От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 381
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 850
Всяка фирма може да извика куриер, въпросът е дали ще се съгласи. Аз връщах на Амазон нещо по GGBG, звъняха ми 2 пъти да си викна куриер, въпреки че се бяхме разбрали още тук като го пращах, да го пратят по куриера, като дойде да им носи други пратки (имаше етикети за конкретен куриер).

# 46
  • Мнения: 9 684
Аз сметнах за ненужно да пиша на потребителката да се обади на превозвач/и и да пита може ли да извикат те куриер в склада си в Лондон. Реших, че тя сама ще се сети.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 830
Някой пробвал ли е VPN за allbeauty наскоро, дали наистина работи? Благодаря!

# 48
  • София
  • Мнения: 3 156
Във Фейсбук видях нов офис на Габиели в Испания.

Отвори врати новият централен склад на Gabieli, Испания.
Адресът е:
Carrer del Tapissers 1, 46394 Riba-roja de Turia, Valencia

В сайта все още не намирам информация.

# 49
  • Мнения: 14 471
Някой пробвал ли е VPN за allbeauty наскоро, дали наистина работи? Благодаря!

Да, затова го написах - миналия месец поръчвах.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 181
Здравейте! Въпрос към живеещите във Варна и ползващи услугите на Габиели. Къде се намира склада им? Звъня цял ден и никой не вдига. Няма посочен адрес в сайта. Не получавам мейли от тях. Информирам се сама на сайта им...

# 51
  • Мнения: 230
Намира се на ул. Дубровник 58, но в google maps може и само Габиели да се въведе и пак си излиза адреса. Офисът го има и на сайта им. Имат някакъв проблем със системата и не се изпращат мейли. Бяха затрупани с пратки, когато ходих преди два дена, може би затова не вдигат телефона

# 52
  • Мнения: 8 749
Получих си пратката от курс 883 с Габиели във Варна.
Имах имейли и всичко беше точно.
Но е много неудобен наистина този офис на това място особено вечер след 16:30 ....

# 53
  • Мнения: 4 219
Последният курс за тази година на ГГБГ от Германия тръгва утре.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
А имате ли проблем със сайта на GgBg? Не мога да вляза 🤔.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 15 509
Аз влизам без проблем...

# 56
  • София
  • Мнения: 9 850
Последният курс за тази година на ГГБГ от Германия тръгва утре.
И за UK важи същото.

Цитат
Последният курс от Англия за 2019 ще тръгне на 20.12, петък и ще се обработи на 27.12 и раздава след 28.12.

Аз чакам курса от неделя да го обработят. дано се случи преди 24.12., не че ми е спешно, но ще бъде хубаво да добавя към подаръците.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
Вече успях да вляза в сайта и виждам, че пратката ми от неделния курс от Англия е обработена и пътува към мен 👍🏻.

# 58
  • here and now
  • Мнения: 4 001
Получих мейл за получена пратка на английски адрес, която не е моя. На снимката на пакета ID-то е моето, но имената не са мои и не са български.
Освен да пиша на превозвача, други идеи имате ли? Дали някой от тук би я разпознал?

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 15 509
Не, не, най-добре си пиши на превозвача. Иначе, има опасност от евентуални злоупотреби.

Общи условия

Активация на акаунт