Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 54 917
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 892
Май трябва да си направим комуна.

# 46
  • Мнения: 18 473
Сирос, май съм в грешка. На 14-ти октомври ще е пикът. Иначе от 10-ти септември сме в тоя Меркурий, до 14-ти ноември. Нищо де, Черния петък пак го хваща.

# 47
  • Мнения: 12 129
Днес ми беше кошмарен ден. Направо се трупясвам, то бива, бива след принудителен престой в къщи от месец и половина толкова да съм отвикнала, но накрая май ще слагам на кантара кое ми е по-важно. Безпаричие и вкъщи, но здрава и пълноценна, или на бавен огън, ежедневно да се пека, за получаване на тиквен медал, защото заплатата не си заслужава просто. Време е за пренареждане на приоритетите.

Миналата година, за деня на будителите, принтирах  на госпожата, де що снимки намерих в интернет на будители. Поне за тези, за които аз се сетих, че са такива. В прав текст ѝ дадох да разбере, че до завършването на началния курс (сега дребна е трети клас), да не ме занимава повече. Сигурно над 20 снимки ѝ пратих, къде цветни, къде 3Д, всякакви варианти...
В крайна сметка, ако искат нещо повече, да се оправят. Първи клас им осигурихме принтер, хартия сме им заредили сега, миналата седмица и нов тонер им взехме, да ги учат децата и да не ни карат да се въртим на бавен огън с проекти...и други щуротии. Нъль?

# 48
  • Мнения: 9 871
Добър вечер!
Изчетох ви, всички унили и изморени -  няма да се давате! И това ще мине, знаете си 😊
Тета с домашните ме подсети за любима случка: връщам се след работа, изморена, очите ми се затварят, обаче детето ме чака с домашните, които са го затруднили - задачи и съчинение. Обясних задачите и полегнах на леглото за малко, докато детето ги напише. След малко в просъница чувам: Мамооо, съчинението! Давай, отговарям сънено. И следва култовото: "Представете си, че сте лист, който пада от дървото. Какво си мислите, докато падате?" Scream
Излишно е да казвам, че отиде без съчинение. С мое разрешение 😃
Camille, преди половин година си пренаредих приоритетите и се чувствам по-добре.
Мисля я и Мид, заради смяната на работата. Дано свикне и няма ядове.

# 49
  • Мнения: 12 013
Побъркана 2020 година.
Писах и изтрих.  Confused

# 50
  • Мнения: 4 892
Елиф,не помня за кой клас,математика.Хоризонталния клон на вертикалното дърво... от тоя текст,листото си е направо тема за роман.

# 51
  • Мнения: 9 871
Кроте, училищните "бисери" ме калиха 😂 Направо придобих самочувствие, че с всичко мога да се справя 😎

# 52
  • Мнения: X
Тета, веднага пращам селфи на лошото със сенки под очите до брадичката. Ми тъй де, мойта халарма цял ден пищи, прегракнало продължава да риве, връчих го чудото преди малко на баща му да му се радва.
Наздраве, бира има,вечеря няма..Joy  Аз седя и пуша щот нерви немам.

# 53
  • Мнения: 35 112
Да няма някой ретро метро мерКурий?! 👀
Такава луна се е облещила, че тая нощ ме събуди чак.

# 54
  • Мнения: X
Да няма някой ретро метро мерКурий?! 👀
Такава луна се е облещила, че тая нощ ме събуди чак.
Този месец ще са две пълнолуния,  като второто ще е на Вси Светии нощта..

# 55
  • Мнения: 3 025
На 2 октомври има пълнолуние.
На мен всеки ден ми е все едно има ретрограден Меркурий.

# 56
  • Мнения: 14 790
Мойта малка вещичка има рд на Хелоуин.😍🥰

# 57
  • Мнения: 35 112
Значи сега е в сатурнова дупка Simple Smile
Бях на театър и след това съм си седнала в колата да проведа телефонен разговор и някакви (идват ми други думи) пубертети ми снимаха регистрационния номер и колата... Не бях спряла неправилно, нам за какво им е баш моята кола. Вече всеки с телефон си снима и поства каквото иска. Чакам да видя в коя тукашна група ще ме изпляскат.

# 58
  • Мнения: 12 013
Ти да не се оплакваш! Театър... леле какъв лукс! Сериозна съм. Снимали са те, щото си хубава.

# 59
  • Мнения: 35 112
Ох, много ми липсваше театъра!! Имах нужда точно от него. А особено от пиеса по Радичков!! Снимаха колата, мен не.

Общи условия

Активация на акаунт