Да се разделим ли ?😕

  • 6 123
  • 90
  •   1
Отговори
  • kladno
  • Мнения: 29
Здравейте
Случаят е следният . С годеникът ми сме заедно от 4 години ,от 2 год живеем заедно сгодени сме от година и половина . Опитваме за детенце от година вече но няма резултат . Покрай това работата и всичко друго много се очуждихме ,не правим секс,дори неси говорим много все едно сме си омръзнали .АЗ съм на 20 той на 24 . Чувствам се като прислужница и нищо повече мога да кажа че вината е и в мен защото аз съм тази която отказва секс но мисля че вече не ме привлича какво да правя обичам го но мисля че той не е човека за мен и може би това че не забременявам вече толкова време ме е отвратило от него .Какво да правя??

# 1
  • Мнения: 661
Ъ, на 20 години си, и искаш дете?!!? Гледай си образованието, работата и това да се развиваш професионално..Ако не го обичаш се разделяй, толкова си млада... Не разбирам, къде е драмата, честно......

# 2
  • kladno
  • Мнения: 29
Ъ, на 20 години си, и искаш дете?!!? Гледай си образованието, работата и това да се развиваш професионално..Ако не го обичаш се разделяй, толкова си млада... Не разбирам, къде е драмата, честно......
Нямам възможност да продължа образованието си но работя . Заедно сме от толкова време и ми е трудно да реша какво да правя .

# 3
  • Мнения: 8 937
Едно бебе излиза доста по-скъпо от държавна поръчка...
Как не правите секс, а правите опити за бебе? И хем искате, хем нямате желание за интимност?

# 4
  • Мнения: 4 941
Искаш бебе, но не искаш да правите секс, бил ти омръзнал...?! Ама иначе го обичаш... Трябва сама да се изясниш със себе си какво искаш.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Момиче на 20 г.  си - животът е пред теб.  Фактът, че няма желание ....какви деца, какви 5 лв. А с появата на едно дете ще стане по-зле.

# 6
  • Мнения: 10 821
Да, разделете се. Какви бебета ви гонят на 20 години. Стига си правихте експерименти.

# 7
  • Мнения: X
Абе, днес много теми за раздели с любимия. То толкоз' двойки няма, колко теми.

# 8
  • Мнения: X
Божеее, на 20 само си мислех, моля те Боже да ми дойде мензиса и този месец.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 992
На 20 има и по-смислени дела от това да се множиш. Можеш да започнеш с дообразоване и да не се правиш на нечия Пепеляшка.

# 10
  • Мнения: X
Божеее, на 20 само си мислех, моля те Боже да ми дойде мензиса и този месец.

Че то и на нея й идва. Нали не правят секс? Laughing

# 11
  • Мнения: 12 792
Здравейте
Случаят е следният . С годеникът ми сме заедно от 4 години ,от 2 год живеем заедно сгодени сме от година и половина . Опитваме за детенце от година вече но няма резултат . Покрай това работата и всичко друго много се очуждихме ,не правим секс,дори неси говорим много все едно сме си омръзнали .АЗ съм на 20 той на 24 . Чувствам се като прислужница и нищо повече мога да кажа че вината е и в мен защото аз съм тази която отказва секс но мисля че вече не ме привлича какво да правя обичам го но мисля че той не е човека за мен и може би това че не забременявам вече толкова време ме е отвратило от него .Какво да правя??
Въпросът съдържа в себе си и отговора. Отказваш му секс, чувстваш се като прислужница. Значи искаш да го напуснеш. То си е ясно. По какво в описанието личи, че го обичаш?
Мен ме учудва това, че година нямате дете и ти вече се чувстваш отвратена, та чак отказваш секс. Между нас казано, за бебе трябва секс, поне доколкото знам!
Една година опити нищо не е, друго е, ако бяха примерно пет години. Но я само си представи, че причината е в теб. Имаш някакъв здравословен проблем, примерно казано. А ти си се отвратила вече от човека, който си е ок в това отношение?
Освен това, когато се сгодяват и женят хората, се вземат в добро и зло, здраве и болест. На теб такава ли ти е нагласата спрямо него?

# 12
  • София
  • Мнения: 10 585
Разделяйте се овреме, че с бебето после съвсем ще се чудиш на коя планета си.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 38
Мила, щом отказваш секс и вече не те привлича е ясно. Не се мъчи да бъдеш с някого само заради привързаност и навик. Както всички по-горе казват, още си много млада, животът е пред теб, има време за всичко. По-добре се разделете или поне си дайте почивка и вижте как ще ви се отрази, но лично според мен когато вече няма желание и страст в една връзка, е най-добре да приключи. А по въпроса за бебето, недей да бързаш!

# 14
  • Мнения: 1 679
Ей това е цялата работа Joy Joy


Само не мога да разбера сега модерно ли е да раждате деца по на 20 години като самите вие не знаете как да се оправяте? Ти не можеш да го гледаш тоя твоя явно, пък камо ли нещо друго да се случи, че и бебе.. Trollface

Общи условия

Активация на акаунт