Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 2

  • 78 065
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 85
Здравейте.
Как организирахте пътуването си до клиниката за първичен преглед. Украина е високорискова страна.след завръщането си в България бяхте ли в карантина...
Благодаря и хубав ден на всички
Ние се прибрахме на 01.05 от Киев. Направихме си ПСР тест в БГ преди да заминем, който показахме на нашето летище и при пристигането на летището в Киев. За на връщане ни направиха тест от  клиниката, който ни поискаха отново на летището и в Киев и в БГ. Не сме били под карантина. Успех и няма от какво да имаш притеснение.

# 721
  • Мнения: 2 433
Каква е цената на ПСР-а в Киев?

# 722
  • Мнения: 60
Благодаря много....Blush

# 723
  • Мнения: 85
Момичета, тези на които са дали Биовен за вливане в България, кога направихте вливане? След положителен тест за бременност или след установяване на сърдечна дейност-8 г. с-9 г. с?

Последна редакция: ср, 12 май 2021, 12:24 от mikimiki82

# 724
  • Мнения: 1
Zdraveite momitceta, izviniavam se za latinitzata no v momenta niamam drug izbor. Moiat slutcai e sledniat - na 1 april napraviha punktziata na donorkata mi v Kiev i na 6 april mi transferiraha 3 embriona. Parvite dva kravni testa biaha otlicni, parvia ehograf na 28 april beshe normalen 8 mm saktce na pravilnoto miasto. Vtcera otidoh za povtoren ehograf 11 May i za nashe ogromno sajelenie se okaza tce si e ostanal sastia razmer i diagnozata beshe kuho iaitze i nehidatiformena mola.

Lekarkata mi  preporatca nov kraven test koito da potvardi tova koeto vijda i spirane na vsitcki medikamenti, iztcakvane to samo da si izlezne ako ne abrazio.

Osven iztcerpania iaitcnikov rezerv poradi vazrastta mi 44 godini vsitcko drugo mi e nared. Ignatievna kaza tce matkata mi e dobra kato tzialo  i debelinata i beshe 10mm predi transfera. Spermogramata na maja mi ia opredeliha kato otlitcna. Az sam bez nikakvi zdravoslovni problemi.

Ako niakoi e imal podoben opit ili moje da izkaje niakakvo mnenie ste sam mu mnogo blagodarna. Ili ako ima drugo izsledvane koeto ne praviat v Kiev i bi pomognalo. Iskam prosto da imam povetce informatzia predi da povtoria opita.

Shemata mi beshe sutrin i  vetcer po 2 Estrofema, vseki den X2 progesteron injektzia kakto i folieva, metilprenizolon, vit E, Acekor Cardio i Proginorm vaginalni po 3X200mg na den. I vseki 4ti den si bien 2 ampuli Oksi Progesteron.

 Nadiavam se da sabera povetce informatzia i vzema neobhodimite merki. Lekarkata v Bulgaria mi kaza tce veroiatno e ot katcestvoto na embriona. Mnogo ste sam blagodarna na vseki koito spodeli informatzia s men. Priaten den dami!

# 725
  • Мнения: 85
Zdraveite momitceta, izviniavam se za latinitzata no v momenta niamam drug izbor. Moiat slutcai e sledniat - na 1 april napraviha punktziata na donorkata mi v Kiev i na 6 april mi transferiraha 3 embriona. Parvite dva kravni testa biaha otlicni, parvia ehograf na 28 april beshe normalen 8 mm saktce na pravilnoto miasto. Vtcera otidoh za povtoren ehograf 11 May i za nashe ogromno sajelenie se okaza tce si e ostanal sastia razmer i diagnozata beshe kuho iaitze i nehidatiformena mola.

Lekarkata mi  preporatca nov kraven test koito da potvardi tova koeto vijda i spirane na vsitcki medikamenti, iztcakvane to samo da si izlezne ako ne abrazio.

Osven iztcerpania iaitcnikov rezerv poradi vazrastta mi 44 godini vsitcko drugo mi e nared. Ignatievna kaza tce matkata mi e dobra kato tzialo  i debelinata i beshe 10mm predi transfera. Spermogramata na maja mi ia opredeliha kato otlitcna. Az sam bez nikakvi zdravoslovni problemi.

Ako niakoi e imal podoben opit ili moje da izkaje niakakvo mnenie ste sam mu mnogo blagodarna. Ili ako ima drugo izsledvane koeto ne praviat v Kiev i bi pomognalo. Iskam prosto da imam povetce informatzia predi da povtoria opita.

Shemata mi beshe sutrin i  vetcer po 2 Estrofema, vseki den X2 progesteron injektzia kakto i folieva, metilprenizolon, vit E, Acekor Cardio i Proginorm vaginalni po 3X200mg na den. I vseki 4ti den si bien 2 ampuli Oksi Progesteron.

 Nadiavam se da sabera povetce informatzia i vzema neobhodimite merki. Lekarkata v Bulgaria mi kaza tce veroiatno e ot katcestvoto na embriona. Mnogo ste sam blagodarna na vseki koito spodeli informatzia s men. Priaten den dami!
.   На предишния ми опит в Киев и аз имах положителен тест, след което на прегледа се видя плоден сак 9 мм. На следващ преглед се установи, че плодния сак е празен и го махнаха с вакум. Според лекарите в БГ проблема бил в ембрионите. Дали е така няма как да разберем. За следващия опит не съм правила допълнителни изследвания, тъй като аз какво ли не съм пускала за 12 год в БГ. От клиниката също не са ми казвали да пускам изследвания.

# 726
  • Мнения: X
'кухо яйце' се дължи само единствено на некачествен ембрион- мал шанс....
Щом спермограмата е отлична,и със смяна на донорката за следващия опит всичко трябва да е наред Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 май 2021, 18:27 от Анонимен

# 727
  • Мнения: 56
Момичета, тези на които са дали Биовен за вливане в България, кога направихте вливане? След положителен тест за бременност или след установяване на сърдечна дейност-8 г. с-9 г. с?
[/quote
Здравей Мики,
Аз правих вливки при + тест и в 8г.с.

# 728
  • Мнения: 28
Здравейте,
първо да благодаря на двете дами, от които получих информация относно темата за сурогатното майчинство. Не ги назовавам в момента поименно, тъй като нямам тяхното позволение, но нека знаят, че допълниха в значителна степен картинката в главата ми и с това ми помогнаха много.
Сега имам въпрос във връзка с престоят в Киев при първоначалният преглед. Чета, че този престой е в рамките на 1-2 дни и се поема от клиниката. Полетите обаче, които са около датата, за която мислим са през 4 дни. През тези 1-2 дни в повече, можем ли да останем настанени към хотела на клиниката, необходимо ли е доплащане за този престой или трябва да си търсим друго настаняване?

# 729
  • София
  • Мнения: 2 016
Най-добре пишете на Виктория, тя ще ви обясни как стоят нещата с настаняването.

# 730
  • Мнения: 613
Ние сме оставали повече дни от необходимото, заради полетите, и не сме плащали нищо.

# 731
  • Мнения: 28
Благодаря за отговорите.
Със сигурност ще питам и Виктория, но не ми се искаше да я притеснявам само с мейли за всеки изникнал ми въпрос. Но като й изпращам билетите, със сигурност ще обсъдя ситуацията и с нея. Благодаря ви още веднъж.

# 732
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,

Имаме запланувано пътуване на 27 и 28 май.
Има ли някой на същите дати?
Ще се радвам да се запознаем и споделим преживяванията си.

Поздрави!

# 733
  • Мнения: 48
Здравейте момичета, някъде по темите беше писано за лекарствата в багажа след трансфер. Колко са като обем и кг., за да знаем  какъв куфар да си предвидим.

# 734
  • Мнения: 475
Ако сте с голям куфар, ще се съберат спокойно. Разбира се, трябва да не е препълнен с ваши други лични вещи. Количеството е голяма пазарска чанта, но зависи и от това, какво ще ви изпишат. Индивидуално е.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт