Да се разделим ли ?😕

  • 6 142
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • kladno
  • Мнения: 29
Ей това е цялата работа Joy Joy


Само не мога да разбера сега модерно ли е да раждате деца по на 20 години като самите вие не знаете как да се оправяте? Ти не можеш да го гледаш тоя твоя явно, пък камо ли нещо друго да се случи, че и бебе.. Trollface
А на колко на 39 или на 45 ???  И питането ми беше друго не Кога или на колко да раждам !!!

# 16
  • Мнения: 8 937
Да, напуснете го. Щом не го искате на 20, няма да го искате и на 30. Готово.

# 17
  • Мнения: 2 298
Чувствам се като прислужница и нищо повече мога да кажа че вината е и в мен защото аз съм тази която отказва секс но мисля че вече не ме привлича какво да правя обичам го но мисля че той не е човека за мен и може би това че не забременявам вече толкова време ме е отвратило от него .Какво да правя??

На мен това ми намирисва на психологически проблем породен от липсата на бебе.
Вероятно авторката е очаквала бързо забременяване, и когато не се е случило подсъзнателно прехвърля вината върху момчето, като го наказва да не правят секс. Което от своя страна води до верижна реакция от неприятни емоции на отчужденост, липса на комуникация, каквато и да била нежност и дори "отвращение"!
Сега се тюхка и пита " Да се разделим ли?"
Проблема ти не е в момчето! Проблема си е в теб! Така мисля аз Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Ей това е цялата работа Joy Joy


Само не мога да разбера сега модерно ли е да раждате деца по на 20 години като самите вие не знаете как да се оправяте? Ти не можеш да го гледаш тоя твоя явно, пък камо ли нещо друго да се случи, че и бебе.. Trollface
А на колко на 39 или на 45 ???  И питането ми беше друго не Кога или на колко да раждам !!!

Тогава, по същество - разделете се.

# 19
  • Мнения: 10 910
Ей това е цялата работа Joy Joy


Само не мога да разбера сега модерно ли е да раждате деца по на 20 години като самите вие не знаете как да се оправяте? Ти не можеш да го гледаш тоя твоя явно, пък камо ли нещо друго да се случи, че и бебе.. Trollface
А на колко на 39 или на 45 ???  И питането ми беше друго не Кога или на колко да раждам !!!
Ама ти не можеш да решиш секс ли ти се прави, бебе ли ти се прави, не можеш да решиш дали да се разделиш с гаджето, ама бебе ще гледаш. Рано ти е!

# 20
  • Мнения: 25 713
Детска градина.
Първо порасни, пък след това мисли за размножаване.
И не, годините нямат никакво значение в случая.

# 21
  • Мнения: 866
Ами очевидно не сте един за друг, този казус е прекалено лесен дори.

Успех ти желая, дано със следващият имаш успех и вземи си изясни критерии, какво точно търсиш, какво да гледаш в един мъж като качества. Тук постоянно чета теми на жени, които се оплакват от лоши мъже и аз не мога да разбера, вие с оная работа ли си ги подбирате, толкова ли не може да ги преценявате, всичко ли е заради розовите очила ?  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: X
Ами очевидно не сте един за друг, този казус е прекалено лесен дори.

Успех ти желая, дано със следващият имаш успех и вземи си изясни критерии, какво точно търсиш, какво да гледаш в един мъж като качества. Тук постоянно чета теми на жени, които се оплакват от лоши мъже и аз не мога да разбера, вие с оная работа ли си ги подбирате, толкова ли не може да ги преценявате, всичко ли е заради розовите очила ?  Rolling Eyes

Колега, те са на по 20, а връзката е от 4 години. Кво повече да ти кажа?

# 23
  • Мнения: 76
Пробвайте да си върнете емоцията. правете нещо, което ви е било любимо. Поговорете как се чувствате. Опитайте! Ако не стане, се разделяйте.

# 24
  • kladno
  • Мнения: 29
Ами очевидно не сте един за друг, този казус е прекалено лесен дори.

Успех ти желая, дано със следващият имаш успех и вземи си изясни критерии, какво точно търсиш, какво да гледаш в един мъж като качества. Тук постоянно чета теми на жени, които се оплакват от лоши мъже и аз не мога да разбера, вие с оная работа ли си ги подбирате, толкова ли не може да ги преценявате, всичко ли е заради розовите очила ?  Rolling Eyes

Колега, те са на по 20, а връзката е от 4 години. Кво повече да ти кажа?
  Да бяхме гаджета 3години и след като завърших заминахме в чужбина да работим и тук ми предложи не виждам какъв е проблема ??? Че съм на 20

# 25
  • Мнения: X
Проблемът, БЕБИ, е че още ти е рано (тогава, пък, още повече) за любов и семейство. Живей си живота, работи, учи, опознай себе си и света, и тогава създай семейство, ако това е каквото искаш и ще те направи щастлива.
От това да се щипеш с някого в междучасието и да родиш дете има голяма разлика. Детето не е кукла, а отговорност и е твое задължение да го възпиташ как да бъде човек.

С поведението си тук показваш само, че самата ти си още дете. Децата не би следвало да раздат деца. Ако искат да отгледат човеци.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 851
Абе, само на мен ли ми прави впечатление, че опитват от година. Ако има някакъв проблем, е тъпичко изказването, че й е рано за бебе. Решила, искала.

# 27
  • Мнения: X
Абе, само на мен ли ми прави впечатление, че опитват от година. Ако има някакъв проблем, е тъпичко изказването, че й е рано за бебе. Решила, искала.

Защо ме карате да бъда брутален?! Нищо ново под слънцето - българска двойка отива в чужбина ( по нейни думи преди 1 година) и момичето веднага започва да прави опити да забременее - знаете ли колко такива мързелани има в чужбина, на които половинката бачкат смотана работа, а тя вкъщи си взима майчинството и детските, които не са никак малко?!?!

Искали дете, ама не си говорели; обичали са се, но са се разминавали като призраци; правили опити, ама не правили секс... Я малко по-сериозно.

# 28
  • kladno
  • Мнения: 29
Абе, само на мен ли ми прави впечатление, че опитват от година. Ако има някакъв проблем, е тъпичко изказването, че й е рано за бебе. Решила, искала.

Защо ме карате да бъда брутален?! Нищо ново под слънцето - българска двойка отива в чужбина ( по нейни думи преди 1 година) и момичето веднага започва да прави опити да забременее - знаете ли колко такива мързелани има в чужбина, на които половинката бачкат смотана работа, а тя вкъщи си взима майчинството и детските, които не са никак малко?!?!

Искали дете, ама не си говорели; обичали са се, но са се разминавали като призраци; правили опити, ама не правили секс... Я малко по-сериозно.
мързелива Хаха работя от както съм завършила ! Ако обичате без обиди !

# 29
  • Мнения: 2 749
А то е цяла година вече ... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт