Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 54 915
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 30
  • France
  • Мнения: 12 572
Момичета Hug Мисля, че просто много ми се събра напоследък.

# 31
  • Мнения: 68 654
Яяя всички смачкани да се огладят и изгладят бръже...

Ено..моят син да не ти е рода...ей ся пак му пържих компир...как му не омръзна..нинам.

Утре ще го водя на очен и кат се замисля, и аз почвам да се смачквам нящу 👀

# 32
  • Мнения: 14 790
Мид,дълга история. 😁 Не е за разправяне. Ама ще ми мине де,аз съм машина. Просто ми трябва малко време да се окопитя.
Кротеее,не ме изкушавай! Днеска гледам табелите Варна и си викам що не запаляя. 😂🚘
Тето,нИнам,може да ми е рода дететУ. 🥰 Да не сме и с тебе нещо род?! 😆 Стискам ви за прегледа! Всичко да е 6. 🤗

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 824
Утре рано, рано тръгвам на екскурзия в Румъния.
Да живна малко, че много ми дойде от март насам..

# 34
  • Мнения: 68 654
Лек път ..дет се вика...😊

Абе..какво е туй домашно бе, снимка на доброто и снимка на лошото да носят. Че аз да не съм фото студио уее. Не може ли разказ. Не може ли рисунка. Те ръцете и естите ще им закърнеят на тия деца. Снимка.
Днес търсих из нета и принтих. Са синът вика че той требало да е на снимката.😨
Викам кажи на гусжата че не сме фото. Или се снимай и й носи таблета да покажеш фотките.
Баааа....койтунящо уее...

# 35
  • Мнения: 4 892
Тето,моя снимка да ти пратя,даже нема и да пита госпожата,кое кое е.

# 36
  • Мнения: 12 013
Фил, депресията е забранена! Няма да се даваш!
И аз днес като Енито. Не смачкано, а... То лицемерие, интриги.  За сега обаче, няма как, да отрежа контакта. Сложно е. Пффхх.

# 37
  • Мнения: 14 790
Да няма някой ретро метро мерКурий?! 👀

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Тет, ам вярно кви са тия домашни...? Шашава работа става.

Начи никви дупки, ей! Бойко ги закърпи всичките! Hug

# 39
  • Мнения: 68 654
То е за родителите ли това домашно...се чудя. Да снимат....да свалят снимка на устройство...па да я вадят/принтират...ай няма нужда.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Тете,ако на моята щерка заръчат снимка на лошото,ще им пратя една фотка на свекито.

Много ме дразни една майка във вайбър групата на класа.Приказката за манджата и мерудията сякаш за нея са измислили.Колко хубаво беше с момчетата,че нямах контакт с такива майки!

# 41
  • Мнения: 14 790
Ама вярно се уливат. Разбирам да ги накарат да нарисуват,ок. Ама това с тези снимки... поредната простащина.

# 42
  • Мнения: 68 654
Те не могат и да обясняват какво искат.
Друга задача - писал синока
" снимка до паметника" . Пред даскалото имат паметник на титуляра на у-щето. И ся почвам да мисля кво аджеба искат...ние с детето да се снимаме пред паметника ли..що ли.
Накрая звъня аз и питам. То било нещо като сведения за тоз вэзрожденец да съберат децата...снимки негови. Питам аз от спшсания ли снимки..щот не вдявам още. Да. После се сещам че то списания веч няма почти...от библиотеката ли да ида да късам страници 😆😆
И ся..пак от нета да принтирам инфо за тоз чиляк ли...не разбрах съвсем..😨😨😨😨

Уж даскал....образован чиляк. Пък говори кат Баце...думи думи....пък смислата не мое я уловиш...просто щото я няма.

Ми кажи ясно кратко и простичко уеее.. туй туй требе. Ама тц...бла бла блаааа....

# 43
  • Мнения: 18 473
Ретро Меркурий от 14-ти. До към 3-ти. Нал’ знаете, че скъпи неща и особено техника не се купуват, та на Черния петък - скромно и без изхвърляне. Joy

Подаръкът за рд на дребната - батут, дойде с едно счупени краче. Сега трябва да го пращам до Русе за моя сметка да преценявали дали не съм го счупила аз. Две метални части са с развалена спойка. Дълга и широка. 8 кг. по Еконт подаръкът ще отпътува.

# 44
  • Мнения: 12 013
Попи, Меркурият тепърва започва ли? Кажи, че не съм разбрала! Anguished
Искам да си взема въздух от гадости и проблеми. То... тепърва било Confused

Общи условия

Активация на акаунт