Силен стрес

  • 4 159
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте момичета! В 24г.с съм но с мъжа ми постоянно се караме,почти всяка вечер.Възможно ли е това да навреди на бебето или на мен ,защото след скандал доста се разстройвам и плача с часове.Ако ме съветвате да му обесня че съм бременна и че не трябва да се стрестирам доста пъти опитах вече но той не взима на сериозно думите ми. Sad
Незнам вече какво да правя,чуствам се ужасно Sad

# 1
  • Мнения: 450
Всеки един стрес вреди на бебето,а защо се карате и преди ли е било така или сега си по чувствителна

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Не мисля, че стресът ти е най-големия проблем, а и чак толкова да навреди на бебето, едва ли. Другаде е заровено кучето.

# 3
  • Мнения: X
Всеки един стрес вреди на бебето,а защо се карате и преди ли е било така или сега си по чувствителна

Снощи се скарахме защото той иска цяла вечер да спя на ръката му и да ме прегръща много силно,но сега като съм бременна и немога да спя така обесних му че искам пространство и че трудно си намирам удобно място,подобре ми е ако не спя на ръката му и не ме прегръща толкова силно,а той ме удари.После аз плаках доста и спахме с гръб един към друг,а на сутринта се държи сякаш нищо не е станало и ми се кара че му се сърдя,заплашва ме че ще ме удари пак,и ме прегръща и целува сякаш нищо не е станало

# 4
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Той те удари значи. Еми, както казах, другаде е заровено кучето. Стой и чакай да те удря още, а на другата сутрин да се прави на ни лук ял, ни лук мирисал.

# 5
  • Мнения: 5 820
Ужас. Ударил ви е и ви заплашва да ви удари пак! Съжалявам, че изобщо не виждате червената лампичка, която е светнала вече. На ваше място щях да се страхувам от този мъж. Веднага щях да го напусна. Този мъж е насилник и тормозът е още в начален етап. След като сега не го интересува, че сте бременна, а какво ще стане по-нататък, просто не искам да мисля!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 990
Изнеси се.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Вие наистина ли мислите, че тя ще ви чуе?! Хич не се хабете. Човек, който намира за нормално да го удрят и неглижира физическо насилие (което може да бъде далеч по-вредно за бебето от стреса задето ревяла всяка вечер) няма да се изнесе, а ще седи и търпи.

Няма да пиша повече, мен ме отвращават такива...хора. И двамата в случая. И бияча и тази дето търпи. Даже и майка няма да я нарека.

# 8
  • Мнения: X
Той те удари значи. Еми, както казах, другаде е заровено кучето. Стой и чакай да те удря още, а на другата сутрин да се прави на ни лук ял, ни лук мирисал.

Проблема му е там че е обсебен от мен,и като му кажа че искам да спя на разстояние от него защото просто не ми е удобно той ми вика че не го обичам и че сигурно не искам да ме прегръща защото си мисля за друг мъж.. ревнува ме ужасно много а аз никога не съм си мислила за други мъже,просто искам детето ми да се роди живо и здраво и с мъжа ми да се разбираме,а той все си мисли други неща

# 9
  • Мнения: 5 820
Вие наистина ли мислите, че тя ще ви чуе?! Хич не се хабете. Човек, който намира за нормално да го удрят и неглижира физическо насилие (което може да бъде далеч по-вредно за бебето от стреса задето ревяла всяка вечер) няма да се изнесе, а ще седи и търпи.

Няма да пиша повече, мен ме отвращават такива...хора. И двамата в случая. И бияча и тази дето търпи. Даже и майка няма да я нарека.

    Права сте. Такива жени си мислят, че е нормално една жена да бъде удряна. Не мога да разбера такива жени. Дори един мъж да ми крещи и прави забележки постоянно, пак ще се махна от този мъж!

    Ваня, престанете да се заблуждавате. Ние не искаме да разваляме семейството ви. Всички ви дават съвети за ваше добро. Има хора, които имат житейски опит и се опитват да помогнат на такива жени като вас.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 242
На мен пък цялата история ми звучи като измислица. Сори, ама изказът, стилът... не ми звучи достоверно.

# 11
  • Мнения: 8 243
Той те удари значи. Еми, както казах, другаде е заровено кучето. Стой и чакай да те удря още, а на другата сутрин да се прави на ни лук ял, ни лук мирисал.

Проблема му е там че е обсебен от мен,и като му кажа че искам да спя на разстояние от него защото просто не ми е удобно той ми вика че не го обичам и че сигурно не искам да ме прегръща защото си мисля за друг мъж.. ревнува ме ужасно много а аз никога не съм си мислила за други мъже,просто искам детето ми да се роди живо и здраво и с мъжа ми да се разбираме,а той все си мисли други неща

Това е психически тормоз не е любов!

# 12
  • Мнения: X
Вие наистина ли мислите, че тя ще ви чуе?! Хич не се хабете. Човек, който намира за нормално да го удрят и неглижира физическо насилие (което може да бъде далеч по-вредно за бебето от стреса задето ревяла всяка вечер) няма да се изнесе, а ще седи и търпи.

Няма да пиша повече, мен ме отвращават такива...хора. И двамата в случая. И бияча и тази дето търпи. Даже и майка няма да я нарека.

    Права сте. Такива жени си мислят, че е нормално една жена да бъде удряна. Не мога да разбера такива жени. Дори един мъж да ми крещи и прави забележки постоянно, пак ще се махна от този мъж!

Мислите ли че не съм си мислела да го напусна.. казвала съм му че ще кажа на родителите си как се държи с мен а той като чуе побеснява вика крещи казва на родителите си(живеен заедно с тях) и ме заплашва и аз не смея да им кажа защото се страхувам от него,а катои си мисля как ще расте детето ми без баща,и ме никои няма да ме иска с дете вече ..

# 13
  • Мнения: 450
Съжалявам че ще го кажа,но наистина това не е любов,след като е бил такъв от самото начало е трябвало да го напуснеш,и не е вярно че никой няма да те вземе с дете,колко такива случай има ,имам позната с две деца от различни бащи  ,и сега е с трети .

# 14
  • Мнения: 5 820
Този е психопат. Не е вярно, че никой няма да ви иска с дете. Колко самотни майки има. Трябва детето да живее в спокойствие, а не да вижда и чува как майка му е пребивана от бой и баща му крещи срещу нея.

Общи условия

Активация на акаунт