От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 817
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 519
След 12-24 м. Или когато и както се договорят... Което още никой не знае Simple Smile

# 76
  • Мнения: 6 996
А, добре, мислех, че е след 31 януари Grinning

# 77
  • Мнения: 10 519
Ем уж не Simple Smile следим новините какво ще измислят и ще си покаже..

# 78
  • Мнения: 2 298
Здравейте! Никога не съм пазарувал по този начин. Харесал съм си едни обувки от Clarks, които са 145 паунда. Как мислите, дали ще успея да ги купя с моя българска карта или ще трябва да ползвам това асистирано пазаруване на някоя от фирмите? Също така не виждам къде в сайта на Габко мога да се регистрирам
Не би трябвало да има проблем с плащането към Кларкс. Редовно пазарувам. Плащала съм с бг карта, а напоследък с Paypal.

# 79
  • до морето
  • Мнения: 2 294
Здравейте, някой пазарувал ли е от сайта на Swarovski? Приемат ли наши карти?

# 80
  • Мнения: 8 772
И мен ме интересува за Сваровск UK.

# 81
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Някой да има пратки от петък и събота, пристигнали при GGBG Uk? Моите нещо още не са отбелязани.

# 82
  • София
  • Мнения: 9 850
Не е отбелязана моята все още.

# 83
  • Мнения: 3 986
Здравейте момичета,срам не срам ще ви питам и вас въпреки че не става въпрос за пазаруване от Англия а от САЩ искаме да поръчаме една раница от един сайт но те работят с федекс,на кратко аз вече съм поръчвала от тях веднъж и понеже незнаех покупката ми от 40$ ми излезе 200лв в бг да я освободя от митницата и да платя на федекс България таксата,искам да попитам има ли начин да направя поръчка и да избегна митницата и федекса от миналия път ,раницата е на стойност 70$ надявам се да ми помогнете...

# 84
  • Мнения: 10 519
Намери си я в амазон.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 15 559
Здравейте момичета,срам не срам ще ви питам и вас въпреки че не става въпрос за пазаруване от Англия а от САЩ искаме да поръчаме една раница от един сайт но те работят с федекс,на кратко аз вече съм поръчвала от тях веднъж и понеже незнаех покупката ми от 40$ ми излезе 200лв в бг да я освободя от митницата и да платя на федекс България таксата,искам да попитам има ли начин да направя поръчка и да избегна митницата и федекса от миналия път ,раницата е на стойност 70$ надявам се да ми помогнете...

Не.

# 86
  • Мнения: 3 986
Благодаря все пак!няма я никъде другаде..

# 87
  • Мнения: 10 519
я дай линк все пак, ако не е тайна Simple Smile Да я видим таз чанта...

# 88
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Години ползвах Габко, не съм имала никога проблеми. Дори след като махнаха офиса си във Варна, някаква лоялност моя си ... . Обаче реших да пробвам Габиели. Днес взех първите си пратки и съм много доволна. Първо от мястото на офиса - в квартала ми е и по-важното, има къде да се спре с кола! Супер удобно, дано не решат да се преместят.
И цената, за два пакета с общо тегло 1,100кг платих 2,20лв. С Габко +Еконт досега ми струваше 10лв.
Ама стар човек ... не обичам промените.Relaxed

# 89
  • София
  • Мнения: 181
Някой да има пратки от петък и събота, пристигнали при GGBG Uk? Моите нещо още не са отбелязани.
Имам пратка, която според тракинга е доставена в склада им в събота на 04.01. Имейл от тях все още нямам, че е получена. Писах им мейл, не ми отговориха, сега чакам и втора пратка да отиде на адреса им. Да се притеснявам ли? По принцип до сега не съм имала проблеми с тях, но пък за всичко си има първи път...

Общи условия

Активация на акаунт