От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 747
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Моля, нека някой да пише, ако разбере дали е пристигнал последния курс на GgBg от Англия!
Ще съм много благодарна🤗🌺🌺!

# 166
# 167
  • Бургас
  • Мнения: 877
Здравейте! Искам да попитам, всички тези превозвачи доставящи от Англия до БГ, дали между тях има такива които доставят и по-големи пратки, мотор примерно?
Благодаря предварително!

# 168
  • София
  • Мнения: 939
Здравейте! Искам да попитам, всички тези превозвачи доставящи от Англия до БГ, дали между тях има такива които доставят и по-големи пратки, мотор примерно?
Благодаря предварително!

GGBG доставя със сигурност.

# 169
  • София
  • Мнения: 3 168
Повечето доставят. Имат отделна ценова листа за обемни пратки.

# 170
  • София
  • Мнения: 9 850
Едно забавно гифче по актуалната тема Simple Smile
https://data.photofunky.net/output/image/a/6/8/a/a68ac0/photofunky.gif

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
За първи път правя поръчка от ASDA Groceries до адрес на Гебиели, който е само за Гросъри пратки. Виждам в проследяването, че вчера е доставена. Габиели ще я качат ли в профила ми със снимка и килограми, като всички останали поръчки на другия им адрес?
Мисля си, че би трябвало, но нямам опит.

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
За първи път правя поръчка от ASDA Groceries до адрес на Гебиели, който е само за Гросъри пратки. Виждам в проследяването, че вчера е доставена. Габиели ще я качат ли в профила ми със снимка и килограми, като всички останали поръчки на другия им адрес?
Мисля си, че би трябвало, но нямам опит.

Хубаво да им изпратите фактурата с артикулите, които сте поръчала на мейла, защото нещата идват насипно дори не ги слагат вече в торбички.
Аз на 5.02 пуснах поръчка за 6.02, но ми я канселираха, проблеми с картата уж. С нея и пред съм поръчвала от там има и пари. Аз пък напук пак си пуснах поръчката за 11.02 да видим дали пак няма да я канселират.

# 173
  • Мнения: 9 193
Искам да попитам от Англия с габиели, никакъв проблем няма работят точно, но същата фирма от Германия ..вече 5 ти ден не ми отразяват че пратката е при тях и че пътува или снимка или..нищо , дори не отговарят а според превозвачите до тях е доставена още в понеделник!!  На друг да му се е случвало ...или..каква може да е причината

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Хубаво да им изпратите фактурата с артикулите, които сте поръчала на мейла, защото нещата идват насипно дори не ги слагат вече в торбички.
Аз на 5.02 пуснах поръчка за 6.02, но ми я канселираха, проблеми с картата уж. С нея и пред съм поръчвала от там има и пари. Аз пък напук пак си пуснах поръчката за 11.02 да видим дали пак няма да я канселират.

Изпратих им фактурата още като поръчах. Вече е отразена пратката в профила ми, даже снощи е тръгнала към БГ.
На теб в Асда ли ти канселираха поръчката? Моята мина без проблем, платих с виртуална карта на ДСК. Но както писах, за първи път поръчвам от тях и нямам опит.

pinko, къде не ти отговарят? Аз им пиша от контактната форма в сайта и винаги получавам отговор до няколко часа. До сега, за щастие съм нямала никакви проблеми с тях.

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Скрит текст:
Хубаво да им изпратите фактурата с артикулите, които сте поръчала на мейла, защото нещата идват насипно дори не ги слагат вече в торбички.
Аз на 5.02 пуснах поръчка за 6.02, но ми я канселираха, проблеми с картата уж. С нея и пред съм поръчвала от там има и пари. Аз пък напук пак си пуснах поръчката за 11.02 да видим дали пак няма да я канселират.

Изпратих им фактурата още като поръчах. Вече е отразена пратката в профила ми, даже снощи е тръгнала към БГ.
На теб в Асда ли ти канселираха поръчката?
Скрит текст:
Моята мина без проблем, платих с виртуална карта на ДСК. Но както писах, за първи път поръчвам от тях и нямам опит.

pinko, къде не ти отговарят? Аз им пиша от контактната форма в сайта и винаги получавам отговор до няколко часа. До сега, за щастие съм нямала никакви проблеми с тях.

Да в деня на изпращане получих мейл, че поръчката ми е канселирана поради проблем с картата.

# 176
  • Мнения: 9 193
и аз там 3 мейла , получих на 2 рия ми , вчера в 9 сутринта ,един автоматичен отговор ....ще ви отговорим до 24 часа. еми..минаха 30ч. няма отговор!
Пак писах преди час...ни звук ни стон

# 177
  • Мнения: 1 105
От този сайт някой пазарувал ли е скоро:
https://www.mandmdirect.com/
Преди време съм поръчвала, но от няколко дни не ми позволява!

# 178
  • Мнения: X
Някой пазарувал ли е от аутлета на аргос в ибей? Канселират ми поръчка и до габиели, и до ггбг заради адреса.

# 179
  • Мнения: 1 066
Някой има ли връзка с Габиели. Получих си пратка от Окадо с липсващ артикул, писах им в събота, дори не получих автоматичния отговор. В събота пак писах, пак нищо. Днес сутринта отново, и преди малко взех да звъня по телвфона, никой не отговаря.

Общи условия

Активация на акаунт