Етажна собственост – такава, каквато си я направим. Тема № 12

  • 33 514
  • 826
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196
Тук ще продължим да обсъждаме, всичко за етажната собственост. Разбирания между съседи, проблеми с плащания, ремонти и други.

ЗУЕС

Наредба за безопасната експлотация и технически надзор на повдигателни устройства, в частност асансьори:
https://tehnad.com/asansori

Старите теми:

# 1
  • Мнения: 414
Здравейте !
Въпроса ми е свързан с табло на Чез София  пушещо и димящо сигнали към тях има хиляди резултат нулев , към кого да подам жалба ?
Съседката поливаща го всеки ден по 20 пъти  е ...

# 2
  • Мнения: 3 538
Един сигнал към пожарната няма ли да ги стресне?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
таблото се запали да го оправят
пожарната да дойде и да го разбие, за да го изгаси

# 4
  • Мнения: 68 648
Хора, на какъв език пишете...развален български ли? Нищо не се разбира...

Ел.табло ли визирате, кок така с вода ще поливате? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 414
Хора, на какъв език пишете...развален български ли? Нищо не се разбира...

Ел.табло ли визирате, кок така с вода ще поливате? Rolling Eyes
за това табло електрическо става на въпрос и днес от 6 часа си го поливат  сумата му е 12 или 14 хиляди и гръмне ,ли два входа остават без ток.
Общината ни няма какво да направи , чез Софиясщ също с разговори пък изобщо 5 г. ми дъщеря също знае ,че тече ток там и не трябва да се полива с вода лично тя като види само забележки прави но резултата е нулев.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Говорете с кварталния да привика съседката, че поставя под заплаха живота и здравето на живущите.
Странно, че енерго дружеството не реагира - таблото е тяхно, ако не бъркам.

# 7
  • Мнения: 68 648
На 112 не може ли да се звънне?

# 8
  • Русе
  • Мнения: 5 347
И това може.

# 9
  • Мнения: 68 648
Сигналите към ЕРП-то в каква форма са?
Подайте си писмен сигнал до централата.

# 10
  • Мнения: 414
Говорете с кварталния да привика съседката, че поставя под заплаха живота и здравето на живущите.
Странно, че енерго дружеството не реагира - таблото е тяхно, ако не бъркам.
Говорила съм няма какво да направи , на 112 също съм звъняла казаха да си търса чез

# 11
  • Мнения: 68 648
И какъв е писменият отговор на ЧЕЗ?1

# 12
  • Мнения: 371
Какво значи, че го полива, това е външно табло доколкото виждам, като вали дъжд, какво, чадър ли му разпъвате!

# 13
  • Мнения: 73
Здравейте,

Може ли да ми споделите, коя банка си заслужава и отваря сметка на етажната собственост?
Аз поразпитах и нещата седят доста грубо.

ДСК
10 лева за отркиване
месечтна такса - 12 лева
месечни ремонти

ЦКБ
Вариант 1 - на предстедателя
10 лева за откриване
месечна такса - 15 лева

С Булстат

ПИБ
20 лева за откриване
14 лева на месец с онлайн банкиране

# 14
  • Мнения: 414
Какво значи, че го полива, това е външно табло доколкото виждам, като вали дъжд, какво, чадър ли му разпъвате!
Дъжд го капе отгоре съседката го полива с ппо средно 20-30 кофи на ден с вода  странично , отгоре и отпред  има разлика и то доста голяма между дъжд и поливане . Самото табло отвътре е мокро това е целия проблем в тази ситуация.
Отговора на ЧЕЗ е ,че ще я глобат но за 6-7 месеца все още не е глобена  и си идват само на сигнали за искри и пушаци.

Общи условия

Активация на акаунт