Дългото чакане след трансфер - Тема 80

  • 39 237
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 201
Поздравления, Зенда! Все някой трябва да успее и да внесе позитивна енергия. Вече започвам да мисля кое ми влияе по-зле - това, че не мога да забременея с второ дете или стреса от процедурата и очакването дали ще се случи. Тръгнах с огромни надежди при първия опит и след неуспеха две седмици не бях на себе си. Сега, като че ли съм по-спокойна. Радвам се на момичета, които са силни и мислят позитивно, само с такава нагласа и биохимия нещата се случват!

# 721
  • София
  • Мнения: 307
Kiki riki, нищо не каза какво става с теб? Добре ли си?

# 722
  • Мнения: 134
Поли, забранила си си личните съобщения. Исках да ти напиша нещо.

# 723
  • Мнения: X
Poly2020, съжалявам много Sad
А за теб се радвам, Zenda.
Позитивното мислене е хубаво нещо, но не знам...при хора с толкова много опити, каквито има тук сред нас, само това като аргумент ми е някак...де да знам..., да речем - несериозен.
Аз моя опит го започнах с куп притеснения от какво ли не естество, в първия ден след трансфера водих тежки разговори с притеснена  бременна приятелка, които ме върнаха към тежки спомени. После няколко дни ми говори кой ли не за извънматочни бременности. И пак не смея да твърдя, че не са се получили нещата заради негативизъм. Не знам какъв щастлив и егоистичен идиот трябва да съм, че да успея да се изключа от целия свят, та да не би от някоя прехвърчаща лоша мисъл да ми се размине със забременяването.

# 724
  • Мнения: X
Няма как да се изключиш. Трябвало да те ни е на всяка цена, ок, но как се получава това, като си влагаш всичко в тези опити? Няма рецепта. Постоянно чета за положително настроени момичета, които завършват с отрицателен тест и тотално се сриват. Реалността, е че процентите на успеваемост са доста по-ниски, от тези на положителните резултати. И който е успял от първи път, е изключение. Не мога да мисля позитивно, просто не мога. Опитвам да бъда реалист и да се подготвям за най-лошото. А ако Господ е решил да ни възнагради, то няма да има по-щастливи от нас, на този свят. Уплашени, но щастливи. Всеки трябва да си минава през своя си филм. Без съвети- бъди положителна, бъди отрицателна. Няма "неправилни" чувства и усещания в тоя зловещ процес. Всичко е ок и е позволено. Минаваме през нечовешки уроци и напрежение, които една естествено заченала жена, никога няма да усети. Несправедливо е и много боли.
Днес ми е изключително тежко и тъжно. Никога не съм ги виждала тея мръсни две черти и съм заобиколена от чернота и нежелание, за каквото и да е било. Съжалявам за тъмния пост. Прогестеронът не помага. Няколко пъти вече рева от нищото. На ръба съм. Но продължавам. Квото е...

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 15:37 от Анонимен

# 725
  • Мнения: X
Джули, няма лошо. Излей си го.
А прогестеронът за какво трябва да помага? За по-добро настроение ли?
Аз наистина нямам търпение да ми дойде. Омръзна ми да се обливам в пот по десетки пъти на ден и да ходя вир вода. Пък после нека ме плашат с корона вируси и пневмонии.

# 726
  • Мнения: 20
Поли, забранила си си личните съобщения. Исках да ти напиша нещо.

Мими, отговорих ти Simple Smile

# 727
  • Мнения: 26
Момичета и аз да се присъединя към вас с едно питане.Днес ми е 3ден след ЗЕТ и имам страхотен световъртеж и то в легнало положение като се завъртам.Някай случвало ли му се е,дали е от лекарства или нз...

# 728
  • Мнения: 535
Kiki riki, нищо не каза какво става с теб? Добре ли си?
Ами кво да става незнам и аз май нещо не вървят нещата разбирам че има момичета на който по бавно им се качва хормона ама това моето е ужас . Днес пуснах пак и е едва 679.60 последно правих на 4.03 262.60. Днес пак ми прецапа. Кво ще става незнам.

# 729
  • Мнения: X
Желаещи да правят темата?

# 730
  • Мнения: 108
Здравейте, имам и аз едно бързо питане. Надявам се до края на седмицата да имам трансфер, ние сме по фонд. Лекарствата за след пункцията /за трансфера/всъщност не се покриват от ЦАР?  И някой ориентировачно може ли да ми каже колко излизат. Поне в какви граници?

# 731
  • Мнения: 535
Мила Ако си като мен на 10 дена съм на аптеката с 50 60 70 лв за лекарствА

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 17:41 от ^kiki_riki^

# 732
  • Мнения: 413
Вчера след пункцията - 37 лева за лекарства..за след трансфер (дай боже да стигнем до там) ще видим.

# 733
  • Мнения: X
Момичета, ще затворят темата, на 50-та страница сме. Кой иска да я прави, аз не мога.

# 734
  • Мнения: 20
готово, но съм новак - няма снимчици и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт