Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 55 016
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 125
Малии, к'ви са тия домашни?! Едната да снима лошото?! Rolling Eyes А другата с листото... Аз бих написала: "Ако бях листо и падам от дървото, щях да си помисля - дано не падна върху някое л@йно".
Какво доживяхме, подиграват се с децата, а покрай тях и с нас.
И на мен ми се ходи на театър.

# 61
  • Мнения: 12 066
Сега пък колата снимали. Много си видяла Stuck Out Tongue Winking Eye

Аааа Дара, прочетох те. Разсмя ме!

Последна редакция: чт, 01 окт 2020, 23:12 от Сирос

# 62
  • Мнения: X
Оплаквам се, че при нас театри, концерти и постановки са затворени ..и не сме ходили от януари Sad

# 63
  • Мнения: 12 066
Оплаквам се, че при нас театри, концерти и постановки са затворени ..и не сме ходили от януари Sad
някои от години не са припарвали на театър. Ако сте здрави вкъщи, усмихни се и театър ще има!
Нещо на философия ме удари. Очеизвадно не съм ок.  Отивам до се хоризонтирам,  па дано Меркурият ме подмине... утре.

# 64
  • Мнения: 9 943
Малии, к'ви са тия домашни?! Едната да снима лошото?! Rolling Eyes А другата с листото... Аз бих написала: "Ако бях листо и падам от дървото, щях да си помисля - дано не падна върху някое л@йно".
Какво доживяхме, подиграват се с децата, а покрай тях и с нас ...
Оххх, Дариии Joy Joy Joy
Вдигна ми настроението! Благодаря 😊
Значи, покрай всичките училищни идиотщини, станах майка-хайлазин. Ами, не ме е срам.
Сиросче, хайде, взимам и аз пример от теб и се хоризонтирам.

# 65
  • Мнения: X
Оплаквам се, че при нас театри, концерти и постановки са затворени ..и не сме ходили от януари Sad
някои от години не са припарвали на театър. Ако сте здрави вкъщи, усмихни се и театър ще има!
Нещо на философия ме удари. Очеизвадно не съм ок.  Отивам до се хоризонтирам,  па дано Меркурият ме подмине... утре.
Зная, но аз за нас си се жалвам, защото обичаме да ходим и ни липсва всичко това.

Последна редакция: пт, 02 окт 2020, 17:25 от Анонимен

# 66
  • Мнения: 1 494
Еййй, Шушани, привет!! Само язе липсвам на седянката!!! Кога сте изписали септември, че и напраскали 5 страници за октомври...... тц... тц... а аз не съм писала ничто!!!!
НИ ми се тръгва на работа, щото шефа ша ни мърмори.... ем искат много бройки.... хем искат да са качествени, а парите.... жълти стотинки!!! Оплаквам сЪ!!!
Аз съм в ретрограден МерКУРий сега!!!!
Ай лек ви ден - петък е!!!!

# 67
  • Мнения: 12 205
Честит ни петък! Да му мисли Весито, че май и утре е на работа.

Дариелка и Петрова ми се губят. Де сте момичета?

# 68
  • Мнения: 4 893
Дара има мисия,гадже да дири,мани я.С висене у мамата нема да стане.
Оффф...време е да се отправям към тръстиката.В другия живот,ще съм принцеса!
Добро утро!
Веселинова,баш ми е драго да те видя!
Спорен ден да имате!

# 69
  • Мнения: 68 951
НаспаФ се аз хубаво. Сладичко.

Тонич....тъй е за приоритетите. И аз съм като теб..в същото положение. В работата не си трае вече че е пълно с това, връз което онуй листо на Дара не ще да пада 😆😃
Редки..гъсти..всекакви чешити от тоя вид 😄

# 70
  • Мнения: 1 190
Добрутро, невидимки Kissing Heart
Добре, че влезнах у старата тема пак, та да вида, оти явно вече съм недоскив.... Егаси му си Joy рекох си, тез не пишат вече... КогИ прогледнах, нов месец Joy
Мерсич за темата Kissing Heart

Последна редакция: пт, 02 окт 2020, 07:46 от DreamCatcher1

# 71
  • Мнения: 14 811
Добро утро.
Цяла нощ рев от запушен нос и сополаци,спане на пресекулки,че и на спалнята дойде,а тримата трудно се събираме,та спах на долу с главата. 😣🥺 Ся я чакам да се наспи,ама пак прирева одеве,колкото да ме събуди и си закърти. Трябва да идем до ДГ да дадем парите,че е до днес срока,а така не ми се мърдааа... 😣 Дроб съм,та и очите ми парят от рева вчера и неспането. Тъй,наоплаках се,хубав петък и повече слънце! 🤗🌺

# 72
  • Мнения: 35 144
Скорошно оздравяване, Ени! Скапани сополи!!!! Аз моето и днес не го пуснах. Само се моля до неделя са устиска. Да мине рождения му ден. Почти всичките му гости са си вкъщи тази седмица, заради боледуване... Разби им се имунната система на тия деца.  Педиатърката каза, че толкова много болни деца по това време не е имало

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Добро ви есенно утро!


Чакате ли уикенда, а? Simple Smile Нал ще се стопляме и идело циганското лято, та...не остана Relieved

Да минават сополите на настиналите!
Успех на синковеца на Тет! После да споделиш кое и как е минало на прегледа...

# 74
  • Мнения: 9 943
Добро утро!
Мистик, с тези красиви поздрави действаш много зареждащо 😁
Уикендът чука, няма да се пуашите 😜

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт