Почивка на Малдивите /Тема 4/

  • 51 741
  • 824
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 589
Скъпото при Исланди идва от транферите, но е добър бърз ориентир, дори да букнеш другаде.

Аз в tui и дертур  виждам офертите за цялостна почивка само. Сигурно не мога да търся правилно 😪
При нас ще е комбинация от ризорти и местни острови, което налага по 3 нощувки на локация.

# 46
  • Мнения: 16 871
И аз го мисля така. Първо местен, харесах го даже. Сега търся ризорт подходящ(според моите изисквания).

# 47
  • Мнения: 3 589
Аз от толкова денонощно четене на всякакви специфики на отделните атоли и острови, дистанционно се влюбих в Ukulhas. ❤ Ти?

# 48
  • Мнения: 16 871
Thodoo. За Укулас напред един младеж беше писал. Както и за Тодо де. За Дараванду имаше един пътепис, но пък там няма туристически плаж.
Понеже не съм сигурна дали ще ми хареса па местен,  реших да разделя времето. Тъкмо ще ползваме по -ниските цени на акхивностите от местния. После на водната вила само ще се излежаваме Grinning дай Боже и на хубаво време да случим. 3-12 май.

# 49
  • Мнения: 167
И ние се молим за хубаво време първата седмица на месец май - избрахме отново Курамати през Туи.

# 50
  • Мнения: 2 957
Някой резервирал ли е през https://www.travelrepublic.co.uk/ и как е в сравнение с другите сайтове? Чета, че за Турция масово резервират от там.

# 51
  • Мнения: 1 323
Някой резервирал ли е през https://www.travelrepublic.co.uk/ и как е в сравнение с другите сайтове? Чета, че за Турция масово резервират от там.

Сайтът е супер, не предлага всички хотели, но тези, които ги има са на доста конкуренти цени.
Един важен детайл само  - трябва да резервираш през ирландската версия travelrepublic.ie , защото .uk е само да британски граждани.

# 52
  • Мнения: 1 123
И ние се молим за хубаво време първата седмица на месец май - избрахме отново Курамати през Туи.

Пожелавам ви да е хубаво , сега превалява през ноща и много за кратко през дена .

# 53
  • Мнения: 2 957
water_nymphq, благодаря за уточнението!

# 54
  • Мнения: 3 589
Как така превалявва, нали е топ сезон. 😱😱😱😂😂😂😂 Язък за надутите цени

# 55
  • Мнения: 1 123
Че януари , февруари и март са топ сезон е факт .Времето е м/у 28 до 30 С , усеща се като 33 до 35 .Не е толкова влажно   , но факт е че имаше малко дъжд .
Миналата година по същото време нямаше и капчица дъжд .Но това не зависи от нас

# 56
  • Мнения: 167
Последния път бяхме през юни на Курамати и хванахме страхотно време, явно е на късмет Blush

# 57
  • Мнения: 16 871
Чудех се кога да отидем,  но ние нямаше как да идем в топ сезон. Изборът беше април и/или май. В началото на април е Великден и разликата в цените между двата месеца е потресаваща, например 2000 евро и то само нощувките.

А и като четох предните теми, точно това ми направи впечатление,  че понякога в топ сезон вали, а август няма и капка.

# 58
  • Мнения: 737
Някой резервирал ли е през https://www.travelrepublic.co.uk/ и как е в сравнение с другите сайтове? Чета, че за Турция масово резервират от там.
Аз съм резервирала за Турция 2 пъти през ирландския сайт. ВНИМАВАЙТЕ!
Първия път нямаше никакъв проблем, но си пишеше, че цената е само за граждани на ЕС. Тоест за български паспорт няма проблем
Вторият път, не четох забележките и полититика на хотела била, че цената е само за англичани и трябваше да се доплати на място в хотела тазликата
Т.е. Винаги искайте потвърждение дали цената за БГ паспорти ще е тази. Според политиката на хотела може да изискват доплащане.

# 59
  • Мнения: 2 957
mim4eto_84, благодаря за предупреждението! А каква беше сумата за доплащане спрямо цялата сума?

Общи условия

Активация на акаунт