ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 039
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 576
Нашия без това си трае така че нема кво да му налагат. За социалките е добре да го натиснат. Сигурна съм че ще продължи с тях с втори проект. Няма да изпуснат рибата , като виждат как им носи успех и рейт. Ча е доволен от условията.
Биресен е писала за О3 медия и Нетфликс . Киво е подписал с тях.
Башак да му мисли  ,  Киво в креватни сцени . Сега ще почнат съпругата ви какво мисли , ревност , ала , бала.
 
 Не знам не ги следя  Крис  , но човек с деца и жена е трудно да не им обръщаш внимание да не излизаш с тях. Продуцентите няма как да му наложат не излизай със семейството си.  
Маргиии , водя ти  Ефехан с баща си на разходка


 Бел , да те зарадвам за нас двете Heart Eyes

и за Марги Hug ех че красиви:heart_eyes:
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 19:02 от femmi2

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 427
О да, бих искала да видя Киво в Нетфликска любовна сцена, че стига съм чела каква е велика тая от ЗП. Ми не е нищо особено,  на места Берен силно преиграваше .  Почти същото, но по-реалистично е изпълнението на Корай с Ханде там на касата на вратата.

Щях да кажа че искам да видя и Ча, ама заради Хазар не съм се разбързала. А и от тизъра е видно че и тя нещо преиграва във въпросния момент. Вчера я видях на снимки с друг грозник, май е разкарала онзи чичко режисьор дето изглеждаше като да е по-дърт поне с 20 години от реалната си възраст.

# 707
  • Мнения: 27 576
ХазаР има сцена с Киво в сериала КГ и там хич не беше зле . Нетфликс са по освободени така че ще е горещо. Киво си е Киво умее човека и е красив . Само трябва мацката да е подходяща ,но те останаха ли такива? Няма как да му лепнат новоизлюпена и грозна .
Може пък и да повторят някоя партньорка ,ама няма да е Берен заради Атие.  Соня и Елчин остават и Хазалка.  Ама тя омъжена с дете та в горещи сцени:rolling_eyes:
Не знам дали ще се стиска .
Та за Ча и Хазар на гифа не изглеждат зле . Нормално да се притеснява ,но Ча ще я поразчупи.
 Нетфликса са пуснали това или вече го гледахме в фрага , забравила съм
Rolling Eyes
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1363306
Марга ще резни гифка от Т

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 19:21 от femmi2

# 708
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Колкото и добри актьори да са като са си близки романтиката не им се получава както трябва. Арас и с Дамла, и с Дилян Д. се раздава на максимум, т.е. разграничава професията от ЛЖ и на екрана в такива сцени е огън. За сравнение преди това с Хазал в Марал изпълнението беше доста постно...
Да видим с Хазар и Ча как ще е. Тя от партньорите си само с Киво не е играла повторно май:)

Феми,  не мисля, че в новия проект ще си партнира с някоя от бившите... и си пропуснала някои, не са му единство тези:)

Сред всички дизита, които съм гледала най-добрите любовни сцени са в АФК.
Личи си, че по онова време от СЕМ не са дебнели чак толкова... Корай и Ханде; Емко с Рюя, Фера, Гюнеш...

Малкия много сладък, Феми.
Този откъс от Протектора сега е пуснат. Не си заслужава да го режем, пък и на хората ще им призлее от гифки Sweat Smile

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 19:39 от 'Маргарита

# 709
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 519
Оххх, никакво време нямам, ама много страници сте изписали , Джан се появил и той. От онзи ден исках да се допиша , че да се доизясня, ама наистина нямах възможност. Видях , последните два поста и се усетих , че малко сякаш съм ви подвела, като не съм се доизказала. Та Ще се систематизирам сега , на две на три , а после ще ида да видя какво още имам да дописвам.
1:Като казвам клаузи -  става въпрос за неписани такива. Не съм им чела договорите та да твърдя точка първа това , точка втора онова. Просто по поведението на доста от "звездите" на Нетфликс, а и каквото съм чела по английските форуми и интервюта, си изградих някаква своя представа за това какво може да има в договорите им. Много неща витаят в интернет пространството , някой са потвърдени , други нищо не е казано за тях.
Факт е , че "звездите" им доста използват социалките , особенно покрай премиери на филм. Факт е и че интервютата им са главно покрай премиери на филмите и са доста синтезирани. Други интервюта дават само за списание.
1.1. За жените или гаджетата - никой не е казал , че им е забранено да имат такива или да говорят  за тях. Това е мит в пространството. Просто като някоя звезда подпише за проект с Нетфликс - особено ако е сериал, обикновено през това време не работи за друг и не прави филми за друг. И тук се включват интервютата отново - те са контролирани и синтезирани главно около проекта, героите и т.н.  Много малко ги питат за личният им живот , просто защото така им е казано. Това на много от актьорите им идва тамън , защото много от тях не обичат да приказват за семействата си или връзките си. Никой няма да ги спре иначе ако си отпуснат душата, но няма да се съсредоточи интервюто в посока на актьора. Той е там , за да представя Нетфликс и те държат те да са в центъра на вниманието. Тези , които имат жени мъцват по една две думи и толкова, ама те и извън Нетфликс толкова си и казват.
Но за гаджета и жени гледат да не се говори много. Главно, защото във филмите има от всичко и особенно сексуални сцени. И разбира се тези , които са се заявили , че имат жени , първият въпрос към тях винаги е "Какво мислеше жена ви за филма?" - и от там се тръгва и се започва да се съсредоточават журналистите към актьора, а Нетфликс, пак казвам не иска това.
Митът е такъв , че Нетфликс здраво контролира журналистите и въпросите , които се задават на пресконференциите. И определено , не им е кеф ако някой , който го продават като секссимвол и женска фантазия и се разхвърля по  нищо из филма, да разруши този образ като приказва колко е влюбен в тази или онази. На някой като Чачо това му идва тамън. Другите дали искат да приказват повече или не , не знам , но това е кото съм гледала като интервюта от Нетфликс.
1.2. За Киво и Чачо:
Нетфликса си избира звездите по-популярност в страната и в света. По - времето когато избраха Чачо - кой беше толкова известен колкото него извън страната? Само Киво. Но кой от двамата ще се продава като по - голяма "фантазия". Женения Киво , който цял свят го знае , че е женен или Чачо , който не е излязъл и не е потвърдил право куме в очи каква му е Дуда? Чачо им идва като по поръчка за интервютата. Та ето и идеалният кандидат за първи представител на Нетфликс. След това , всеки ще влезе, няма къде да иде, но първият е най - важен.И Чачо беше идеалният първи.

Засега толкова, че отивам да мажапа пица, че гладни ще останем

# 710
  • Мнения: 27 576
Марги ,няма да ни призлее от гифки.
Това пък как го измисли .
Ще ми се доповръща от чифтето ,но съм издръжлива като Али Раза:joy:
Така че нема да ме гътне лесно.
Гифките са разнообразни и хубави.
С Джан си имаме Wink
Ети ,:sunflower: Е ,разбира се няма как да им четеш договорите . Но следиш форуми,изяви ,четеш интервюта. Фенките пощурелите не щЪт да слушат любовни излияния.  Ча също дава интревюта по задължение иначе йок ,много рядко .
Ча е новатор . Първият се снимал за ам. компания и повлече крак . Така и с екшъна.Сега Арас продължава в този стил с Ямата. Така могат да откарат много сезони и ще разтягат. Изглежда и четвърти сезон се задава.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 01:22 от femmi2

# 711
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Докато ви чета ми нахлуват хиляди мисли в главата, ама докато седна да пиша и едва събера една-две.   newsm47 

...
Направи ми впеатление какъв е грамаден като бик на любовната сцена с Хазар така както се е навел е изпъкнал един огромен мускул над ключицата... мале Crazy Ръстът му е колкото на Киво 1-2 см разлика, но нашия изглежда огромен но не дебел, а някак много силен.

Джан Яман е симпатичен, даже красив, особено с новия си имидж,но предпочитам по дискретната сексуалност която демонстрираше в Пълнолунието, отколкото образа в Птичката. красив е но не ми въздейства, не ме впечатлява с нищо. А не съм го виждала само на снимка както беше Ча преди да разцъкам АФК, който също не ме впечатляваше по снимки. И пак казвам че след Демет ще се скапе както стана с другите и колеги и както е бил преди нея 5 сериала. Казвам го с ясното съзнание че почти никога не познавам, та дано и този път да е така.  Тя не е велика актриса, нито някаква красавица, но има нещо, може би се общува лесно с нея, гледам че и сега пресния татко Ибрахим Челиккол не може да устои на чара и.
Относно либидото, смятам че  Джан имаше предвид привличането между партньорите на екрана, а не непременно стигането до интимност. Даже когато има привличане, ако то остане неудовлетворено, често отстрани- околните или зрителите пред екрана долавят нарастването на тоците още повече отколкото ако са се търкаляли в реала. А тях може да ги тегли един към друг с години....
Белл, сигурно помниш участието на Хазал в едно предаване с трима мъже, комици, като водещи. Имаше там някакъв бъзик с Хазал, като единият точно каза нещо в духа, как да не е така, като и него го хващало страх при вида  и здравината на Чачовите плещи. Забравила съм обаче за какво точно се шегуваха с Хазал. Може и да беше с нарамването в общежитието, ама не съм сигурна. Или с това, че зад гърба му можеш спокойно да се скриеш newsm78. Във всеки случай и Хазал много се смя.

Не съм гледала Пълнолуние, но знам, че италианките са луднали по Джан (и по Йозге) точно с това дизи. Върти ми се в главата, че при участието на Джан при предното му посещение в Италия в предаването "Поща за теб", водещата беше казала нещо от сорта "Знаеш ли, че тези жени са толкова луди, че са изгледали следващия ти сериал в интернет на турски!". Не мога да направя сравнение между образите, защото не знам какъв е Ферит Аслан. Аз сравнявам Джан Дивит с главните в други дизита, които малко или много съм гледала. Повечето са някак еднотипни, вкарани в стандартен калъп - лустросан, костюмиран, богат, бизнесмен, праволинеен /и правоверен/, сгафил поне веднъж с жена в миналото си, че да има какви скелети да му вадят от гардероба, примиращ много по настоящата си любов, но и доста жесток понякога, както с нея, така и с почти всички около себе си, въпреки това изглежда нямащ слабости и недостатъци. И най-вече образите им не претърпяват съществено развитие. От началото до края все са си такива. Най-много някоя лична кривина да си изправят. Е, Джан Дивит и Емир май са единствени, дето не се вписват напълно в това описание. Джан се отличава още с външния вид и поведението си, и с други от изброените. А Емир пък си имаше толкова слабости, и толкова се промени от началото до края...
Другото, което ме впечатлява е задълбочената работа над образа на Джан Дивит. Само Киво съм усещала толкова много да работи и потъва в даден характер. Понеже в момента гледам "Сърдечни работи", виждам, че и там е работено много целенасочено над Бедир. Уважавам всеки готов да се раздаде в работата си по такъв начин. Което не значи, че не мога да му намеря други кусури, лични, и да го дялкам за тях.

Днес в една тема, която следя с удоволствие, потребителка сложи тази снимка. Май казва доста по темата какво трябва да си готов да направиш, къде да стигнеш и кой да станеш.


Имах и друго да казвам, ама стана дълго, а и се заплеснах по тв-то.

Да, за либидото точно за химията ставаше въпрос, а не за физиката. Peace

# 712
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 427
Етии ти да не ми се обиди, казвам само че Ча и Киво са от онази порода която ни се кара ни се води. Та там ще е без значение Нетфликс-метфликс когато за тези двамата си важат собствените им правила... Иначе е ясно че си има железни договори и клаузи с които се съгласяват тези които се снимат и включват точно такива неща- това се прави, това не се прави, може- не може, даже подозираме от какво естество са забраните и препоръките, но когато звездата носи пари и всичко е ток и жица, сигурно шефовете си затварят очите за някои работи от ЛЖ на звездите които не се случват точно както са обещани . Права си че Нетфликс взимат най- популярните навън турски имена. Отдавна беше ред на Киво. Има и други много популярни но чисто физически не се вписват много в концепциите които обичайно се предлагат.  Говоря за Халит Ергенч, за Енгин Акюрек и няколко други- навън са известни, но не са секси...

Проф, не съм гледала нито един сериал с Джан- поглеждала съм. Не ме впечатлява и не ме увлича. Ако ми хареса мятам целия сериал. Ако историите му бяха силни, можеше да се загледам и постепенно да го захаресвам. За мен историята даже е по- важна от хората които я изобразяват на екран. Това обяснява хлътването ми по Карагюла в който няма ни любов, нито химия между актьорите, нито даже красоти и моди, някои играят като дървета,  но пък истории да искаш, до един момент повечето неща са като в живота.... после и там окъкаха историята та не ми дава сърце да се жертвам за последните 25 серии. Не мога да гледам глупости само защото някой играел там. Точно заради това гледах мъпета и втория сезон на Защитника  с мишката, защото харесвам Ча, имам любопитство към човека и актьора, но проекта не ми се нрави и както мога - така гледам.... Може би ако миналото лято не бях засичала Джан в онзи с Ачеля Топалоолу, можеше да погледна и друго с него, но то голяма тъпотия. Обичам малко по-реалистично изглеждащи неща.

Помня за Хазал ама горе-долу. Тя каза че всичките и партньори са били големи мъже, но с Ча е било и някак по особено, ама не помня точно защо. Не помня някой от тримата или Хазал казаха за Ча че бил като планина. Горе-долу подобно питане имаше и в едно предаване където и пуснаха Киво на яхта и с Емко под оранжевото одеалце и тя се смути, закри лице с ръце - реагира само на Ча. Между другото точно между тези двамата си личеше привличането и нарастването на тоците, които не се промениха нито от смяна на сценаристи, нито от смяна на режисьор или тотална промяна в историята както стана втория сезон. Просто защото  привличането съществуваше независимо от останалото. Но както и друг път съм казвала не стигнаха до нещо повече и привличането си остана, тегленето също, тя е единствената от колежките с която Ча все още общува. И не защото сега са с общ мениджър. През годините сме чували думи че се чуват и виждат, а и сме виждали снимки.

Марги, за мен също Емко беше най-огнения в такива сцени, но това до голяма степен се дължеше и на огъня в самия  Ча. Без голотии ФЕмирската сцена е много впечатляваща- има страст, бързане, въпроси без думи - там като спира и я поглежда и по едно време така се впиха... Crazy И поскръцване на леглото се чу и за фантазиите към сцената дойде точно на място, да не говорим че добре се раздадоха, пък можеше и да не го правят под пердето Laughing И с Рюя- в турските сериали рядко показват мъже положителни главни герои които правят просто секс, защото им се прави, а в случая показаха. Имаше страст и целенасочено действие само в тази посока и после кой откъде е, отношението към жената беше като предмет който ще му свърши малко работа... Както е в живота и Ча го показа отлично...

# 713
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 519
А така Профи , баджаначки си станахме с тебе покрай Джанчо Simple Smile От 2-та оригинална серия го захванах и само , чаках да си намеря съратници сред вас. Simple Smile

Аз нали си казах , че като хвана актьор/ актриса и му изглеждам всички "творения". Та относно Сърдечните работи , не можах да чакам да го преведат и го извозих с мишката, главно на сцените с Джан. Тук таме минавах и голямата кака и футболиста , защото ми беше смешен. Комисаря също ми стана интересен , ама женската му не можах да я изтърпя. Та мнението ми е : много некадърна работа. И пак Джан Бей си личи там, а хем се вижда и че е прохождащ.Но всички около него толкова не могат, че чак той прилича , че има талант. Нищо не бих повторила от този сериал, даже и целувките с главната. Те я облекли по - първа мода , нахакан образ , туй онуй и после Джан Бей я натисна да я целуне и то такъв срам и некадърност , че думи нямам. Не знам , може би и щото ми мяза на Сера, за туй ми е непоносима. Но по - думи на Джан Бей - Либидо Йок! Ама айде първа роля простено му е Simple Smile

Но като пуснеш РП и образа Джан Дивит е класи и професионализъм. Нестандартната визия ме залепи .Помислих си , че са взели някой (най - малкото) италянец да им играе главната роля, докато не пуснах следващата серия и не видях , че актьора е с турско име. ММ като го видя онзи ден по  ТВ -то и той не повярва , че това е турски актьор в турски филм. Та докато му се дивях на красотата и на химията с Деметката , той взе , че извади и талант. Не колкото Арас и Чачо , но показа талант - захапа. Та се надявам Бел да не излезе права и да не се върне към посредствените сериали. Не го вярвам , но коя може да надмине Деметката в този момент не виждам. А той да носи цял сериал на гърба си, както Арас изнесе Чукура след Ичерде, не мисля , че още го може. Просто трябва смяна на стила на филма или направо Нетфликс!:)

На Чачо също му лепнах на визията , но беше в момента в който викаше по бялата тениска и си викам "Този , хем красив , пак как красиво си изигра болката". И после като върнах назад и първите 10 серии си личеше , че още се учи. Но любопитството как от 10 серия стигнал такъв талант до 29 ме задържа и не ме пусна.

А и относно дискретната сексуалност, която Бел споменава. Образа не я изискваше, това е. Джан Дивит е световноизвестен фотограф, обиколили целия свят , отдавна не е живял в страната си и е попил от всичко външно. А на вън , няма какво да се лъжем, голотията е в големи дози. Единственото малоумно в случая , че при толкова ясно изразената сексуалност на образа, щъркела донесе 3 от раз. Като бяха решили да градят западен образ да бяха го изградили докрай.

Между другото искам да се извиня за кекавия си словоред понякога, но от бързане да пиша и да си го публикувам, понякога ми се получава маймунска работа. Дано мме разбирате Simple Smile

# 714
  • Мнения: 27 576
Ети ,имаме си още баджаначки теб и Профи покрай Джан . Ама първи сме ние с Марги с Чачослав Joy може и фемирски да сме ортачки
На Джан бей му се радвам изненадващо за мен щото не си падам по такава визия но наго му отива . Създадена за сериала и ролята . Птичката редовно я гледам.
Щях да пиша за епизода но после .
Ети ,има гифки с Джан и Йозге ако желаеш Hug
Ети ,да те питам и преди питах ама си пропуснала въпроса .
Аслъ Пърлак още ли му е стилистка след Птичката ?
Евалла на жената добре го облича . В предаването с новата визия е хубав и барнат супер . Особено якето Heart Eyes

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 22:27 от femmi2

# 715
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 427
Ети като каза че приличала на Сера веднага се сетих, Профа спомена за този дървен сериал преди няколко страници. Синем Кобал се казва - това не е актриса а дРъво, учудвам се че се намират такива оптимисти които продължават да и предлагат главни роли, ама защо ли като окапват на втора серия... Единствения сериал в който съм правила опит да я гледам е Малки тайни - толкова беше зле, че от главна, постепенно изтикаха ролята и на втори план и съперницата, която беше тип Хандето от АФК стана главна.

Пишат че колата с която Ча напускаше заведението май е ударила някой от репортерите или да се случи замалко. Може би затова ръката на Ча е пред лицето му, изплашил се е и това е реакцията на тялото му, а тъпанарите са готови под гумите да останат ама снимка да направят.

# 716
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Белл, да, със Синем Кобал е. И, Ети, да, вече съм писала, че играта и кастът не са много добри. Но ми стана интересна историята.
В последно време не искам да се товаря със сюжети, които не са с поне лек комичен отенък и не завършват с хепи енд. Точно затова Птичката ми дойде таман. Планирала съм като ми остане време да погледна някой от предишните сериали на Деметката.
Когато загледах АФК имах нужда точно от драма с дълбоки чувства  и така "потънах" на правилното място.
Когато в добавка и главните са красива и хармонична двойка, просто получавам черешката на тортата.

И, момичета Wink, кака ви Профа агнешко не дели.  Mr. Green

# 717
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 519
Бел, ужасна е , ама като му е турена на Джан Бей за главна какво да правя и с мишката не можах да я прецъкам. А да не изтърва някоя целувка , а тва а онва. Ми те като се целунаха , оназ бетер пън застина. А Джан бей поне в тези сцени много се старае. Всичките му целувки дето съм гледала са много добре откъм негова страна , ама партньорките му голям срам и ступор ги хваща тогава и провалят цялата работа. Не знам да бяха ги отработили тез целувки преди самата сцена, че да не ги изненадва така. Ето с Деметката 20 минути се целували подгизнали , после и в болницата влиза заради простуда, ама работата е изпипана 1:1. Деметката не е като елен в насрещното.
Другата му добра, която се е получила , наистина е тази Йозге, но РП е разпускане докрай Simple Smile

Профи и аз така - осъзнах , че втори сценарий като АФК , няма да ми хареса от тях, затова минах на ром коми и по - леки екшъни. Те добре им се получават, не ме натоварват много.

Феми и ти си намерила кой да питаш. Аз тези новини ги чета от вас и от темата за Джан , ама те там пишат сега предимно за сериала на Демет. Та главното си инфо за Джан събирам от вас. Предполагам, че тя му е стилист. Виж с какво яке се просна на това интервю - същият стил. Не вярвам да я е сменил, още трябва да държи образа на Джан Дивит. Още черпа дивидентите от него , така че сигурно е тя. Много е добра като стилист, знае как да си върши работата.

# 718
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 427

И, момичета Wink, кака ви Профа агнешко не дели.  Mr. Green
Ох усмихна ме (търкалящо се човече)

Двадесет минути репетиции на целувка? Либидото как ли е било...

Аз имам някаква непоносимост към турските комедии, може би защото съм гледала най-кофти историите с елементарните смешки. От видяното в птичката мога да кажа че и пълнежът е забавен. Майката на Санемката в Номерът и беше свекърва, както и още двама ама сега им забравих имената.  Само те тримата си заслужаваха от пълнежа в номера, останалите не се траеха.

Три бебета наведнъж, е това е финал!

Тези дни виждам че филмът на Гюпсе Озай е набрал 3 млн. гледания и май ми се иска да го погледна. Пишат че комедията е вдъхновена от пресните събития около Мегън Маркъл и Катрин т.е. историята на две етърви и мъжете им мухльовци. Иначе харесвам и дълбоки драми, обичам да има история. В момента гледам Жена, ама вече така ми се спи....
Войната на етървите.

# 719
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Мммда, и на мен ми хареса тематиката на десния ръкав на якенцето. Crazy
Wish you were here ...

Общи условия

Активация на акаунт