Искам да кажа ... (166) през януари 2020

  • 57 402
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Тъкмо ми е ваканцията, ако може и 6 и 7 да отпуснат.
Днес трябва да ходя до училище, щото е много важно лично да си пусна отпуск и да оправя отсъствията на класа. Чак ми се караха, че се бавя.
Синчето се прибира днес и както всички почиваме, ще има да се презкачаме из къщи. Искам да се евакуирам за малко. Стискайте палци в неделя да не вали, че мъжът ми е замислил разходка за леля в планината, а аз да си стоя тук и да си почивам и даже мисля да изляза с децата да ги почерпя.

Весел петък на вас и да сте здрави.

# 1 186
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 051
Добро утро!

Сандали ми трябват, търся, удобни, ниски, желателно анатомични, ако може да са и красиви, стелката да не е корк и велур. Уффф! Grinning

Бубе, радвам се!

Днес малко работа, утре ще попътуваме малко, днес ММ ще го няма. Нещо гранитогреса не стигал в Пловдив, днес ще разбера точно какво се случва, ще трябва да се докупува.
Хубаво е човек да се наспи, много е хубаво!

# 1 187
  • Мнения: 39 442
Добро утро!
Съни, моля те, на теб медал ще ти дам и без да се правиш на домакиня. Само си почивай и пий!
Ети, не е ли рано за сандали? Аз на ММ зимно палто търся...
Щерката не спира да кашля, но след боледуването на Елени, все едно не съм го споменала.
Да обобщим- чакаме прически от Тути и Фонсе!

# 1 188
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 051
Хич не е рано, Мари, точно сега е времето Grinning

# 1 189
  • Мнения: X
Добро утро!
Бързо да се оправя Елени!
Честити прически на Руми и Тути, скоро и на Фонс, а на Али честита рокля, много комплименти да получиш с нея!
Мен ако питате винаги е подходящо време за купуване на нови сандали.
След като вчера всичко, което можеше да се обърка, се обърка, днес съм твърдо решена да си изпълня всички задачки - лични и професионални и довечара да отбележа един ползотворен ден. Оммм!

# 1 190
  • Мнения: 15 044
Добре, че ме подсетихте, че преди 3 дни получих пратка, в която има и сандали, но не съм съм стигнала да я отворя.

# 1 191
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 051
Ауу, Съни, веднАга да се поправиш! Grinning

# 1 192
  • Мнения: 11 695
Сандали ми трябват, търся, удобни, ниски, желателно анатомични, ако може да са и красиви, стелката да не е корк и велур. Уффф! Grinning

Ети, тези са ми много удобни.

Скрит текст:

Съни, направо не ми се вярва. Аз отварям пратка на секундата Sunglasses

Бубе, браво, дано останат пари за някоя глезотийка Whistling

# 1 193
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Добро утро!
Ети писала "сандали ми трябват", а аз чета "скандали ми трябват". И се чудя кръвното ли й е паднало, че иска да го вдига, или нещо друго... Simple Smile
Личи си, че още не съм пила кафе, нали?
За днес са ни обещали слънце и едни 22 градуса, та ги чакам. Wink
Хубав петък, момичета!

# 1 194
  • София
  • Мнения: 17 310
Хаха, аз пък прочетох, че й трябват "автоматични" сандали Simple Smile Добре сме тая сутрин, Янче Simple Smile

# 1 195
  • Бургас
  • Мнения: 6 532
Ети, преди години си бях купувала едни сандали на Бата, страшно леки и удобни. Не успях да изровя снимка, но докато търсех, попаднах на тези:Тути, в Бургас съм аз, далечко си ми.

Мид, как е Елени днес?

Съни, чакаме доклад за пратката.

# 1 196
  • Бургас
  • Мнения: 16 257
Добро утро!
Не видях никакви снимки, ни на прическата на Руми, ни на сандалки, нищо...
Мид, бързо да оздравява Елени!
Мони, не се филмирай! Дано не е болен китаеца!

Аз отивам да готвя. Че задачки ме чакат преди работа.
Вчера ми стана лошо, падна ми ужасно много кръвното (86/62)
Вече съм ок!

# 1 197
  • Мнения: 39 442
Съни, марш да си отвориш пратката! Ей, железно търпение ни показа!

# 1 198
  • Мнения: 14 804
Карз,още не си ходила на лекар,нали?! Ще те пляскаме дружно! Отиди. Готвенето не е толкова важно,колкото здравето.
Съни с тая пратка ме уби. 😆 Няма шанс да ми се случи.
Не спах хич. Скапано ми е,проболва ме бъбрек... 🙄
Хубав петък! 🤗

# 1 199
  • Мнения: 14 326
Евалата, Съни, за железните нерви, и аз не бих отраяла 3 дни. Почвам да разопаковам още пътьом 😂

Ени 🤗 Вземай мерки овреме за бъбрека

Общи условия

Активация на акаунт