Силен стрес

  • 4 184
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Този е психопат. Не е вярно, че никой няма да ви иска с дете. Колко самотни майки има. Трябва детето да живее в спокойствие, а не да вижда и чува как майка му е пребивана от бой и баща му крещи срещу нея.

Знам че е така .. постоянно му повтарям да не се държи така с мен,че така вреди на детето си. Но все пак незнам какво да направя,родителите ми с в Германия а и да го напусна няма къде да отида😞 като се караме той ми вика че ще ме напусне че няма да живеел с жена дето не прегръща мъжа си, а аз си викам къде тос късмет да ме напусне,ако аз му кажа че ще го напусна той ще побеснее и ще стане още по голям скандал.

# 16
  • София
  • Мнения: 38 604
Само да ти кажа, че като родиш, ще ядеш още повече бой, а детето ти ще гледа. Може и да остане без майка "от любов". Помисли за това. Ако можеш.

# 17
  • Мнения: X
Само да ти кажа, че като родиш, ще ядеш още повече бой, а детето ти ще гледа. Може и да остане без майка "от любов". Помисли за това. Ако можеш.

Знам .. след като се скараме после му минава , извинява ми се вика че той много ме обичал неможе да живее без мен , пък като му кажа като ме обичаш така ли си показваш любовта като ме удряш той ми вика да съм го слушала да не ме удря,а аз наистина незнам в какво съм виновна

# 18
  • Мнения: 5 820
Този е психопат. Не е вярно, че никой няма да ви иска с дете. Колко самотни майки има. Трябва детето да живее в спокойствие, а не да вижда и чува как майка му е пребивана от бой и баща му крещи срещу нея.

Знам че е така .. постоянно му повтарям да не се държи така с мен,че така вреди на детето си. Но все пак незнам какво да направя,родителите ми с в Германия а и да го напусна няма къде да отида😞 като се караме той ми вика че ще ме напусне че няма да живеел с жена дето не прегръща мъжа си, а аз си викам къде тос късмет да ме напусне,ако аз му кажа че ще го напусна той ще побеснее и ще стане още по голям скандал.

    Поговорете с родителите си и разкажете как сте тормозена и удряна. Ако могат да ви вземат в Германия. Не виждам друго решение.

    Прочетох последният ви коментар. Типичен насилник. Крещи, обижда, удря и накрая на следващия ден се извинява и обвинява жертвата си, че тя е виновна, като го е предизвикала.

# 19
  • Мнения: 46
Охх поредната 'бий ме обичам те'. Ужасно е просто. Аз съм го преживяла и се разведох след 7 години. Тормоза се засили след забременяването нали?
Колкото по-скоро се отървете, толкова по-добре.
Сигурно си мислите, колко много го обичате, как ще живеете без него, как той ще се промени и тем подобни. Най-много да ви разчука прихиката, и на вас и на детето. Предполагам сте млада, живота е пред вас. Мъже има много и вече това, че сте с дете не е пречка да бъдете обичана и приета от друг мъж. Няма да го оставите скоро , прекалено сте наивна още, но след някоя и друга година тормоза ще е нетърпим и няма да имате избор.

# 20
  • София
  • Мнения: 38 604
Просто седни и напиши писмо на родителите си. Още днес. Предполагам имат мейл, Месинджър, Вайбър. Разкажи им всичко!
Тоя психопат има поведение като по учебник! Не те обича! Просто те манипулира.
 "Ах, ти, колко си лоша. Сега ще те пребия. Ама ти си го заслужаваш, защото ме ядосваш! Ама аз те обичкам, бебце! Ти си виновна! Ти ме ядосваш! Иначе аз съм толкова добър."
Познах ли?

# 21
  • Мнения: X
Просто седни и напиши писмо на родителите си. Още днес. Предполагам имат мейл, Месинджър, Вайбър. Разкажи им всичко!
Тоя психопат има поведение като по учебник! Не те обича! Просто те манипулира.
 "Ах, ти, колко си лоша. Сега ще те пребия. Ама ти си го заслужаваш, защото ме ядосваш! Ама аз те обичкам, бебце! Ти си виновна! Ти ме ядосваш! Иначе аз съм толкова добър."
Познах ли?

Да😃

# 22
  • Мнения: 5 820
Трябва да предприемете действия. Не чакайте, моля ви се. Rockstar ви е дала добри съвети. Гледайте да не ви заподозре, защото ще стане много лошо за вас.  Изтрийте всички следи после. Нали знаете как!!!Сигурно проверя телефона ви и/или лаптопа или таблета ви.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 791
Момиче, отивай при родителите си в Германия и спри да си измисляш оправдания защо "не можеш" да го напуснеш. Заради детето си се махни от него. Без значение дали ще си намериш друг! По-добре сама и спокойна с детето, отколкото да подлагаш и себе си, и детето си на неговия тормоз. Днес бие теб, утре ще бие детето ти.

# 24
  • София
  • Мнения: 267
Момиче, не знам къде и колко ти е акъла, но си го събирай и започвай да мислиш как да се измъкнеш от този човек. Не само, че няма да се промени, насилието ще става все повече, ще те кара да се чувстваш все по-виновна и ще ти е все по-трудно да се измъкнеш. Такива хора се променят само към по-лошо, а извиненията им стават все по-добри. Тормоза е колкото физически, толкова и психически.
А утре, когато се роди детето ви, и него ще пребие, защото то плаче и пречи, нали знаеш. Това ли искаш да гледаш, как някой бие детето ти и как то гледа, че пребиват майка му? 
Веднага, щом останеш сама се свържи с родителите си и им разкажи всичко за побоя и заплахите, сигурна съм, че ще намерят начин да си дойдат възможно най-скоро и ще те измъкнат.
Не чакай и не се срамувай да говориш за това, защото само така ще успееш да се измъкнеш!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 600
Никакъв стрес няма да навреди на бебето, спокойно. Жените са раждали и по време на войни, бедствия и недоимък.
По-вредното ще дойде след раждането, ако бебето и майката живеят с обсебващ простак.

# 26
  • Мнения: 46
Жалко. Тази жена надали ще напусне насилника, поне не сега. Грешно е за детенце. Последствията за такива деца са трагични. Съветвам авторката да се разчете малко из нета за деца живеещи в такива семейства, където тати бие мама. Много кофти неща пише, но ще ви отвори очите поне.

# 27
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 423
https://animusassociation.org/kontakt/

Асоциация Анимус имат кризистен център за настаняване на жени в риск.
Вие сте жена в риск.
Обадете се на някой от телефоните и разкажете на тях всичко.
Могат да ви скрият, докато се приберат родителите ви.

Надявам се темата да е пързалка.

# 28
  • Мнения: 2 838
Честно казано все вдно получавам дежавю! Много често има такива теми, и много често жените не намират проблем в поведението на мъжете си! Какво за Бога е това?
И защо въобще си се съгласила да имате общо дете? Не си търси оправдания, а направи нещо по въпроса да спасиш своя живот и този на детето си. ..Ако поне малко те е грижа за детето де, то е ясно че не ти пука за теб самата щом намираш това за нормално..

# 29
  • Мнения: X
Здравейте момичета! В 24г.с съм но с мъжа ми постоянно се караме,почти всяка вечер.Възможно ли е това да навреди на бебето или на мен ,защото след скандал доста се разстройвам и плача с часове.Ако ме съветвате да му обесня че съм бременна и че не трябва да се стрестирам доста пъти опитах вече но той не взима на сериозно думите ми. Sad
Незнам вече какво да правя,чуствам се ужасно Sad
На мен друго ми е интересно...
За какво точно се карат двама млади хора, без проблеми, всяка вечер, и то така ...жестоко, че се "налага" единия да се разстройва с часове и да реве?
И съвет как да не се разстройваш:
спри да му се връзваш на приказките, ако така те ядосва.Каже ли ти нещо, ти само отговаряй "Да, мила, о.к.!" и си "запушвай " ушите.

Общи условия

Активация на акаунт