ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 038
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Вярвам ти, Профи. Демет колкото и добра актриса да е, ако няма ответна реакция резултатът не би бил същия.
Може би са положили големи усилия, а може и не чак толкова.Sweat Smile В смисъл такъв, че като се напаснат им личи, нещата започват да се получават от само себе си, а в очите на зрителя са много естествени и убедителни в същото време.
А изграждането на един такъв пълнокръвен образ е голям плюс. Защо само Джан? С героинята на Демет може би не са успяли да постигнат същото?!

Пусто любопитство. Ходих да търся видео, снимки, каквото ми попадне с Йозге Гюрел в Прилива. Не е трябвало въобще да я вкарват в историята, много сериозна съперница си е Sweat Smile Метна се на Яман пред изумената Мира. Това трябва да е и единствената им целувка, едва ли са им предоставили втора възможност. Определено си отиват.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 01:37 от 'Маргарита

# 691
  • Мнения: 27 576
Маргиии ,давай каквото си намерила че и мен ме гризе любопитството за Ча и Йозге. От вас разбрах, че е била за кратко в мъпета.
Ако искаш и гифка направи . Ако главната беше Йозгето ,не онази с устището и фъфленето нещата щяха да са други.Нямаше да има пиар и Ча може би нямаше да е такъв смачкосан. Видели са опасност и са замели момичето.
За Демет и партньорите ми се доспа да пиша сега .
Лека нощ и си чакам линк да видя сцената. Flowers Cherry Blossom

# 692
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Аман е не по-малко изумен от Мира Sweat Smile


Наистина си отиват с нашия.
Феми, не съм се замисляла... А, едва ли щеше да е по-успешен ПО с друга актриса в главната роля. Бях останала с впечатлението, че и сценарият не струва. Поне гледката да беше по-приятна...

Лека, то почти дойде време за ставане:)

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 01:51 от 'Маргарита

# 693
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Вярвам ти, Профи. Демет колкото и добра актриса да е, ако няма ответна реакция резултатът не би бил същия.
Може би са положили големи усилия, а може и не чак толкова.Sweat Smile В смисъл такъв, че като се напаснат им личи, нещата започват да се получават от само себе си, а в очите на зрителя са много естествени и убедителни в същото време.
А изграждането на един такъв пълнокръвен образ е голям плюс. Защо само Джан? С героинята на Демет може би не са успяли да постигнат същото?!

Пусто любопитство. Ходих да търся видео, снимки, каквото ми попадне с Йозге Гюрел в Прилива. Не е трябвало въобще да я вкарват в историята, много сериозна съперница си е Sweat Smile Метна се на Яман пред изумената Мира. Това трябва да е и единствената им целувка, едва ли са им предоставили втора възможност. Определено си отиват.
Отзад-напред:
Единствената им целувка е, разбира се. И кьоравите можеха да видят, че с Йозге си отиват повече, което хич не се вписваше в концепцията им по лансирането на Сера.

Не не са успяли, а не са целили такова нещо. В турските сериали винаги силните и пълнокръвни образи са мъжките. Просто никога не биха създали женски образ превъзхождащ мъжкия, щом и двата са главни. Героинята на Демет, като всички образи на млади жени в дизитата, е в известна степен инфантилна. Добре, че играе Демет, за да не изглежда глуповата. Впрочем във втория сезон образът на Санем става по-многопластов.

Така са се напаснали, че в доста моменти режисьорът е оставял Джан и Демет да импровизират каквото и както  го усещат. Намерих в тубето едно интервю с тримата, с английски субтитри, в което те самите говорят за това. Може да се усети много от атмосферата. Както казва самият Джан, от всички сетове, в които е работил, удоволствието в този е най-голямото.

# 694
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Йозге и Ча спор няма, че много си отиват, затова и са я отсвирили незабавно. За кратко е засенчила главната героиня.

Феми, лошо ли ти е Sweat Smile

# 695
  • Мнения: 27 576
Маргарелкееее ,защо да ми е лошо ?
Не ми се отваря през бавния нет на тела .
Чифтето се лигави ли ,Дуда пиявицата налазила рибаря Imp като ми е лошо ми дай апче Joy
Кажи кво си публикувала ?

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 12:47 от femmi2

# 696
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
Ох така както не ми е до смях ме разсмяхте. ми сигурно ще и прилошее на Фема заради водната фауна в комплект с рибарчето Laughing

Фемо Ча и Дуда стоят на масата, Ча на едно от централните места, Дуда образува ъгъл до него, той и се усмихва, а тя снима произнасянето на голямата новина. Идилия.

Ча на тръгване от Фондулари онази вечер... Чудя се чий е този червения Фиат и дали това с ръката на носа е опит да прикрие лицето си?








Йозге Гюрел не е някаква велика актриса, но в двойка с Ча много си отиваха, въпреки че е по-голяма от него с няколко години. Може би 3... Фина и дребничка е, а знаете на него как му пасват такива нежни жени. В мрежите се надигна буря и много бързо я изметоха. На по късен етап отново вкараха за епизодична роля екранната и майка, но сладката  щерка не... Но да, сценария беше пълна тъпотия -  не знам как на някого може да му харесва история без нищо освен някакво лигосване през 5 минути. Това на актьор мъж точно никак не може да се понрави и би тръгнал да търси нещо по така.... както се изрази самият Ча в едно интервю, тръгнал да иска от шефа нещо "по-така". Външността и излъчването на Сера бяха в пълен дисонанс  с това което представяха по сценарий  - бяла и добра душа с пръст никога не пипвана. А във всяка серия нещата се движеха по скалата от ела кумчо вълчо изяш ме до чакай кака да те отрака Sick Преди няколко седмици във ВК се сетиха за писанията за скарването на Еджела с Мелек Генчоолу около 5-8 серия1 разпадането на 10-годишния им тандем създал едни от емблематичните хитове в  бранша  и как изведнъж нещата с мъпета станаха мазни, лигави, пеене на песнички  и въобще лигня която видимо бързо дотегна не само на зрителите но и на Ча та чак му пролича.

Направи ми впеатление какъв е грамаден като бик на любовната сцена с Хазар така както се е навел е изпъкнал един огромен мускул над ключицата... мале Crazy Ръстът му е колкото на Киво 1-2 см разлика, но нашия изглежда огромен но не дебел, а някак много силен.

Джан Яман е симпатичен, даже красив, особено с новия си имидж,но предпочитам по дискретната сексуалност която демонстрираше в Пълнолунието, отколкото образа в Птичката. красив е но не ми въздейства, не ме впечатлява с нищо.А не съм го виждала само на снимка както беше Ча преди да разцъкам АФК, който също не ме впечатляваше по снимки. И пак казвам че след Демет ще се скапе както стана с другите и колеги и както е бил преди нея 5 сериала. Казвам го с ясното съзнание че почти никога не познавам, та дано и този път да е така.  Тя не е велика актриса, нито някаква красавица, но има нещо, може би се общува лесно с нея, гледам че и сега пресния татко Ибрахим Челиккол не може да устои на чара и.
Относно либидото, смятам че  Джан имаше предвид привличането между партньорите на екрана, а не непременно стигането до интимност. Даже когато има привличане, ако то остане неудовлетворено, често отстрани- околните или зрителите пред екрана долавят нарастването на тоците още повече отколкото ако са се търкаляли в реала. А тях може да ги тегли един към друг с години....

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 13:54 от Беллора

# 697
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Чачун и Дуда май си правят селфи или му показва нещо на телефона, или просто така ми се струва, но са един до друг Sweat Smile Ау, изложих се. Бел сега те видях, написала смислено обяснение за разлика от мен.
Ако не е твърде нахално, да попитам
Скрит текст:
как е майка ти? Мина ли операцията?

Много искам да извадя и това, Феми, вместо хапче, но не се получава. Вероятността да не се отвори линка е голяма, но да се пробвам все пак
https://twitter.com/i/status/1218119416606531584

# 698
  • Мнения: 27 576
Сега я видях гифката от Марги .
Ама си помислих че е снимка от кръчмата .
И кво ся Ча произнася Идилия и ашкъмата снима . Дори да не мъцва нищо е показвам ти ,сещай се снахо накъде бият нещата . Не е съвсем без нищо. На интервюта ко прецени казва по някое изречение. Дуда му показва нещо на тела ,сигурно му показва реакцийте на фенките като ги завел на бейби партито Joy Успокоението че не е тя хамилето. Бъзикам се ,ама може и това да е или си правят селфи ,ама не смее да го качи.
Между другото това че са двамата там предизвика новина и повече обсъждане отколкото бременността на Нурана.Все пак и честитят събитието.  
Така е Ча като иде някъде е сензация ако е с гаджето стой та гледай .
Марги , ще ми прилошава още така че.... Освен кО не я разкара занапред .
Брей репортаж с нашия човек .
Хъм що си прикрива лицето или кашля нещо . Сакън да не излезе и да го щракнат.Кой кара колата ?
Гинчо още ли е обикаля света ,живее си живота човека и върши задачи .

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 12:53 от femmi2

# 699
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
Дуда ми изглежда от тези инфантилни типове които са шумни и бъбриви, искат да са навсякъде,  да снимат, без да знаят защо им е това. Аз не харесвам хора които по събирания са прекалено шумни и прекалено навлизат в личното ми пространство- да любопитстват, да разпитват да пипат... ужас.. Тип да ме яхнат така в гръб както тя се е метнала на Нурана, пък за ръцете и върху коремчето да не започвам. Не знам, може в Турция обичаите да са други, но не бих искала  да виждам такова поведение у 32 годишна жена. И не мисля че са особено близки двете, макар че Ча очевидно я води в своя кръг от приятели и познати. хНо май точно тази инфантилност и невъздържаност радва Ча, той самият е доста обран като държание и предпочита да остане в сянка. Не бих ги нарекла и противоположни, защото очевидно имат и много общи неща - не всяка е готова заради някой мъж да се валя в кал и да се мокри и да мирише на риба. Аз не бих.

Еее най-после, Киво официално потвърдил че ще работи за цифрова платформа. По-долу от Нетфликс не вярвам да е. Слава Богу че най-после реши че няма да се пенсионира в АЯ. Най-хубавите му години отидоха там и подир приказките на Еджела. Хората работят с някого 1-2 пъти и търсят нещо ново и различно, той.... не ми се броят... От години АЯ не е символ на качество.

Марги мина, вчера.
Скрит текст:
Майка ми в опитите да ни предпази от тревоги с брат ми не каза че в неделя вечерта към 8  са и казали да не яде и пие и на сутринта да не си приема лекарствата. Аз в неделя бях при нея, но до следобеда . Учудих се че цял доцент се е вдигнал в почивния ден до болницата, ама на, не продължих дълго да се чудя. Разговарях с него, не беше сигурно за понеделник заради алергиите и щяха да правят още изследвания и да тестват лекарства и упойки, защото тя обикновено дава късни реакции не показва алергията веднага и казаха че вероятно ще е вторник и че ще наблюдават целия ден... Вчера тя към обяд спря да ми отговаря на телефона, но в понеделник в болниците е лудница и 2 часа си мислех че я водят по изследвания,  споменаха че може и ново образно изследване да се прави. Ама към следобеда не издъжах и отидох, там, свижднията са след 16ч. заради по продължителните операции.  Видях я след 17 ч току що изведена от упойка.
Накратко по нейна преценка, за да не съм се тревожела 5 часа докато трае операцията, вчера  направо ме изправи на нокти от тревога че не мога да я чуя и ме постави в неудобна ситуация пред доктора като да съм паднала от небето. Майката си е майка, с фъфлене едва събудена само повтаряше да не се тревожа ех...
Минало е нормално, сега ме е страх да не стане някое усложнение. Смениха и раменна става има пирони и в китката. Казаха че  ще има малък обем на движение на лявата ръка заради скъсани сухожилия.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 13:56 от Беллора

# 700
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Скрит текст:
Да минава колкото се може по-леко и да не настъпват усложнения. Така сте майките Бел, винаги гледате да спестите тревоги на децата си. Никак не ме учудва постъпката на майка ти, предвид факта, че и моята преди няколко години постъпи с нас по този начин.

Радвам се за Киво. Заслужава нещо ново и различно. А и някак го очаквах, след Ча, Берен и Туба от най-известните турски актьори остана той...

Ча и Дуда са се намерили, някак са постигнали равновесие във връзката си. Sweat Smile

# 701
  • Мнения: 27 576
Кивовите фенове дочакаха новини за любимеца си. Нет платформа и театър. Нашия рибар мълчи като риба сакън да не узнаем нещо и да не го снимат . Някой коментират че не иска да говори, щото  е бая почерпен. Пред задния вход се изнизва .

# 702
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мълчи като риба Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile Нали прекарва голяма част от времето си сред рибите прихванал е нещо от тях. Не забравяй, че можеше да прихване от Дуда, което май е по-лошо Sweat Smile

# 703
  • Мнения: 27 576
Мълчи като риба Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile Нали прекарва голяма част от времето си сред рибите прихванал е нещо от тях. Не забравяй, че можеше да прихване от Дуда, което май е по-лошо Sweat Smile
Нали прихванал е от любимото занимание и мълчи като рибите Sweat Smile Устата не си отваря.
Ако е почерпен разбирам що избягва журналята ,не е приятно да го гледаме така . Ако е Окей да застане там да се усмихне ,да каже две ,три думи . Така прави по принцип . Не знам за вас но на мен ми Писна ! Бетер сектетните служби.
Да измъца нещо поне ще има ли проект и кога ,ако не ще да дава подробности .
Ехе... къде ти да го питат за МК  си начесахме клавишите .
Киво ,ако снима за Нетфликс там задължително ще има креватни сцени .
Предвид това ,което Ети сподели щото е запозната ако му джаснат както си трябва договор Киво не трябва да се показва публично с Башак и да говори за нея . Това не знам как ще стане щото си излизат заедно и Башак споделя снимки .
Добре Киво се ориентира там ,нещо различно .

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 19:15 от femmi2

# 704
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 426
На Киво клауза за жена му ще му наложат ама на куков ден. Така както са наложили на нашия да се запознае по-отблизо със социалните медии. Миналата година голям напредък едва 9 пъти се е сетил за инста си. Е, по-добре е от 2018-та тогава са само 5...

Крис Хемсуърт не снимаше ли и той за Нетфликс? Я гледайте, цялата челяд и жената и все са така...
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт