Дългото чакане след трансфер - Тема 80

  • 39 310
  • 736
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 220
Момичета, днес ми е 2ри ден от трасфера. Събудих се с лека болка в главата която отмина. След това към обяд се почувствах леко замаяна и реших да си измеря температурата-37 точно. От тогава до този момент я меря няколко пъти като понякога е 36.7,8 а после отново е 37. Знам че по принцип прогестероновите препарати вдигат леко, но преди трансфера нямах оплаквания,и че 37 не е кой знае каква, но я усещам като тежест в главата. Лекарите също не ме предупредиха. Има ли според вас за какво да се притеснявам?
Недей да се притесняваш ще отмине. Аз на втория ден имах адски болки в корема и ми се виеше свят когато стана,но всичко отмина. Просто си почивай и не се преуморявай! Успех!

# 691
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте,
Колко време след спиране на Кринон/утрогестан идва цикъла?
Днес вече е 3ти ден без прием
От понеделник до вчера се спуквах от пмс...днеска няма никой..сякаш се отказа да идва тоя цикъл🤷♀😁
До 10 дни е нормално

# 692
  • Мнения: 226
Благодаря ви момичета 😊 Ще пазя леглото и ще гледам да не се шашкам.

# 693
  • Мнения: 141
Здравейте,
Колко време след спиране на Кринон/утрогестан идва цикъла?
Днес вече е 3ти ден без прием
От понеделник до вчера се спуквах от пмс...днеска няма никой..сякаш се отказа да идва тоя цикъл🤷‍♀️😁
До седмица трябва да ти дойде
На мен последния път ми дойде два дни след приема му.
Момичета, зверски ме болят гърдите. Това от Естрофема или от Утрогестан е
От естрофема е

# 694
# 695
  • Тук... някъде
  • Мнения: 929

# 696
  • Мнения: 94
Здравейте момичета Simple Smile Честит осми март! Пожелавам ви само здраве и двойни чертички!
Днес ми е 5ти ден от трансфера. С хиперстимулация съм, с цистит и с брутални болки в стомаха ... на някоя от вас да и се е случвало подобно нещо? Изписаха ми Цистостоп, освен лекарствата за след трансфер, казаха да пия много вода, предимно белтъчна храна и ме пратиха да си ходя (не съм от Сф) и да си чакам теста.
Някакви съвети как да се справя по-бързо с това състояние в къщи?

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 09:05 от Doroteya85

# 697
  • Тук... някъде
  • Мнения: 929
Здравейте момичета Simple Smile Честит осми март! Пожелавам ви само здраве и двойни чертички!
Днес ми е 5ти ден от трансфера. С хиперстимулация съм, с цистит и с брутални болки в стомаха ... на някоя от вас да и се е случвало подобно нещо? Изписаха ми Цистостоп, освен лекарствата за след транафер, казаха да пия много вода, предимно белтъчна храна и ме пратиха да си ходя (не съм от Сф) и да си чакам теста.
Някакви съвети как да се справя по-бързо с това състояние в къщи?

При мен се страхуваха, че може да се стигне до хиперстимулация, защото неочаквано за всички, при Е2 1260 изкараха 20Я. Правиха ми някакви вливки, изписаха ми Дексаметазин инжекции, при болки и неразположения Улкопрол 20мг, всеки ден да пия протеин 2 пъти дневно.
4-ти ден съм след трансфер и за сега, слава Богу, нямам оплаквания.
Викаха ме 2 пъти и за изследвания на хормоните и ПКК, за да следят да не скочи естрадиола

# 698
  • Мнения: 226
Честит празник и от мен, момичета 😊
Доротея и аз бях с хиперстимулация, но тогава отложихме трансфера.
Казаха ми да ям предимно белтъчна храна като допълнително си взех Фрезубин на прах, който си разтварях в сок или какао, за да не го усещам.
За съжаление с друго не мога да помогна, желая ти всичко да е наред и скоро болките и дискомфорта да отшумят.
Движим се горе долу заедно, аз съм 3ти ден от зет трансфер 😊

Здравейте момичета Simple Smile Честит осми март! Пожелавам ви само здраве и двойни чертички!
Днес ми е 5ти ден от трансфера. С хиперстимулация съм, с цистит и с брутални болки в стомаха ... на някоя от вас да и се е случвало подобно нещо? Изписаха ми Цистостоп, освен лекарствата за след трансфер, казаха да пия много вода, предимно белтъчна храна и ме пратиха да си ходя (не съм от Сф) и да си чакам теста.
Някакви съвети как да се справя по-бързо с това състояние в къщи?

# 699
  • Мнения: 94
Инфинити и Кокондрела, в кои клиники ходите? Естрадиола ми беше 7950 ... изкараха 20Я и само 3Е от които 2 ми сложиха, а 3тия щяха да го замразяват, но уви .... 10 пъти я питах док има ли риск да няма имплантанция в моето състояние, да чакаме за ЗЕТ - каза не, спокойно ако са генетично здрави няма какво да им попречи на Е, сега правим трансфера ... като седя или лежа се ядва, но стана ли да върша нещо и корема ми става един твърд и подут, ужас ... вече се чудя дали да не търся в БС някой док да ме види ...

# 700
  • Тук... някъде
  • Мнения: 929
Аз съм в Адела.
Бс е Бургас предполагам?
Не знам до колко компетентни лекари за това състояние има в Бургас...
Иначе др. Томов е много добър диагностик и преглежда на ехограф, но дали пък е наясно с хиперстимулация...
Иначе преглежда в клиниката срещу Космос и винаги отговаря на телефона

# 701
  • Мнения: 226
Аз съм в Кирм Плевен.
При мен още по време на стимулацията се реши, че няма да има трансфер веднага, а ще изчакаме. Аз съм с поликистоза и въпреки ниските дози лекарства пак бяха тръгнали много фоликули,затова доктора прецени че ще е   Зет. За съжаление знам за какви болки говориш, аз буквално не можех да стана от леглото, да се обърна на нито една страна първите 3 дни и беше ужас, след това постепенно яйчниците почнаха да спадат и положението се оправяше. И аз пусках Пкк, за да се следят стойностите.
Даже 2рата вечер след трансфера отидох до спешния кабинет в Надежда (аз съм от София) да ме прегледат дали нямам течност в коремната кухина, но всичко беше наред и трябваше просто да изтрая няколко дни. За съжаление обезболяващите не помагаха особено. В момента не съм наясно какво може да се пие. Ако се притесняваш отиди при някой,  иначе те съветвам да си почиваш повече и да не се напрягаш със задачи.

# 702
  • Мнения: 54
Здравейте момичета Simple Smile Честит осми март! Пожелавам ви само здраве и двойни чертички!
Днес ми е 5ти ден от трансфера. С хиперстимулация съм, с цистит и с брутални болки в стомаха ... на някоя от вас да и се е случвало подобно нещо? Изписаха ми Цистостоп, освен лекарствата за след трансфер, казаха да пия много вода, предимно белтъчна храна и ме пратиха да си ходя (не съм от Сф) и да си чакам теста.
Някакви съвети как да се справя по-бързо с това състояние в къщи?

Аз също бях с хиперстимулация, но не успях да се справя вкъщи въпреки, че си вливах банки с калций - наложи се да ме приемат в болница. Е мина ама трябваше да отложим трансфера понеже резултата беше отрицателен. На следващ цикъл направихме ЗЕТ и вече съм в 8г.с.

# 703
  • Мнения: 819
При мен извадиха 30 яйцеклетките. Няколко дни имах болки като при мускулна треска. Нищо не съм пила. Отложихме трансфера защото прогестерона много нарасна преди пункцията. Сега направихме Зет.

# 704
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета. Днес не издържах и направих уринарен тест. Отрицателен на 10-ти ден след трансфер на 3-дневен ембрион. Можете ли да ми кажете дали все още има шанс?

Общи условия

Активация на акаунт