Почивка на Малдивите /Тема 4/

  • 51 746
  • 824
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 341
Angel, от няколко дни пускам запитвания и ровя за най-добра цена. В tui.com и трите изброени от мен хотела са по-евтини. Сън айланд - от хотела ми предлагат цена за пълен пансион, равна на тази за ол инкл от tui. А относно Ника айланд, в сайта цените са над 800$ нощувката, аз ги намерих повече от наполовина. Та в случая....
Същите като на tui са цените и през Фиеста травел.
Maldivesoffer е нещо като местния " всички оферти". Предлагат малко по- ниски цени. Но аз бих се въздържала от тях, поради няколко съображения. Приоритетно за трансфери( максимално удобен полет), желано настаняване( да си избереш страна на острова или дори номер) се обклужват туристи на стабилни оператори. Както и преди съм писала, голямо предимство е да си турист на " почитан" туроператор. Докато на местния оператар се оставя неудобен полет, стаи с по- кофти изложение и т.н( въпреки , че това е субективно). Ако съм с малко дете,  хич не бих се подвела да ползвам необщоизвестен оператор. Моят опит показа, че има значение по отношение на детайлите. А дали ще стоиш на летището 5 часа или 30 минути след изтощителен полет от Европа, има  значение. За разлика 50- 100 евро не бих си го причинила с дете.

# 16
  • Мнения: 16 871
Няма такова нещо за maldives offer. Ако досега не си пътувала с тях, можеш да подведеш някой.

Angel, дай ми идея кои ризорти си запазвала, може пък да получа по-добра цена, за място, което не ми е в ценовия обхват в момента. Нямам против да изпратя някорко мейла и да попитам и да сравня.

# 17
  • Мнения: 12 473
Noku
Sun Siam Iru Fushi
Anantara Digu
Canareef (този беше доста нискобюджетен, но с прекрасна вила)
Сега букнах Sun Auqua Vilu Reef, ше ми излезе по-малко от офертата за Sun Island от агенция. Но аз гледам базата, рифа и privacy.

# 18
  • Мнения: 16 871
Благодаря! Хвърлила съм око на Sun Siam Iru Fushi, задължително ще им пиша на мейл. Ще разгледам и другите. Ако имам въпроси, ще те тормозя Simple Smile

Била ли си във водна вила на Сън айланд? Мой близък беше и остана мн.доволен.

За момен  та съм решила да пътуваме с турцските А.Л.

# 19
  • Мнения: 12 473
Не, била съм за 2 дни на Парадайс, а те са от една верига.
Sun Много го гледах, но не ми хареса - малки са вилите, аз под 100 кв не съм била. А тези на плажа са много близо една до друга и никак  не ми допада липсата на пристранство между тях. И рифа нещо не не грабна - искам да е пред мен точно..)

# 20
  • Мнения: 16 871
Ясно. И последен въпрос (за момента)
В сайта на Sun Syam Iru Fushi има бутон за резервация. Него ли използва или праща запитване по мейл?

# 21
  • Мнения: 12 473
Не, не беше през сайта. Май през някоя от системите беше.
Сега през Агода букнах - излезе ми 230
Евро за вила.

# 22
  • SF
  • Мнения: 21 167
1500 лева, което е горе-долу 600-700 евро или долара, са напълно достъпна цена за ваканция на Малдивите. Ще ви следя, защото може би наистина е дошло времето да се посетят тези острови.
Кой е най-подходящият сезон и къде бихте препоръчали да отиде компания от приятели, които не са семейни и с деца?

# 23
  • Мнения: 12 473
Където няма ол инклузив..))

Сезони - от Ноември до Април

# 24
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Ноември бяхме на Кандима. Летяхме с катарците. Питайте ако нещо ви интересува.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 947
Не, не беше през сайта. Май през някоя от системите беше.
Сега през Агода букнах - излезе ми 230
Евро за вила.
Когато резервацията е направена през тези сайтове, трансферът как се организира? Пишете на резорта, за да го букнете ли? И каква е цената на трансфера до Sun Siyam Iru Fushi ?

# 26
  • Мнения: 12 473
Да, резорта си го организира.
Не помна колко беше за Иру Фуши, но сега ни излезе по 450 евро на човек. ТрансМалдивиън правят трансферите - писах им за оферта, но те казаха, че само през резорта може.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 23:25 от Angel_wing

# 27
  • Мнения: 16 871
Аз онзи ден като рових, в някои сайтова, след като избера стая и тип настаняване ми излизаше опция да включа и трансфер и сътветната сума.
В Туй например, трансферът е включен в цената.

# 28
  • Мнения: 12 473
Да, при туроператорите всичко е включено.
Но ако букваш отделно имаш шанс да вземеш много по-добър хотел за същата цена. В това е разликата.

# 29
  • Мнения: 1 114
Ноември бяхме на Кандима. Летяхме с катарците. Питайте ако нещо ви интересува.
Разкажете малко повече за Кандима.
Аз много го бях загледала, но в крайна сметка избрахме друга схема.
На снимките, а и в някои коментари бях чела, че морето не е много хубаво, леко мътняво такова.
Също имаше оплаквания, че някои от вилите са много далеч от ресторантите, а т.н. транспорт бил много нередовен.
Също имаше и много оплаквания, че трансфера е на късмет хидроплан или самолет, и понякога те изнасят твърде рано от резорта и висиш на летището няколко часа, вместо да се наспиш.

Общи условия

Активация на акаунт