения: 2 257
Витаминче, много ти е хубаво така!
Аз не взех пила, а ваничката за крака - много е готина, ако някой ѝ се чуди Simple Smile

# 722
  • Мнения: 1 995
Ние вкъщи имахме такава ваничка преди години - глезотийка си е. Съветвам да не сипвате соли и подобни частички, защото се запушват дупчиците и се прецаква. Познайте откъде знам Innocent Joy

Последна редакция: пт, 12 мар 2021, 17:53 от Елмайра

# 723
  • Мнения: 27 684
А как ги изпразвате тези ванички? На мен ми се иска да измислят начин горната част да се отделя и да може спокойно да се мие.... Sweat Smile
Витаминче, просто ти е чудно така! И дължината е супер! Purple Heart
Амини, по ноктите на краката имам удебелявания които пиля, за да стоят с нормална дебелина. Пиля само там където се удебелява. За щастие, доста рядко ми се налага да пиля там, защото ефектът от пилата се задържа с месеци (при дебелината на плочките). Grinning
Идвам с мнение за топа на Импала и за лака също. За топа- съхне доста бързо, обаче все пак, часове по-късно легнах и сутринта имах "леки чаршафи", малко като помътняване стоеше заради това на места- явно стискам много чаршафите докато спя. Grinning Сложих 1 пласт любим Спийд драй днес и няма грешка! (Купих си го вчера и няма такъв кеф! Обичам го този топ! Heart ) За лака номер 33- който обича такива тъмни цветове и му попадне тази Импала- изобщо да не и' се чуди и да я купува! Heart Подстрекавам ви, ха ха! Stuck Out Tongue Winking Eye На нокти стои по-тъмна, отколкото в шишенцето, точно тъмна череша- на лампа се появява и перленото, но умерено. Но на дневна светлина е почти хамелеон- от тъмна череша без перлен ефект до перлено бордо (но само под определен ъгъл на слънчевите лъчи). Страхотен цвят! Heart Eyes Stuck Out Tongue Winking Eye
Навън, под преки слънчеви лъчи (падащи косо, почти хоризонтално):

Скрит текст:
На непряка дневна светлина, вкъщи:


На лампа:



  

Последна редакция: пт, 12 мар 2021, 18:13 от dolce miele

# 724
  • Мнения: 100
Момичета, да ви питам за UV топа на Perfect... Струва ми се, че май само аз го пека. Има ли нещо лошо в него, което да съм пропуснала?! Изчела съм последните 4 теми, гледах уж и с търсачката, но не намерих. Моля, ако има нещо, да споделите.
На мен ми е любим!
Пека и край! Няма чаршафи, върша си всичко...
Преди и аз ползвах на ГР бързо съхнещ, но не съхне много бързо, а и се получава едно напукване след няколко дни. Кофти партида може би. Ползвала съм и други, но с този се "родих"!
Защо не го ползвате ми е любопитно и се чудя?! ❤️

# 725
  • Мнения: 5 386
Леа, дай снимка да го видим, аз не знаех че има такъв на Перфект.
Иначе, пак от техните, speed dry е чудесен, изсъхва бързо и пропускаш стъпката с печенето.

# 726
  • Мнения: 100

Ето този. Може и да не се пече - не съм го пробвала, но с печенето е супер! 2 минути и готово!
Аз пека в Лед лампа. Даже в малката от Джъмбо с 3 лампички ставаше. Сега си купих по-голяма заради него.

# 727
  • Мнения: 1 995
Това ми е най-любимият топ (след като ми прецакаха Месаудата). Аз не го пека и пак има супер бласък, съхне мигновено, не се отдръпва и с времето си остава без надрасквания до края.

# 728
  • Мнения: 27 684
Аз отдавна искам да го пробвам този топ, но не зареждат в левчeто вече от него. Кoгато го имаше...отлагах...и... Confused И в Лили го няма.

Последна редакция: пт, 12 мар 2021, 21:41 от dolce miele

# 729
  • Мнения: 100
Долче, хаха аз през цялото време си мислех, че точно този коментираме! 🙂 Даже и за разреждането споделих. Явно нещо не сме се разбрали! 🙂🤗

# 730
  • София
  • Мнения: 723
Последния път го купих от Ремедиум. Иначе, след като затвориха магазинчето ми за лакове, не го намирах. Затова и пробвах Сеш. Но не ми се получиха нещата с него явно.

# 731
  • Мнения: 2 244
На мен също ми беше много любим топ-а на Префект, но вече никъде не го намирам освен в Елитис в Халите отвреме навреме, но там ходя толкова рядко, че няма накъде.. Ако знаете къде го има бих си купила пак и даже бих пробвала това с печенето.

# 732
  • Мнения: 27 684
Леа, Спийд драй на Перфект ползвам аз- бързосъхнещият им топ лак. Simple Smile УВ топа само се канех да пробвам и изчезна... Confused

# 733
# 734
  • Мнения: 100
Аз имам едно квартално магазинче, в което мацката е страхотна! Намира всичко! Звъни по доставчици... Абе, невероятна е! Каквото съм й поръчала, всичко ми е намерила! Малко извън темата на групата, но си търсех безотказно един номер на ГР червило-молив от тези матовите. Никъде го нямаше. Е, момичето ми го намери. Даже няколко бройки. Купих ги всички. 😊
И много такива случки. За маски, парфюми...
Сега до магазинчето строят Лили. Е, пак ще си пазарувам при "моята мацка"! 😊🤗🙂

Общи условия

Активация на акаунт