От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 847
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 593
А защо на Габиели? Пиши на Окадо? Преопаковано ли е? Как доказваш, че липсва?

Гросеритата ако идват наливно без оригинална опаковка, риска си е за поръчващия все пак, поне според мен.

# 181
  • Мнения: 1 068
Няма защо да пиша на Окадо, те са доставили всичко. Когато поръчвам от там, Габиели искат да им изпратя фактурата, за да може да проверяват всичко налично ли е и т.н. Фактурата им беше изпратена предварително как е редът. В случая повече ме притеснява защо дори не се получава автоматичният отговор от мейла им, както и защо не се отговаря на телефоните. Нещо не е наред.

# 182
  • Мнения: 9 215
. В случая повече ме притеснява защо дори не се получава автоматичният отговор от мейла им, както и защо не се отговаря на телефоните. Нещо не е наред.

На 3.2. пратката ми е пристигнала в габиели на немския адрес!
До ден днешен 7дни вече , нито отговарят- 4 бр меийла , нито са отбелязали че е при тях. Ходих да взимам всъбота една пратка питах , човека който раздава той каза ....ми няма проблем всичко си ни е наред:sad: .. а не е евтина пратката ми а би трябвало да е при тях , а аз нямам идея..

# 183
  • Мнения: 10 593
Освен да не е правилно IDто и да я преразпределят в БГ.
Нямам идея дали и кога отбелязват, аз не ги следя 🙄

# 184
  • Мнения: 1 068
Отбелязват на мига, когато им се пише веднага получаваш автоматичен отговор от мейла, отговарят бързо. Изобщо, съвсем различно от това, което е в момента. И на тел не ми вдигат на мен.

# 185
  • Мнения: 9 215
ИД то ми е правилно , от същия сайт поръчах и до Англия пак до тях , 5 дни по късно! Пратката пристигна , същия ден 4 часа по късно имаше снимка и вече пътува към БГ и имам номера на камиона!!!
Днес все така 9 дни след доставката в Германия , нямам никакво писмо/отбелязване/промяна...Какво става в Германия?

# 186
  • Мнения: 4 267
На мен ГГБГ не ми отговаряха на момента, телефона в Англия не вдигаха, но след 4-5 дни комуникация се оказа, че тракинга е със сгрешени последни две цифри, но все пак беше вече в България и я откриха, след което веднага излезе в профила ми в сайта.

# 187
  • Мнения: 1 711
Здравейте, току що спечелих търг, който е с опция за доставка "click and collect". Свързах се с продавача и той ми даде адреса си.
Моля, препоръчайте ми кой превозвач ще ми е най-изгоден да вземе пратката от Bromley, BR2 8BB и да ми я достави до България.
Става въпрос за детско кошче, детдки стол и isofix база за тях. По мои сметки общото тегло е 15-16 кг, на три отделни части е и са без кашони.

# 188
  • Мнения: 10 593
Ами защо първо не провери преди да го спечелиш...
1-2 лв/миля в двете посоки от адреса на склада до продавача....
Значи около 100 лв ще ти е да го вземат +цената за доставка на кг до БГ.
Но си избери превозвач и го питай конкретно, може и да ти откажат.

# 189
  • Мнения: 1 602
Здравейте, току що спечелих търг, който е с опция за доставка "click and collect". Свързах се с продавача и той ми даде адреса си.
Моля, препоръчайте ми кой превозвач ще ми е най-изгоден да вземе пратката от Bromley, BR2 8BB и да ми я достави до България.
Става въпрос за детско кошче, детдки стол и isofix база за тях. По мои сметки общото тегло е 15-16 кг, на три отделни части е и са без кашони.

GGBG взимат срещу 1паунд на миля (от тяхния адрес). Отделно е доставката до България.

# 190
  • Мнения: 1 711
Ами защо първо не провери преди да го спечелиш...
Проверих разбира се преди да спечеля и видях, че има начин. Друг е въпроса, че тук питам кой е най-евтиния вариант.
100лв няма да не съборят за нещо, което струва 1600лв,а аз го взех за 450лв. Така че благодаря. С нищо не ми помогнахте конкретно по моя въпрос и не виждам за какво бяха тези подмятания.
Kisses, и аз май на тях се бях спряла. Много благодаря.

# 191
  • Мнения: 10 593
Е как да не съм помогнала, като даже проверих на колко мили е и колко ще струва приблизително?
Докато превозвача не потвърди няма как да знаеш така или иначе.
Голяма гъзария с тия колички Simple Smile добре че нямаше едно време такива цифромании 🙄

# 192
  • Мнения: 1 711
Добре че ги има сега, че да се гъзарим..

# 193
  • Мнения: 472
Искам да направя поръчка от Веро Мода. Кой превозвач ще ми препоръчате?

# 194
  • Мнения: 141
Здравейте, имах поръчка от Асда за Габиели на 11.02 между 12:00 и 14:00 часа. Обаче аз регистрирах пратката същият ден, но в 15:00 часа, тоест с 1 час закъснение. Сега няма нищо в профила ми за въпросната пратка. Моя си е грешката знам, но поправимо ли е, в смисъл ще ми изпратят ли пратката към БГ, въпреки това? Забравих да спомена,че  имам ИД номер на Габиели на пратката. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт