ДЕКЕМВРИйчета едно по едно се появяват, мамите за купон да се стягат! Тема N12

  • 25 588
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 340
Светли празници, момичета! Най - големите подаръци вече са при нас, или скоро ще бъдат Heart

# 691
  • Мнения: 482
Весели празници на всички и от мен Simple Smile Christmas TreeSaxophonePeople BabyGift

# 692
  • Мнения: 2 170
Весели празници момичета!❤🎄
Да нацелувате сладките джудженца😘
Аз моите съм ги строила и облякла. Бях се развихрила в кухнята от доста рано, за щастие вече приключих.
След малко влизам да се изкъпя и после на разходка ще ходим.

# 693
  • Мнения: 499
Момичета,поотпуших се.. С компреси,много цедене и от днес съм на хомеопатия. Бебчо все така отказва да суче,много го мързи, та поне успях да изцедя за едно хранене. Ще видим как ще я караме,но с това цедене си е пълна лудница,не бих изкарала много така.

Весели и светли празници на всички и щастливи мигове с малките джуджета, а на всички,които чакат все още най-важната среща в живота си-скоро да ви се случи 💋💗

# 694
  • Германия
  • Мнения: 73
Весели празници! 🎄🎄🎄

BeLady и Kikair, честити рожби! Да са ви живи и здрави и скоро да се гушкате в къщи! ☘️🌺☘️

Симка, леко раждане в петък 👍❤️

Тиква, ще изкараме ли до януари с теб 😉 ⁉️ Аз нямам никакви признаци, бебо е с гръб към моя гръб и яко ритници, а корема ми понякога сякаш мексиканска вълна прави😀. Позитивното е, че сме изцяло на разположение на баткото през празниците и почивните дни. Живот и здраве, ако не излезе до 01.01. на 02. ме искат там, за да решим какво ще правим...

😘🤗😘

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 00:38 от CheGuevara

# 695
  • Мнения: 882
Джорджи трудно ще издържиш  с това цедене. В началото ще си казваш по добре да се цедя и да давам кърма от ам , но в един момент ще усетиш , че се храните, приспивате ,сменяте ще имаш някакви минути да хапнеш на бързо и ти защото ти трябва храна за да имаш кърма и започваш да се цедиш и като погледнеш часа вече ще е станало време пак да ядете . Аз изкарах няколко дена така и добре , че си започнах пак да си го кърмя от мен и почнахме да качваме грамчета иначе щях да се откажа . Весели празници от мен на всички вас и спокойни джуджета . 😊

# 696
  • Мнения: 230
Майчета, ние с моето момче сме в болницата и тук ще изкараме бъдни вечер. Да ви попитам нещо родилите секцио: оставяхте ли вечер новородените в неонатологията или някъде на грижи на персонала (не знам как стоят нещата за София) и колко вечери подред? Аз слагам бебока на гърда, за да ми тръгне кърмата. През деня днес е при мен, но сякаш ми се иска вечерта да поспя и да се възстановя още от секциото, защото си ме наболява. Тук захранват бебоците от секцио с АМ. Даже се чудя и за утре вечер дали да не се възползвам от последна екстра... Весело посрещане на празниците на всички, които са си вкъщи Heart

# 697
  • Мнения: 882
Билейди  аз си го оставях при тях въпреки , че ми беше много жал, но определено след раждането си имаме нужда от възстановяване .

# 698
  • Мнения: 230
Мони, много благодаря за бързия отговор. И аз вече се уговорих да го оставя, след 12 вечерта ми казаха. Боли си ме, имам нужда от почивка Simple Smile

# 699
  • Мнения: 65
Билейди всички майчета си ги оставяха, аз лично не им я давах, някак си ми се искаше да посвикна още там с нея. Интересното е, че ми беше трудно да ставам и ходя, но щом трябваше да стане за бебчето забравях всяка болка. Не съжалявам, че не им я давах, успявах да си набавя достатъчно сън. Но сега най-важното е да си обърнеш внимание и да си добре ти, бебчо тепърва ще има нужда от теб.

Весели празници мамчета, бъдете здрава и щастливи.🌲🎁❄

# 700
  • Мнения: 347
Весели празници момичета, щастливи и послушни коледни подаръчета да си имаме всички!❤❤❤❤
Аз оставях малкия само първата и воърата вечер , защото го исках при мен , за да стимулира гърдите ми, а и то още от третия ден почна една кърма, гърдите ми бяха на камъни постоянно и много ме боляха и за това исках да е при мен на всеки три часа да го храня , но иначе последната вечер много се чудих дали да го оставям, но все пак не го оставих и не се наспах и излеждах като парцал на изписването, но нищо 😁❤..аз се обвинявах , че го оставям, но имаме нужда от почивка наистина! Оставях го ..❤
❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

# 701
  • Мнения: 5 340
Аз я оставях вечер. По - добре да си почина вечер и като се приберем да съм адекватна.

# 702
  • Мнения: 803
BeLady аз го оставя първите 3 вечери, първата не ме бяха дигнали още, 2рата уж да се наспя, а аз вдигнах 38гр темп, 3тата вече, за да мога да поспа и последната вече беше при мен. Не се чувствай виновна, почини си и поспи повече.
Честито на новите ни мами, живи и здрави да са ви рожбите❣️
Днес ходихме в Плд да пазарувам за нас и подаръци, а едната баба гледаше бебо, пак да кажа - добре, че са те💞
Весела и свята Коледа момичета, вече имаме най-скъпия и голям подарък - нашите семейства❣️ Бъдете здрави!

# 703
  • Мнения: 354
Весела Коледа, момичета 🎄💫⭐ Всичко най- хубаво желая❤
На нас най- накрая ни падна пъпа! Но е леко надигнато- чудя се дали сам ще се прибере или трябва да се лепи?
Аз също го оставях през нощта- бях доста зле и предпочитах да има кой да се грижи за него Simple Smile

# 704
  • Мнения: 3 789
Весела Коледа и от мен! ❄

За оставянето - аз само първата вечер я оставих, защото ми беше забранено да ставам 24 часа след операцията, но другите вечери си беше при мен, такава е политиката на болницата. Не съжалявам и за миг. Обаче бебето на другата жена се скъса да реве последната вечер, будеше моето и мен и й предложиха да го вземат, за да поспи тя, обаче тя им отказа, което според мен си беше тъпо. Ако не е спокойно като моето е наистина по-добре да го вземат, ако може и да си отпочинете,все пак всяко раждане си иска време за възстановяване и с повече сън това ще стане по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт