Hercai/Вятърничав по ATV Тема 10

  • 105 540
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 076
Бдителни колежки са забелязали, че пръстенът е на мястото си Heart Eyes



# 76
  • AMS
  • Мнения: 6 433

Песен от фрага беше в сцена от еп. 3 >>>





# 77
  • Мнения: 1 497
Лека поправка  Peace

 

Тази е песента от сегашния фраг, имаше я и в 15 епизод.

# 78
  • Мнения: 786
Лека поправка  Peace

 

Тази е песента от сегашния фраг, имаше я и в 15 епизод.


Точно така е

https://www.youtube.com/watch?v=4B-on8vGwFo

# 79
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ани  Peace
Халветът май иде, обаче ще трябва много да си напънем въображението.  Joy

JoyJoyJoy

Много бързате, много! Чакайте първо да се целунат поне Wink

Миналата седмица, след епизода Бану беше пуснала един двусмислен туит, който може да се преведе като "ще изгрее ли слънцето", и като "ще се роди ли Гюнеш" (още повече написано с главна буква). А днес коментарът и към трейлъра е, че "е време за любов". Поне аз така си го преведох.Thinking

Освен това, ако Гюнеш ще се появява този сезон Wink, крайно време е, все пак трябва и 9 месеца да "превъртят" Joy

пп Сцената с целувката на моста беше много гореща, но се съмнявам дали ще покажат нещо по-смело. Но Джем и Али са майстори, надявам се да е нещо красиво заснето ....

# 80
  • Мнения: 786

Миналата седмица, след епизода Бану беше пуснала един двусмислен туит, който може да се преведе като "ще изгрее ли слънцето", и като "ще се роди ли Гюнеш" (още повече написано с главна буква). А днес коментарът и към трейлъра е, че "е време за любов". Поне аз така си го преведох.Thinking

Освен това, ако Гюнеш ще се появява този сезон Wink, крайно време е, все пак трябва и 9 месеца да "превъртят" Joy

пп Сцената с целувката на моста беше много гореща, но се съмнявам дали ще покажат нещо по-смело. Но Джем и Али са майстори, надявам се да е нещо красиво заснето ....


И аз така помислих , но като видях снимката с дрехите в леглото и синьото одеалце и се отказах да "мечтая" Yum
Иска ми  даже  дълго-очакваната сцена  да надхвърли по красота сцената с розите и бяло-черните Миран и Рейан
Аз съм планувала новогодишен подарък да е , но има време май YumSparkling Heart

# 81
  • AMS
  • Мнения: 6 433


Не виждам "поправка".
Благодаря за добавката от 15-ти епизод >>>


Цитат


Може и в някой друг епизод да е звучала.
Сега ще звучи и в следващия.

# 82
  • Мнения: 22 076
Ами просто песните са различни, тази от 3 епизод не е пускана повече в този сериал.
И в следващата серия също няма да е тя.

# 83
  • AMS
  • Мнения: 6 433
Ами просто песните са различни, тази от 3 епизод не е пускана повече в този сериал.
И в следващата серия също няма да е тя.

Тя е - от 3-ти епизод - 1:25 мин. >>>



и в новия фраг >>> https://youtu.be/lMzznLG7K8E

Е, може да не е тя. Може пък Акън да пее в следващата серия.

# 84
  • Мнения: 1 497
Ами хубаво е да се заслушате и да не говорите на изуст.   Wink

Все още можем да разпознаваме различните песни.  Поне аз  Peace

# 85
  • Мнения: 22 076
Добро утро Hug

Ще пишем на Бану, да смени песента от 3 серия, няма проблем Blush

Дружки, Бану няма да е сефте да ни излъже Joy Аз си мисля, че ще си останем с целувка по носа и посрещане на изгрева на стълбите пред колибата Head Band

# 86
  • Мнения: 1 036
Здравейте Hug
От снощи гледам и не мога да реша. Миран ли подканя Рейян да стане, или тя го дърпа при нея в леглото. И не само аз се чудя...



Еви, какъв е този песимизъм Simple Smile Аз се надявам Бану да знае приказката за лъжливото овчарче и този път да пише истината Peace

# 87
  • Мнения: 2 104
Здравейте Hug
От снощи гледам и не мога да реша. Миран ли подканя Рейян да стане, или тя го дърпа при нея в леглото. И не само аз се чудя...



Еви, какъв е този песимизъм Simple Smile Аз се надявам Бану да знае приказката за лъжливото овчарче и този път да пише истината Peace
Здравейте и от мен!

Да се надяваме, че вече ще се консумира втория брак иначе ще падне рейтинга пак!! А освен това те бяха люто скарани и обидени, объркани и разочаровани, а най-качественото сдобравяне не става само с целувка по нослето!
Blush

# 88
  • Мнения: 1 130
Годеникът не е лош 😈

# 89
  • Мнения: 22 076
Годеникът не е лош 😈


Деси, изгоря момчето, язък Joy

Общи условия

Активация на акаунт