ДЕКЕМВРИйчета едно по едно се появяват, мамите за купон да се стягат! Тема N12

  • 25 594
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 230
Честито Рождество Христово, прекрасни майчета!! Christmas Tree Аз се наспах вечерта хубавко и днес донесоха момъка опакован в коледен чорап! Много сладка инициатива!! Голямо вълнение настана Heart това секцио много боли ши му съй, а моят мъж постоянно ме разсмива. Ама нищо, емоции да има. Нямам търпение да мине болката от операцията и даже ще попитам за някакви обезболяващи за след това. Още кърма нямам аз, но се наливам с течности, пия Лактил и слагам бебо на гърдите

# 706
  • Мнения: 354
Нещо все забравям да кажа 😂 за лактацията- предният път пих какво ли не- хомеопатия, соев лецитин, сто вида чай и каквито храни се препоръчват. Сега заложих на чая на лактеса и определено забелязвам, че си трябва почивка. Спя ли дори час независимо по време на деня нещата са далеч по- добре Simple Smile не цедя за стимулиране- само един път през нощта за по няколко минути, защото той понякога се лигави на нощните хранения , а те са най- важни за лактацията. И много вода. Ако вървите към запушване и бебчетата не искат да засучат като хората намерете течностите - това ме посъветваха в болницата и определено имаше ефект. Предният път се бях запушила жестоко- компреси, цедене след всяко ядене, за да се отпуша и отне месец, защото каката не искаше да суче хубаво.

# 707
  • Мнения: 1 139
Весела Коледа, момичета! Здраве и благоденствие в семействата ви! 🤗
Този път бебето си беше постоянно с мен от момента, в който я извадиха. Такава е политиката тук, ако вс е наред. Мм беше с мен и той сменяш памперси. А през ноща виках акушерка. Тук няма стая, в която да стоят бебчетата.
А с баткото го оставях всяка вечер, за да мога да си поспя. Определено тогава бях мн по-неспокойна. Сега си спях, когато тя спеше.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Весела Коледа! 🎄🎁🎀🎈❄️⛄Simple Smile
Бъдете живи и здрави, много усмивки и само положителни емоции.

# 709
  • Мнения: 183
Момичета, бебетата ви будуват ли през деня? Днес спи на пресекулки през 1 час се буди детето. На 11 дена сме, а през деня е будна  2-3 часа може и 4.

# 710
  • Мнения: 4 660
Честит празник дами.
Как са бебета?
Стоях два дена в реанимация заради високо кръвно от днес сме заедно с бебето. Много ми е мъника спинка опитва се да суче и дохранвам. Кърма все още нямам което е нормално за секцио. Нямам търпение да се прибираме вкъщи че каката много ми липсва.

# 711
  • Мнения: 444
Честита Коледа на всички 🤗
С пожелания за много здраве и повече усмивки.

Аз съм в потрес.
4-ти ден без да се цедя и 2 пъти на ден по 1 хапче Достинекс и резултат - нулев.
Мокря си блузите с кърма и това е. Взех едната помпа и реших поне малко да се поизцедя, че ме боли от време на време.
Явно няма да стане при мен с хапчета.

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Честита Коледа на всички! Бъдете здрави и щастливи!

Фиона, моят младеж на 20 дни утре става. Будува по около 2-3 часа разпокъсано. Обикновено става когато не се е нахранил достатъчно или се е загледал по играчка и аз шетам около него.

# 713
  • Мнения: 3 789
Кикаир, бързо да се съберете цялото семейство заедно!

Моето бебе расте с всяка минута, имам чувството. Хапва добре, пълни памперсите и спи много. Нашите са на гости и майка ми не спира да се шокира колко много спи. Пупу, да не са й уроки, аз не се оплаквам. 😂

Вие как си изкарате празниците? При нас много ядене и нямам време за почивка. Хубаво е, ама се радвам, че му се вижда края. 😂

# 714
  • Мнения: 882
Весела Коледа момичета . Една от най хубавите ми е . Само ние тримата . 😍😊 Малчо вече започна да си наддава. Днес ми беше датата за термин . Както преди трудно го държах буден на гърдата ми сега не мога да го накарам до спре да цока. Хапва си доста Повече от колкото трябва и поне веднъж на ден повръща огромно количество .  Фиона ние вече сме на 15 дена и при нас също не е вече храна сън . Понякога доста време отнема да се приспим. Лошото е , че аз гушна ли го веднага почва да търси да цока .

# 715
  • Мнения: 499
d.k. , кажи честно? А аз съм си втълпила,че от половин хапче Достинекс преди три дни кърмата ми ще спре и се обвинявам,че го изпих.. Казаха ми да го изпия понеже се бях запушила за страх и ако съм била продължила да възпроизвеждам да съм се пръснала.. След отпушването обаче с продължително цедене, значително количеството намаля, като изцеждам с триста мъки по 50мл от дветв гърди. Бебето така и отказва да суче. Така и нз дали хапчето оказва влияние,защото хем имам някаква кърма, хем не са ония потоци в деня на запушването...

# 716
  • Мнения: 444
d.k. , кажи честно? А аз съм си втълпила,че от половин хапче Достинекс преди три дни кърмата ми ще спре и се обвинявам,че го изпих.. Казаха ми да го изпия понеже се бях запушила за страх и ако съм била продължила да възпроизвеждам да съм се пръснала.. След отпушването обаче с продължително цедене, значително количеството намаля, като изцеждам с триста мъки по 50мл от дветв гърди. Бебето така и отказва да суче. Така и нз дали хапчето оказва влияние,защото хем имам някаква кърма, хем не са ония потоци в деня на запушването...

Ми, честно ти казвам 😂
С половин хапче едва ли си навредила. При теб е било наложително.
Аз още на 3-тия ден след секциото цедях супер много. Сега след хапчетата направих едни мижави 50 мл. с помпата и ме домързя да помпя повече, ама ще видя утре какво ще е положението.
Проверила ли си си зърната? Да не би да са ти плоски и заради това да отказва?

# 717
  • Мнения: 1 139
Здравейте, момичета. Аз идвам да се оплача, малката се зарази от батко ѝ и има сополи и по кашля, ужасно е милата едвам диша. Щя я водим в спешното 😥Дано само бързо се оправи.

# 718
  • Мнения: 230
Ех че неприятно прегръдки mariq2016! И най-вече кураж, в такива ситуации е много необходим

# 719
  • Мнения: 3 789
Мария, прегръдки ❤️ дано бързо се оправи малкото мишленце

Аз тази нощ реших да кърмя бебето като е легнала до мен и се преродих. Аз си спя, тя си яде, изобщо не съм усетила нищо 😂 препоръчвам с две ръце позата за кърмещите мами

Общи условия

Активация на акаунт