Искам да кажа ... (166) през януари 2020

  • 57 355
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Etti, добре, че напомни за винцето, щях да ходя да купя някоя и друга промо бутилчица. Приятели ни светнаха за него преди време и много го пиехме, лятото минахме на бяло и сега е време пак да си го припомним.

# 1 231
  • Мнения: 39 331
Айде, и аз утре ще го сефтосам. Дано да не забравя.

# 1 232
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Тук сме, за да си споделяме, подкрепяме, напомняме... Grinning

# 1 233
  • София
  • Мнения: 17 283
Мерси, Етиии!

# 1 234
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Леле Ети, ма то при вас вода се лее, не на шега!  Айде това да е последно и да приключва.  Останалата част от годината, само купони, екскурзии, почивки и малко работа! Дано и пералнята проработи!

Изморена съм!  От 17 часа до сега, събирахме багаж. Разглобихме секцията и я изнесохме у съседите, има и за утре и за вдругиден даже! Тия два дни, ще се убия от работа, ама ще успеем /надявам се/.

Шугърче, много се радвам, че се разписа.  Дано всичко лошо да е зад гърба ви и да може да се раздваме често, на твоята компания и усмивката на сладурите! Heart

# 1 235
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Айде, и аз утре ще го сефтосам. Дано да не забравя.
Значи утре вечер среща тук в 20ч на по чаша  Батурика Simple Smile

# 1 236
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Има хубави испански вина - и червени, и бели.
Последно това отворихме:
Скрит текст:
То, както и много други неща, ни е подарък за Коледа от веригата, от която пазаруваме. Пратиха ми имейл и след като потвърдих, изпратиха кошницата, пълна с какво ли не.

# 1 237
  • Мнения: 39 331
А, чаша...Аз бутилка ще купя....

# 1 238
  • Мнения: 14 786
Който няма Лидл като мен,ще пие домашно. 😁
Малката хала заспа. Ще минавам през банята и ще лягам и аз,пък дано да спя тази нощ.

# 1 239
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Такова разкошно време днес, а всичките ми планове се провалиха. Има и такива моменти. Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 02:08 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 1 240
  • Мнения: 2 622
Най-накрая да стигна до темата. Разкошно време беше днес. От миткане едва сколасах с багажа, но като англичаните, които чакат Брекзит и ни броим часовете до тръгване Joy

Радвам се, че Шугър си е у дома с Джони. Пак повтарям най-хубавото предстои!

Ето януарските книги и филми
Скрит текст:
Обсъждани книги
Топ мистериите на света; "5 секундното правило - как да победим колебанията , да открием смелостта и да променим жиивота си ";Трябва да знам, К.Кливланд; "Сблъсък" на Стивън Кинг;
Обсъждани филми и сериали
италиански филм - "Перфектни непознати”; един друг филм на същия режисьор/сценарист - "За всичко е виновен Фройд"; The Finest Hours , по истински случай е; "Лоши момчета завинаги" (Bad Boys for Life); новият „Джуманджи”; Аз, роботът;
Видях, че липсват декемврийските предложения и тях да повторя
Цитат
Скрит текст:
Препоръчани автори
Александра Маринина; Софи Кинсела; Александра Потър;
Обсъждани книги
„ Момиченцето с всички дарби”; "Всичко наопаки" - Александра Маринина; "Монахинята" - Дени Дидро;
Обсъждани филми и сериали
"The big short"

# 1 241
  • Мнения: 11 004
Лидлското вино е супер, че и без пари:)
Много се радвам за Джони!!!

# 1 242
  • Мнения: 15 029
Добро утро.
С детето се събудихме в 6, но се наспах. Днес  е чакат доста задачи,  че и една врата ще боядисвам. 
Селесте, нищо не става с обира, на тепсия им го дадохме, но няма кой да го хване.

# 1 243
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Добро утро,

Наспах се аз и пия второ кафе. В главата ми е кошер, ама ще се оправя!

Нямам време да си занеса лаптопа, да ми инсталират 10-та версия, че 7-цата не се поддържа вече и ми се налага често да го рестартирам. 

Вино, имаме домашно и бяло и червено, ама аз не съм много по виното. Рядко ми се допива. Виж биричка, попийвам и то с кеф.

Мид, как е Елени?

Надявам се, всички да вървят към оздравяване! 

Лилс, порадвай се на синчето, а ние ще стискаме палци за хубаво време, през целия уикенд! Hands Pray

# 1 244

Общи условия

Активация на акаунт