Почивка на Малдивите /Тема 4/

  • 51 471
  • 824
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16 868
Продължавам аз да ровя и стигам до извода, че си е едва ли не късмет къде ще намериш добра цена. За едни и същи дати, един и същи тип настаняване и вила в сайта на Мееру ми дава 2724€, от туй ми дават 2174€.
Същото и със Summer Island - от сайта 3528$, през оператор 2102€.
Трябва си много ровене явно, за най-добрата цена.

# 31
  • Мнения: 12 473
Е провери по различните системи - триваго, агода, трип и търсачките за най-добри цени.

# 32
  • Мнения: 16 868
Е проверила съм Wink само споделям какво съм забелязала и къде. Смятам, че все на някой би му било полезно, както на мен ми беше полезно да споделиш кои ризорти са ти дали най-добра цена през сайта.

# 33
  • Мнения: 1 123
Е проверила съм Wink само споделям какво съм забелязала и къде. Смятам, че все на някой би му било полезно, както на мен ми беше полезно да споделиш кои ризорти са ти дали най-добра цена през сайта.

Здравейте , аз съм на Курамати ( за пореден път ) , TUI винаги са ми давали най - добра цена в сравнение със сайта на резорта и другите сайтове .
За първи път за тази Нова година TUI извади цената на хидроплана от пакета (миналата година си беше включен в пакета ) .Предполагам е заради огромният поток желаещи да празнуват на НГ на Малдивите .
След миналата 2018/2019 НГ мислех че повече  туристи просто няма как да дойдат .Но тази година потока е още по - голям .

# 34
  • Мнения: 12 473
Верче, аз не съм търсила конкретни ризорти за по-добри цени, а гледам къде има хубава оферта и намаления и след това съм избирала кой хотел.
Анантара и Ноку са ми фаворитите засега, но втори път не съм попадала на намаления или добри пакети и затова на друг резорт всеки път..)

# 35
  • Мнения: 2 100
А с TUI от България ли резервирате?

# 36
  • Мнения: 16 868
Аз гледам в tui.com.

По отношение на трансфера, ми отговориха следното:

# 37
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Не се вижда какво точно са ти отгорили.

# 38
  • Мнения: 16 868
А то вярно! Много съм зле.
С две думи, трасферите са включени в цената за всичко обявено в сайта.

# 39
  • Мнения: 3 578
Много е досадно, че повечето търсачки не включват трансфера /както tui бяхте дали за пример/ и трябва са си го добавяш отделно в сметките. Затруднява избора, когато сортираш ризортите по цена. Disappointed

А предлагането на хубави отстъпки и промо цени само на най-евтините стаи в ризорта, е 🥺
Разбираемо, хората като дават толкова пари, предпочитат настаняване на лукс и базисните стаи остават непродадени. Разбираемо, но е неприятно 😑

# 40
  • Мнения: 16 868
Кои търсачки визираш? Май в повечето са включени. Например в експидиа са вкл.,но чак на последната стъпка и се пулиш на екрана как от 200 за нощ, плащаш 500 примерно. Просто цените са без трансфер, без данъци и такси и без курортната такса от 6$. Много ми е трудно да търся там. Btw. По сайтовете на ризортите(тези, в които аз рових), също на посл.стъпка се добавят трансфери и такси. И реално от евтиното, става...

# 41
  • Мнения: 3 578
Дааа, именно, именно, не е на първа стъпка още в листа резултати на сърча. И /пак разбираемо/ по-далечниге са с по-приятни цени настаняване, но х 500 долара трансфер 🧐

Ей така искам аз, юзър френдли:
https://www.islandii.com

Кеф ти в търсачката вила с басейн с трансфер тотал, кеф ти директни цени на допълнителните екскурзии, кеф ти ревю на островите... Отстъпките на някои и пакетите са интересни. Та този сайт ми стана любим, вероятно сте го коментирали назад по темите, но аз го открих сама наскоро. 🤓

# 42
  • Мнения: 16 868
Не ми е познат. Благодаря.  Ще го чекна. Някой е запазвал от него,  да сподели инфо.

Погледнах го. Да ти кажа скъпичко ми се вижда. Понадули са цените. В сравнение с това, което аз гледам.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 23:57 от ver4eto_sv

# 43
  • Мнения: 167
Погледнете и офертите на dertour.de и там както и в tui.com има добри оферти с включени трансфери. На нас до момента tui ни дават най-приемливи цени с включени трансфери.

# 44
  • Мнения: 16 868
Гледах ги дертур, по-скъпо ми идва.
Благодаря  все пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт