Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 2

  • 77 965
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 56
Честита дъщеричка Сиси!
Да сте здрави и нека малката принцеса ви носи радост и много усмивки!

# 766
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Честита рожба Сиси! Страшно много се радвам за теб!

# 767
  • Мнения: 34
Сиси, бъдете благословени, здрави и щастливи!
Аз минах през чехите преди теб, но късно започнах да чета форумите. Напълно те подкрепям за разочарованието.
Навярно и на мен ми предстои да тръгна по твоя път. Много се вълнувах от историята ти.
Късмет на всички момичета!

# 768
  • София
  • Мнения: 39 765
Моля пуснете нова тема.

# 769
  • Мнения: 1 680
Моля пуснете нова тема.
Делинце, имаш ли възможност?
Ти ги правиш страхотни Heart Eyes
  Сиси, честита да ви е принцесата, здрави и щастливи бъдете заедно!:four_leaf_clover:

# 770
  • Мнения: 753
Здравейте , искам да попитам на Донорките пунциите на кой ден ги правят . Защото в БГ се правят на 13ти - 14ти ден. Ако някой знае ?
Или да споделети опит при Вас донорката на кой ден беше пунктирана , ще Ви бъда благодарна:)

# 771
  • Милано
  • Мнения: 952
Здравейте, момичета! Hug Heart Дойде и моят ред да се похваля. Blush
С голяма радост ви споделям, че на 1 юни се роди нашето дългоочаквано съкровище,
нашата дъщеричка, с планово секцио в 38 г.с. Sparkling Heart Имах лека бременност, въпреки възрастта.
Тръгвайки за първичен преглед към Киев, за пръв път с лекота ни се получаваха нещата,
всичко ни спореше, много щастливо си прекарахме там, при всичките ни посещения.
От сърце благодарим на д-р Игнатиева Heartpulse, на целия екип на Биотекском, на двете Виктории,
затова че сбъднаха мечтата ни, както и за прекрасното отношение,
което направи така приятно пребиваването ни там! Two Hearts Flowers Rose
Желая на всички момичета, които се борят за детенце, да сбъднат скоро мечтата си! Flowers Four Leaf Clover Hands Pray
Със сигурност, ако има все още момичета, които се колебаят в избора си на клиника,
мога смело да кажа, че сте на правилното място!
Raya1978, здравей! Hug
Съвет не мога да ти дам, но мога да ти кажа моето мнение по въпроса.
Аз започнах опитите на 43 г. Нямах почти никакъв шанс с моя яйцеклетка,
но бях длъжна да опитам все пак. В БГ не сметнах за необходимо да си губя времето,
затова отидохме направо в Истанбул. Само хубави неща мога да кажа за турците,
клиниките са на ниво, обслужването, стараят се много хората, но все пак никой не може
да поправи непоправимото! Единствено съжалявам, че загубих повечко време.
Ако можех да върна времето назад, бих се ориентирала по-бързичко към ДЯ!
Бих пропуснала и чехите, които се водят с висока успеваемост с ДЯ,
но ни загубиха времето и са гола вода според мен!
Нормално е първоначално човек да има резерви към ДЯ, аз също съм имала, но повярвай ми,
когато забременееш и почувстваш малкото човече да се движи в теб, това вече няма никакво значение!
Какво значение има чия е яйцеклетката? Аз лично не правя никаква разлика, нито я мисля въобще!
Ще имаш достатъчно за какво да мислиш и да се притесняваш по време на бременността,
че да мислиш и за някаква си яйцеклетка! Дали е с наша, дали е с донорска, пътят, който изминаваме,
е един и същ, ние зачеваме, ние износваме, ние раждаме, къде е разликата? Аз лично не я чувствам!
Детето си е мое, аз обичам детенцето, това че съм използвала малко донорски материал,
не може да промени нито чувствата ми, нито факта, че аз съм дала живот на това дете, което е по-важното!
А що се отнася до близките, моите най-близки хора, за съжаление, не са между живите,
но знам, че щяха да ме подкрепят на 100%! Моята майка винаги е казвала,
че важното е да отгледам едно дете, няма значение дори и да е осиновено!
Аз не съм толкова себична и не смятам, че на всяка цена детето трябва да носи моите гени,
че родът ми ще се затрие едва ли не, никой не е толкова съвършен все пак!
Благодарна съм на Бог, че ме дари с това ангелче! За миг не съжалявам, че не съм успяла с моя яйцеклетка!
Станало е така, както е трябвало да стане! Но всички тези чувства се осъзнават на по-късен етап,
разбира се, аз споделям моите чувства и гледна точка, а всички хора са различни,
затова казах, че съвет не мога да дам, мога само да споделя моя опит!
Късмет, каквото и да решиш! Стискам силно палци! Flowers Four Leaf Clover Heartpulse
Честито и благословено да  е детенцето ви❤❤❤Разплакахте ме...И при мен възрастта напредва.Април трябваше до сме в Киев за трансфер,но в последният момент се появи съмнение за полип и така ще се забавим с някой месец.

# 772
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Честита рожба, Сиси Gift HeartRevolving Hearts
Изключително много се радвам за теб!
Пожелавам ти да бъдеш най-най-най-щастливата майка на света, ти го заслужаваш!
Целувкиииии Kissing HeartFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 773
  • Мнения: 2 673
Сърдечно ви благодаря за хубавите пожелания и милите думи, мили момичета! Heart Hug
Желая ви много късмет и успех във всичките ви начинания! Flowers Four Leaf Clover
Стискам силно палци на тези, които се борят за детенце,
и дай боже скоро и вие да споделите радостни новини! Flowers Four Leaf Clover
Силно ви прегръщам и целувам всички! Успех! Heart Hug
Free2020, със сигурност е индивидуално, според това как се развиват фоликулите.
Пункцията на нашата донорка беше на 12-ия ден от МЦ, имахме 10 яйцеклетки, от които 7 бластоциста.
Късмет! Flowers Four Leaf Clover

# 774
  • Мнения: 60
Здравейте.
А  за сравнение с България . разликата колко е голяма... Имам предвид донорски яицеклитки .които се достигат

# 775
  • Мнения: 3 505
Здравейте.
А  за сравнение с България . разликата колко е голяма... Имам предвид донорски яицеклитки .които се достигат
Какво е положението в България?

# 776
  • Мнения: 1 751
Позволих си да направя нова тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1345778.new#new

Общи условия

Активация на акаунт