Дългото чакане след трансфер - Тема 80

  • 39 238
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 301
Здравейте, момичета. Днес не издържах и направих уринарен тест. Отрицателен на 10-ти ден след трансфер на 3-дневен ембрион. Можете ли да ми кажете дали все още има шанс?


Не вярвай на урините

# 706
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета. Днес не издържах и направих уринарен тест. Отрицателен на 10-ти ден след трансфер на 3-дневен ембрион. Можете ли да ми кажете дали все още има шанс?


Не вярвай на урините

Опитвам се да не губя вяра. От моята клиника искат кръвен тест на 16-ти и 18-ти ден, но се питам, утре на 11-ти ден дали да не направя един кръвен? Вие какво ще ме посъветвате?

# 707
  • Мнения: 819
На 11 ти ден ще покаже кръвният тест! На мен също ми е 10 ти ден само че на 5 дневни. Ще пусна кръвен тест във вторник така съм решила!

# 708
  • Мнения: 20
На 11 ти ден ще покаже кръвният тест! На мен също ми е 10 ти ден само че на 5 дневни. Ще пусна кръвен тест във вторник така съм решила!

Добре, благодаря ти много! Стискам ти палци!

# 709
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета. Днес не издържах и направих уринарен тест. Отрицателен на 10-ти ден след трансфер на 3-дневен ембрион. Можете ли да ми кажете дали все още има шанс?


Не вярвай на урините

Опитвам се да не губя вяра. От моята клиника искат кръвен тест на 16-ти и 18-ти ден, но се питам, утре на 11-ти ден дали да не направя един кръвен? Вие какво ще ме посъветвате?
На 11 ден кръвен би трябвало да отчете. Успех.

# 710
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета, записвам още един неуспех - 0,19 на 11-ти ден. От все сърце ви пожелавам само положителни тестове и успешно бременеене! Прегръдки!

# 711
  • Мнения: 201
Поли, съжалявам за резултата! На мен също днес ми е 11 ден на 3 дневен ембрион, но хич не ми се прави тест. Страхувам се от евентуален неуспех и стоя така в очакване и надежда за чудо. Утре все пак ще направя уринен. Нямам каквито и да било симптоми - болки, предстоящ цикъл, чувствителни гърди, нищо, съвсем нищо не чувствам. Все ще издържа до утре.

# 712
  • Мнения: 139
Здравейте, момичета, записвам още един неуспех - 0,19 на 11-ти ден. От все сърце ви пожелавам само положителни тестове и успешно бременеене! Прегръдки!
Не се отчайвате 💗 Мислете за следващия опит, това разсейва и дава надежда. Успех! 💝

# 713
  • Мнения: 20
Поли, съжалявам за резултата! На мен също днес ми е 11 ден на 3 дневен ембрион, но хич не ми се прави тест. Страхувам се от евентуален неуспех и стоя така в очакване и надежда за чудо. Утре все пак ще направя уринен. Нямам каквито и да било симптоми - болки, предстоящ цикъл, чувствителни гърди, нищо, съвсем нищо не чувствам. Все ще издържа до утре.
Krasyma, разбирам колко ти е трудно, но по-добре си изчакай, ако устискаш, датата, която са ти казали. Знам, знам, че е трудно, знам, че искаш да разбереш, но каквото и да решиш, мисли позитивно Simple Smile, Единственото, което постигнах днес е угасване на надеждата и чудене как сега да се обадя на лекарката, да й кажа какви съм ги свършила пет дни по-рано от датата и да пия едни лекарства, и аз не знам защо. Прегръщам те силно и се моля да ти случи най-хубавото!
Здравейте, момичета, записвам още един неуспех - 0,19 на 11-ти ден. От все сърце ви пожелавам само положителни тестове и успешно бременеене! Прегръдки!
Не се отчайвате 💗 Мислете за следващия опит, това разсейва и дава надежда. Успех! 💝
Да, точно така мисля. Никакво отчаяние. Смело и с главата напред до успех. Благодаря за милите думи!

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 20:42 от AnMary

# 714
  • Мнения: 819
На мен също днес ми е 11 ти ден. Направих уринарен тест и е отрицателен. Утре завсеки случай ще пусна и кръвен, но резултата е ясен. Не се обвинявай че си пуснала теста по-рано. Щом до 11 ти ден не е станало, няма да стане и за тези 5 дни.

# 715
  • Мнения: X
Темата трябва да се казва- "двуседмичното мъчение след трансфер"... Аз ще издържа да утре, но ме е страх- много.

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 13:51 от Анонимен

# 716
  • Мнения: 20
На мен също днес ми е 11 ти ден. Направих уринарен тест и е отрицателен. Утре завсеки случай ще пусна и кръвен, но резултата е ясен. Не се обвинявай че си пуснала теста по-рано. Щом до 11 ти ден не е станало, няма да стане и за тези 5 дни.

Права си за самообвиненията. От тях полза няма. Нооо, нееднократно са ни казвали да не вярваме на уринарните. Нищо при тях не е на 100% сигурно. Не бързай, нека да видим утре какво ще покаже кръвния ти тест. И имай вяра Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте момичета, Днес ми беше официалната дата за пускане на теста - 14 дни след трансфер на 5 дневен ембрион. Резултатът ми е-    2851.85 . Малко се поуспокоих. Сега ще почна да се притеснявам дали ще се чуе сърчице. Мисля, че е време и на лекар да отида.

# 718
  • Мнения: X
Успех на всички момичета-кокичета! Търпението ви ще бъде възнаградено.
От личен опит мога да кажа - колкото повече изчакате до теста, по-добре. С уринарните ясно, че не може да не се пробва, но за кръвния изчакайте поне до 12 ден. Ще си спестите доста притеснения - расте ли ми ЧХГ, как расте, не е ли рано ....

Zenda, бих изчакала посещението при лекар на поне 10 дни закъснение, но ти си преценяваш. Посъветваха ме, че твърде ранните и чести прегледи с вагинален ехограф не са най-полезни за точицата, и реших да ги послушам и да разредя прегледите. Но всеки си преценява Simple Smile Моята логика е такава - и през ден да ходя, няма да расте по-бързо или по-добре, с нищо не му помагам на човечето.

# 719
  • Мнения: 20
Темата трябва да се казва- "двуседмичното мъчение след трансфер"... Аз ще издържа да утре, но ме е стах много.

Julliana, накара ме да се усмихна, макар и малко накриво Simple Smile. Мъчение си е и още как! Но си струва, за да постигнем най-съкровените си мечти. Аз твърдо вярвам в успеха на всяка една от нас. Нареди един пъзел, прочети книжка, разсейвай се, а ние ще ти стискаме палци!

Общи условия

Активация на акаунт