Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 810
  • 730
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 313
Мнения за ароматите by Kilian?
Чудесни,скандално-скъпи аромати-отивате в Делириум и пробвате-поне пет гарантирано ще Ви отнесат главата-с моята така се случи...... Stuck Out Tongue Closed Eyes
Кой аромат е на първо място? Точно в момента няма как да ида да пробвам, а нямам търпение да разгледам в нета...

# 451
  • Мнения: X
Tom Ford Lost Cherry има ли го за проба в Дъглас и Сефора?

# 452
  • Мнения: 31 208
В Дъглас не, в Сефора понякога, но винаги е с празен тестер.

# 453
  • Мнения: X
Благодаря, Денси.

# 454
  • Мнения: 2 028
Към дамите от Пловдив къде може да се пробва този Роял в града? Много ме заинтригува, а във Венера е изчерпан, в същото време в Дъглас и БЗ май го няма. Изкушавам се да го поръчам на сляпо, но пачулито ме смущава. Точно заради тази съставка не мога да нося Шисейдо Зен, а толкова ми харесва и е толкова траен. Confused

# 455
  • Мнения: 2 971
Good girl gone bad
Love,don't be shy
Black Phantom
Princess by Kilian/последния с по-човешка цена Simple Smile/.... и всеобщата любимка във форума Purple Heart
Тези на първо четене .....
Първите два са сладки ,белоцветни ,женствени красавци,а Фантома е най-якото гурме-ever

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 12:06 от macadamia

# 456
  • Мнения: 8
Чета ви от доста време и мога да кажа само ПРЕКРАСНИ сте!
 Моля да ми препоръчате траен парфюм с чудовищен😆 шлейф. За съжаление на моята кожа не се задържа почти нищо. Харесвам omnia cristaline, bright cristal, Angel TM, Angel muse... Много харесвам  Evidence Yves Rocher, при колежка има невероятен шлейф и трайност, но за съжаление не и при мен.
 Последните ми придобивки са розовото кубче на  NR и Lancome Idole. Благодаря ви предварително.

# 457
  • Мнения: 2 971
Пробвайте това-в момента доста от пишещите тук са зарибени от него/аз правя изключение/
https://www.fragrantica.com/perfume/Elie-Saab/Le-Parfum-Royal-55012.html
Казват ,че има чудовищна трайност и шлейф и е на супер изгодна цена в момента Simple Smile

# 458
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Чак за чудовищен шлейф не зная ,ама си имат стабилен такъв тези ,които ще ти препоръчам и са с мега трайност при мен.Виж Коко Мадмоазел Интенз ,Рояла на Сааб ,Елиън ,Мон Герлен и Интенз версията ,Хипнотичната отрова ЕДТ ,Пойзън гърл ЕДП, Мансера Муски гардън ,Амуаж Блосъм. И един по -елегантен с леко ретро намигване Пантерата на Картие ЕДП.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:57 от Bright Crystal

# 459
  • Мнения: 31 208
Монтал и Мансера за чудовищни шлейфове и трайност. Погледни и арабските парфюми, там със сигурност ще откриеш.

Килиън е мой любимец. Почти няма нещо кофти. Но е безсрамен скъпчия. За мен неговите аромати трябва да се пробват и разучават предимно ако имаш намерение да харчиш за парфюми, защото сън не се спи после от желания.

# 460
# 461
  • Мнения: 2 108
By Kilian Playing With The Davil - https://www.parfumi-shop.net/parfjumi/by-kilian-playing-with-the-davil.html
Този Килиан ме впечатли най-много; Цената му също Simple Smile

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Оххх не ми е лесно с вас Kissing Heart
Да не съм Офф - днес съм с новото Лайт Блу. Подариха ми го, защото знаят, че го обожавам. Но не знаят, че вече не е същия парфюм. Ами мъча го, но не ме впечатлява.

# 463
  • Мнения: 729
La belle jpg има чуден шлейф и е голям разкош.

# 464
  • Мнения: 6 587
Оххх не ми е лесно с вас Kissing Heart
Да не съм Офф - днес съм с новото Лайт Блу. Подариха ми го, защото знаят, че го обожавам. Но не знаят, че вече не е същия парфюм. Ами мъча го, но не ме впечатлява.

Реформулиран ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт