Лакове за нокти - 148

  • 32 153
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 947
И аз взех пилата от Лидъл, оправих си кожичките с двете тънки приставки, получи се 😃 не съм пилила.

# 706
  • Мнения: 4 465
Миналата седмица си взех електрическата пила от Лидъл, но все не ми остава време да пиша за нея. Малко скъсих ноктите, въпреки, че нямах намерение, но си викам то не може да не я пробвам. Доста бързо намаля от дължината, доволна съм. Ще ми спестява доста време. Само не успях да ги скося отстрани, нещо не можах да я позиционирам правилно, за там ще се налага да ползвам стъклената пила. Изполвах само дисковете.
И аз я взех и се чудя кое къде да ползвам. Най-вече, искам за ноктите на краката. И отстрани до тях.

Долче, Амини, кои точно приставки визирате за кожичките?

# 707
  • Мнения: 872
Една красота, която развалих с топъра.

# 708
  • Мнения: 2 631
Ааааа Мерилин, кой е този лак? Супер е!!

# 709
  • Мнения: 872
Ааааа Мерилин, кой е този лак? Супер е!!

Теменуга на СНБ и на втората снимка е сложен Диамантен ефект. Hug

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Ето и моите придобивки от промоцията в Лили. Grinning Има малка разлика в цветовете, но не мога да ги снимам хубаво.

# 711
  • Мнения: 27 737
Кати, добре, че ги имам, та не ми представлява трудност да си ги представя как изглеждат Laughing
Витаминче, двете най-тънки/малки приставки за кожичките. Аки снимаш, ще ти обясня по-точно Joy Малката конус ми е идеална и за пилене на плочките на палците (получават ми се понякога удебелявания, неравности)- след нея полирам с филца.

# 712
  • Мнения: 4 465
Аа, снимам, снимам. Веднага

# 713
  • Мнения: 27 737
Витаминче, номер 3 използвам за кожичките. Понякога и номер 4 след нея- но при мен обикновено няма нужда.

# 714
  • Мнения: 198
Тази седмица не ми остана много време ни за четене, ни за лакиране, но днес диагонално прочетох темата, много хубави неща видях❤ Успях и да се лакирам, да пробвам новите лакове
Скрит текст:


 
Цветните са две Есита, глитърите са на Сефора, надявам се да не се излющят лесно, защото са малко груби частичките

# 715
  • Мнения: 9 575
Днес се мацнах с Constance carroll- frozen Simple Smile Много нежно и снежно бяло Purple Heart



Скрит текст:

# 716
  • Пеликания
  • Мнения: 2 494
И аз с тея две приставки пробвах яма нещо не ми се получи. На какво скорост ги ползвате? Иначе първата приставка за изравняване на плочката е идеална.
Аз искам нещо подобно да мога да правя.
  https://youtu.be/IwCnj-55v1o

# 717
  • Мнения: 27 737
Мари, точно това правя аз с малкия конус (номер 3). На най-ниската скорост използвам аз, защото ми върши работа. А и за начинаещи мисля е добре, поне докато свикнат. Но при мен е предимно за ексфолииране, нямам проблемни кожички. Може би, ако са "по-твърди", проблемни, тогава и на по-висока степен. По принцип, с всяка приставка действам на най-ниската степен която ми върши работа. Може би трябва просто да свикнеш под какъв ъгъл и по какъв начин да използваш приставките за кожичките. Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 708
Flormar Pearly PL453 🍊

# 719
  • Мнения: 13 947
За какво е това изравняване на плочката, не е ли опасно ще изтъни ноктите?

Общи условия

Активация на акаунт