Искам да кажа ... (166) през януари 2020

  • 57 404
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 1 416
Измина първият месец на новата година и като че ли започнах отново да усвоявам някои полезни навици за отслабване и здраве,или поне така се надявам.Но съвсем не е безоблачно и тези дни наруших малко режима си на хранене.Също така още съм скарана с физическата активност.Е,имам време,надявам се през февруари това да се промени.Не ми е само отслабването на главата и има и други цели,които дори са по-важни от него.

# 1 216
  • Мнения: 15 046
Шугурче,  скоро да имсш повече време и никакви грижи.
Момичета, хич не съм желязна, всичко си има обяснение - пратката дойде в офиса, а аз там до тоалетната едва стигам, какво остава пратка да гледам.  Тикнах я зад гърба ми и понеже вечер не се сещах да я взема и затова не съм я видяла. Днес като ме подсетихте, вече си я взех вкъщи и я отворих. Доволна съм.

# 1 217
  • Мнения: 5 372
Съни, ще ме скъсаш от смях;)
Как се забравят обувки ми кажи?
Аз вече съм си вкъщи, да не ме мислите;)
Вечерята мъжът ми я е сложил да се пече, ама така като гледам в десет ще ядем, докато стане, тъкмо ще се осеферя.

# 1 218
  • Мнения: 15 046
Тути, този месец как мина, спомени нямам.  На моменти името си забравях, какво остава за обувки.

# 1 219
  • Мнения: 5 372
HugПожелавам новият да е лежерен!

# 1 220
  • Мнения: 15 046
Дори мисълта е много приятна, благодаря.  Още поне две седмици ще сме така. Но не пречи да си помечтая.

# 1 221
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 051
Аз да си го пожелая без наводнения Joy освен.
Много се радвам за Шугърови, много Heart
Едното дете яде пици, другото иска бъркани яйца, ММ е в заведение на бира и нещо си, обади ми се да ме привика, но му отказах. СипАла съм си винце, опнАла съм се, рахатЯ няма да ми нарушава той! Grinning
Телешки наденички иначе се пекат, но в нашата къща всеки различно яде.
Ами наздраве Wine Glass

# 1 222
  • Бургас
  • Мнения: 16 263
Наздраве, Ети! И аз ще съм с синце, ама чак към 23ч,че съм на работа.
А сега ми се припи вино 😝🍷 оххх, че си лошааа....

# 1 223
  • Мнения: 15 046
Ети,по вода да ти върви във всичко, но вода да не се лее в къщите ви.

# 1 224
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 051
Да налея масло в огъня - много хубаво червено вино уцелих в Лидъл, испанско, с някаква мрежичка отвън, ммм. Wink

# 1 225
  • Бургас
  • Мнения: 6 535
Ети, Батуриката ли? За тези пари е отлично направо.

Аз пих бяло винце, боднах и малко салата и туй ще ми е.

Съни, има ли развитие някакво с обира на работа?

# 1 226
  • София
  • Мнения: 17 311
Ети, снимка, моля Simple Smile

# 1 227
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 051
Ах, как ми разкарахте старите кокали, пък и да снимам, ама-ха! Grinning Аз не очаквах да е хубаво на тази цена, взех го по външен вид, пък си викам - може за готвене Sunglasses
Скрит текст:

# 1 228
  • Мнения: 39 455
Карз, да ти се препие вино не е много ок....
Преди няколко вечери си отворих бутилка бяло вино. За здравето на Джони. Пих, пих и се напих. Днес реших да я довърша и се оказа, че не ми стига....Е, това е още по- гадно от това да ти се пие...

# 1 229
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 051
А, бе, Мари Joy

Общи условия

Активация на акаунт