Hercai/Вятърничав по ATV Тема 10

  • 105 405
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 446
Фериде доста ѝ е напреднала бремеността.

# 61
  • Мнения: 1 130
Ярен изгоря Joy

Покрай нея и Азат може да св сгоди скоро

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 20:14 от dessince

# 62
  • Мнения: 3 444
Цитат
Ярен изгоря

Ааа, тя си има скрито зад една картина писмо. Няма да се даде лесно. Ама Фърат сигурно ще изгори с това зло.  Laughing

# 63
  • Мнения: 2 077




Акън пуши?!

# 64
  • Мнения: 1 036
Премиерата на филма "Неосъзната любов" са я отложили за 27-ми декември.



Antoaneta Andonova, Акън пуши цигари. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 077
Премиерата на филма "Неосъзната любов" са я отложили за 27-ми декември.



Antoaneta Andonova, Акън пуши цигари. Simple Smile

Останах с впечатлението, че използва всяка минута да спортува и за това не съм  предполагала, че пуши.Blush
А иначе Ебру как успява да снима два филма едновременно? И след като изгледах рекламата на "Неосъзната любов" въобще не се впечатлих от сюжета, може да бъркам. Не бих го гледала.Confused Забелязах, че няма един хубав артист/артистка (като във филма "Черна котка бял котарак" -  всички муцуни грозни само онази русата девойка хващаше окото, но пък филма си е върха от друга страна Joy ), че и тук само Ебру.

# 66
  • Мнения: 22 038
Антоанета, не става само с хубост, трябва и акъл, както се казваше в една тв реклама Grinning

Аз бих гледала филма с удоволствие, Исмаил е страхотен актьор.

# 67
  • Мнения: 785
За добро утро , танцувалният Акън
Зад кадър на 10 еп
https://www.instagram.com/p/B6MeVWfpa1i/?hl=en

И Ебру 😄😉
https://www.instagram.com/p/B6MrbWsJnqm/?hl=en

Фрагът днес щял да е бомба
Да видим ще е ли нашата 😆❤

Ебру снима игралния филм през лятото , когато серияла беше в почивка

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 08:43 от KrasiAnna

# 68
  • Мнения: 1 036
Добро утро!



KrasiAnna, танцува му се на Акън, ама няма с кой... Simple Smile
Испанците хубаво са публикували дублите от заснемането на поканата от Ебру, но къде са дублите с поканата от Акън, питам аз Simple Smile Че много беше весел в онзи ден, та да го видим как се е справил Simple Smile

Antoaneta Andonova,според мен Исмаил Халваджиолу и Бурджу Кара са хубави, а актрисата със зеления пуловер е красива. Но не това е същественото, а начинът по който изпълняват ролите си. Сюжетът на филма е много впечатляващ даже и социално ангажиран. Темата за психичното здраве е много болезнена, но за съжаление е определяща в живота на много хора.


# 69
  • Мнения: 2 077
Blush Здравейте, дами!

Еех, аз споделих моето мнение, че сюжета на филма не ме впечатли, както и че може да бъркам! И да съгласна съм естествено, има много артисти, които не се славят със своята външна красота, но пък са много добри професионалисти, а душата им докосва всеки, който е гледал тяхното творчество / Упи Голдбърг, Дани де Вито и т.н./. Не ме грабна, а по скоро видях мрачни, сурови лица и това е. В този заобикалящ ни свят изпълнен с всякакви не/добри изживявания и последвалите от това емоции, човек се сблъсква със всичко, и за това както се казва "всеки луд с номера си". Мисля, че българина /една доста голяма част/ е отворил своите душа и сърце и е спасил десетки български деца и възрастни в битките с техните коварни заболявания събирайки огромни средства, но пък на заден план остават домовете и центровете за лечение на хората с ментални заболявания. И не само те. Не ми се навлиза в подробности за ролята на държавата, институции и прочие.

Все пак темата е Вятърничав Blush

Слънчев ден на всички! Точно след седмица е Коледа и както се очертава ще е Nature Sunny

# 70
  • Мнения: 1 130
Фрагът май се очертава да бъде тъжен/лош

# 71
# 72
  • Мнения: 3 444
Ани  Peace
Халветът май иде, обаче ще трябва много да си напънем въображението.  Joy

# 73
  • Мнения: 22 038
Ани  Peace
Халветът май иде, обаче ще трябва много да си напънем въображението.  Joy

JoyJoyJoy

Много бързате, много! Чакайте първо да се целунат поне Wink

# 74
  • Мнения: 1 496
Сякаш накрая лееко загатват за целувка, но очаквам бързо да ни полеят със студена кофа вода  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт