От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 524
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 309

Аз чакам курса от неделя да го обработят. дано се случи преди 24.12., не че ми е спешно, но ще бъде хубаво да добавя към подаръците.

От миналата неделя, си взех днес пратките.

А следващата, казаха, че ще дойде на 24ти, но не е ясно още кога ще ги разпределят и раздават.  И те са хора и те Коледа празнуват. Не знам как си подбират персонала, всеки път като отида и бачкат на 200%  Shocked

# 61
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз получих мейл вчера вечерта в 8, че пратката ми е обработена вече и мога да я получа. Днес или утре ще я взема Simple Smile

# 62
  • Мнения: 4 733
Здравейте. Търся актуален телефонен номер на ggbg. На посоченият в сайта им никой не отговаря (линията е заета). Искам да подам оплакване. Крайно некоректни. Повече няма да ползвам техните услуги.

# 63
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте, някой знае ли след Нова година евентуално кога ще са следващите курсове от Англия на GGBG, на сайта пише, че последния за 2019 г. е на 20.12, т.е.  след това до края на годината няма да имат курс, а в новата година дали ще е стандартния отново, в неделя на 05.01?

# 64
  • Мнения: 4 246
Аз питах за следващия от Германия, понеже имаше вероятност пратката ми да не тръгне сега с последния, но нямаха определена дата за Януари. Може да имат отпуска.

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Имам пратка на склад в Uk при ggbg и изписва, че е планувана с курс на 11.01.2020. Не зная дали наистина ще е тогава, защото и предни години изписваше така - дати по-напред преди да са планували и тръгваше първата възможна дата от НГ.

# 66
  • София
  • Мнения: 561
Благодаря за отговорите, и аз вече имам една пратка за 11.01 писана като курс в склада в Англия, но наистина някой ако има точна информация от тях, нека сподели.

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 12 305

# 68
  • Мнения: 36
Здравейте! Никога не съм пазарувал по този начин. Харесал съм си едни обувки от Clarks, които са 145 паунда. Как мислите, дали ще успея да ги купя с моя българска карта или ще трябва да ползвам това асистирано пазаруване на някоя от фирмите? Също така не виждам къде в сайта на Габко мога да се регистрирам

# 69
  • Мнения: 14 489
В сайта на габко като натиснете "вход" от менюто горе ви отваря страница, на която вляво е регистрацията.

Ако има проблем с плащането въведете и за билинг адрес адреса на превозвача.

# 70
  • Мнения: 36
В сайта на габко като натиснете "вход" от менюто горе ви отваря страница, на която вляво е регистрацията.

Ако има проблем с плащането въведете и за билинг адрес адреса на превозвача.
Излиза ми само това

# 71
  • Мнения: 1 167
Никога не съм поръчвала храна от Англия, моля кажете от кой сайт поръчвате вие.

# 72
  • Мнения: 14 489
Castelano, предполагам, че ще трябва да минеш в пълната версия.

# 73
  • Мнения: 36
Castelano, предполагам, че ще трябва да минеш в пълната версия.

Стана през компютъра, през телефона не става

# 74
  • Мнения: 6 993
Здравейте, имам въпрос - след Брекзит кога и къде ще се плащат митата на стоки от Англия?

Общи условия

Активация на акаунт