ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 037
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 519
А Бел, то и аз пълнежите не мога да ги трая. Но на РП-то го изтраях , защото го гледах в онлайн вариант. Сега като прецапвам с мишката , знам къде са и ги прескачам.
И на АФК-то така всичко изгледах на първи път, но на 101 майката на Каптана, сина и онази с плювнатото куче - Лара ги прецапвам от раз.
На Птичката само прецапвах фризьорката, Музо накрая и Джея с Айхан. (Гледахте ли в Капките се появи някакъв Джей Джей вчера и прихнах да се смея. Ама от къде да знае човекът , че в някое турско дизи вече са го използвали за кудош)

Кой направил сериал за Меган и Катрин? Комшиите?! Леле много са бързи. Те още не си знаят отношенията помежду си , нашите и сериал направиха. Laughing

ПП.Ще има ли кой да ме разреди , че големи съм си ги огелпила по - горе и исках да се доизясня в нов пост? Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 23:40 от LovE_

# 721
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Да не забравяме, че говорим за хора, в чиито сериали се случват чудеса в медицината. Наръган с нож на другия ден вече е на крак в махалата, стрелян с калашник на третия ден не само е изписан от болницата, ами и някой кахраманлък регистрира ... Колко му е да забъркат сериал с Меган и Катрин! Joy Joy Joy
Разредих Peace

П.П. Белл, на 49-та страница сме. Да си лягаме ли, или имаш готовност?

2.П.П. От доброто старо време - Киво и Хазал Wink
https://scontent-sin6-1.cdninstagram.com/v/t50.2886-16/88107410_ … 1919eb8b8e3451222

3.П.П. Почнаха да честитят рождения ден на Демет.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 00:01 от profi_1

# 722
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
И аз ще си лягам. Ако ви се пише, пишете, до края на 50-та та и 51 не е проблем. Утре ще пускам тема, просто ще копна тази, ако имам време ще закача няколко нови кадъра.
Ети, аз не помня дали съм гледала всичките драми на майката на капитана и тези от младостта на Зехра даже и като за първи път, то не се траеше просто. Първата я натресоха, за да има за какво да се шматка капитава в блока и в хотела, втората докато я изнесат от сериала и там надробиха сума и досада....

Проф, втората шапка, дали не може да се комбинира с това? Ако не, както е...

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 00:08 от Беллора

# 723
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 519
Ах, мерси Профи Simple Smile

Да бе , ама поне да го пишат фантастика Simple Smile

Оф и аз съм една , трябва да се науча да не цъкам в темата , като нямам време да пиша, защото съвсем се огелпвам накрая. Трябва да си оставям темата непроверена. Ама като ме тресе пусто любопитство за снимки на Чачо, Хазал или Джан. Та така си минавам по диагонал постовете където няма снимки и , регистрирам само имената на Чачо и Джан. И моето си име , с нагласата да отговоря по - късно. Та така и стана днес. Прочетох си името в последните два поста, ама не доизчетох какво е писано по - горе. Помислих , че съм внесла объркване с тези "клаузи" и дето казах , че Киво няма как да го вземат преди Чачо , защото имал жена. А хич не съм видяла , че темата е дошла от това , че Киво подписал с Нетфликс.
Та Бел не съм се засегнала, просто не съм дочела и съм тръгнала да се обяснявам за друго. Ама аз и не съм изследвала Нетфликса , че много бързо натрупал няколко проекта след Защитника. Бях чувала от вас, но не бях задълбавала. А те направо са си нахлули с двата крака, от раз. Но те Нетфликса навсякъде са така от 2019 поглъщат всичко. Мислех си , че на турския пазар ще стъпват по - леко, но за къде да чакат. Чачо им направи 2 успешни сезона , хареса се и те си навлизат с бойната машина хич не се и бавят.
Нормално е Киво да подпише. Наравно с Чачо , най- известен за света е Киво, даже той е по - известен. Но Чачо за първо лице е по - доброто попадение. Сега всички ако наистина се интересуват да правят хубаво кино и са си актьори заради професията, ще се насочат натам и така трябва. Те са си актьори трябва да умеят да изиграват всичко без притеснения и да се надскачат. Като техния СЕМ не им позволява да разгърнат потенциал, Нетфликс е налице.
Затова исках и мислех , че Джан Бей е един от следващите. Има всички предпоставки - физика , социални медии , гастроли в чужбина. Само още един сериал , в малко по - различен стил му трябваше и е готов.
А сега щом са взели и Киво , няма как да не привикат и Джан Бей скоро. А дано Simple Smile
Какво ще играе Киво? Фантастика , екшън?

# 724
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Не знам.

Ново от сторито на Джан.
https://scontent-frx5-1.cdninstagram.com/v/t50.12441-16/88101708 … fe8451be443a597e4

Лека от мен!

# 725
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
Тази виждали ли сме я?



Пишете, аз надничам в темата, новата е готова. У майка ми съм, но ще наглеждам и тук ще я пусна когато стане нужда.

Скрит текст:
Днес направо ме шокираха, издписаха я с операция на няма пълни 2 дни- с конци и всичко.

# 726
  • Мнения: 27 576
Бел ,виждали сме я снимката .
Оф , Белче ,неприятно е но ще се оправи .
И аз бях на изследвания. Очите ще хода пак на преглед след две ,три седмици .Виждам нормално ,но понякога ми е размазано.  
Петък раздават Келебеците . Демет ще е водеща .

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 18:55 от femmi2

# 727
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
Айде бее, помагайте да я свършваме тая тема че ми писна да следя, само още 7 мнения Rolling Eyes
Преди няколко дни щях да ги слагам, някои са добре познати, други по-малко, но за припомняне, пуснаха ги в деня със слуховете е Ча се е оженил. Нещо се шегуват с тях, Ча е свел засрамен поглед, а Хазалинда му се смее. За този сет имаше и писания от какъв род са шегите или беше от сватбата на Корай, все едно. ... Вече забравих кой но единият питаше другия "ще се ожениш ли за мен?" отговорът е "не, но може да направим двойна сватба един ден..." Двойна сватба нямаше, но шокираща поява на Хазалината сватба да.
На тоя сет всичките им снимки са едни усмихнати Kissing Heart


# 728
  • Мнения: 27 576
Какво мислите ще се надигне ли Ча за Келебека ?

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 18:57 от femmi2

# 729
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не мисля, че Ча ще се появи на връчването на Келебеците.

# 730
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
Нещо не ми се вярва и на мен. Две години поред ходи по задължение Га беше сред актьорите работещи за Керем Чатай, ама вече не е...От друга страна скоро идва новия сезон на Защитника и кой знае, малко реклама няма да е излишна. Четох че за Нетфликс премиерите и разните отблелязвания на сезони са по-скоро изключение, отколкото правило.

# 731
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да не чакаме премиера в такъв случай...

# 732
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
Май няма да има, досега да се е чуло. Поне някаква пресконференцийка така, да каже две думи ...
Някаква журналистка Ейлем Ипек казва че наскоро го видяла на излизане от фитнеса. Изглеждал страхотно, бил слаб и хубав.

# 733
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Хазал с нейното чувство за хумор
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 22:35 от 'Маргарита

# 734
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
Бившата мис Турция Итър Есен станала новата подопечена на Гинчо. Ужас, при него от най-високото ниво до най ниското.
Отнеха и короната когато замалко да стане държавен преврат в Турция преди 3 години, тая тъпа овца сравни кръвта от цикъла си, който я посетил същия ден, с кръвта на убитите войничета. Даже съдията отказа да я съди, каза че по тъпо нещо не бил чувал и навярно изказването се дължало на голям интелектуален дефицит при младата дама.


Фемо може и по-зле да е- представяш ли си тази да е нашата снаха? Ама тя до Ча няма да изпадне. По едно време се движеше със сина на пакистански милиардер, после с Аджун Иладжалъ, собственика на ТВ8, а сега е изпаднала до услугите на Гинчо.

Ох тая Хазалинда и чувството и за хумор. Ми такова и е в момента ежедневието...

Общи условия

Активация на акаунт