Дългото чакане след трансфер - Тема 79

  • 42 714
  • 761
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 413
Привет момичета,  след поредния трансфер (6-ти), най-накрая виждам положителен резултат,  но май не се удвоява правилно,  но утре ще ходя при доки да видим какво ще каже. В петък 10-и ден от трансфер на три 5 дневни,  резултат 51.6, днес 96.7. Надявам се на чудото

Дано, желая ти успех!

# 76
  • Мнения: 522
Успех на всички! Дано това са нашите опити!

# 77
  • Мнения: 141
Здравейте момичета, скоро ще се записвам и аз за дългото чакане с една снежинка,но искам да попитам нещо друго при установена късна овулация на 17ти ден това е и 17 ноември при цикъл на 28 дена,ако е станало чудото,утре 28ми ден(когато ми е деня за цикъла)с кръвен тест дали ще отчете,значи минали са 11 дена от овулацията.понеже пия и дуфастон за да удължа лутеалната фаза и трябва да знам дали е станало нещо ,защото ако не го спра няма да ми дойде,как мислите ?хайде дано всички от нас имат по един прекрасен коледен подарък с две чертички !

# 78
  • Мнения: 217
Кога е бил трансферът? Колко дневен е ембриона? Simple Smile

# 79
  • Мнения: 141
Трансферът ще е скоро,аз питам за спонтанно забременяване след симулация и пункция ,пробвахме в месеца в който беше за почивка и се чудя сега какво се случва Simple Smile

# 80
  • Мнения: 217
Ами в този случай не знам Simple Smile, успех ви желая Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 200
Desi, кръвния ще отчете. Успех!

# 82
  • Мнения: 141
Desi, кръвния ще отчете. Успех!
Благодаря ,а дано ,а уринен няма да успее нали Simple Smile понеже сутринта направих един и съответно беше отрицателен

# 83
  • София
  • Мнения: 200
Мисля, че няма как да отчете толкова рано. 17ти овулация, после +5 дни докато ембриона стигне до стадий бластоцист, после му трябва 1-3 дни да се имлантира и да започне да произвежда чхг. И поне още няколко дни чхг-то да нарасне за да може да го отчете домашния тест. Но кръвен би трябвало да покаже дали е имало имплантация.

# 84
  • Мнения: 102
направих и днес тест, след 0,07 в понеделник, днес е 0,08 ...
тъжно
I believe I can , ти пусна ли тест вече?  Стискам ти палци да е много положителен.

# 85
  • Мнения: 522
направих и днес тест, след 0,07 в понеделник, днес е 0,08 ...
тъжно
I believe I can , ти пусна ли тест вече?  Стискам ти палци да е много положителен.

zagor4e, съжалявам за отрицатения резултат.

Ох аз нещо започвам много да се спичам, притеснявам се утре какъв ще е резултата. Много по-лесно ми беше преди теста, пиех си хапчетата и хич не мислех какъв ще е резултата. А сега само повече неизвестни, отколкото спокойствие.

# 86
  • Мнения: 410
направих и днес тест, след 0,07 в понеделник, днес е 0,08 ...
тъжно
I believe I can , ти пусна ли тест вече?  Стискам ти палци да е много положителен.
Не съм все още, но знам какъв ще е резултата. Даже не го мисля много, веднъж съм го преживяла и някак знам какво бих чувствала ако съм заченала, затова този път съм толкова убедена в резултата. Ще пусна може би в Петък или Събота и да спирам хапчетата.
Късмет на всички чакащи!

# 87
  • Мнения: 102
Yve, спокойно, това че някой е успял или неуспял даден месец не е показателно за твоят резълтат. Пожелавам ти успех утре и да се похвалиш после тук. Да разведриш темичката Simple Smile

# 88
  • Мнения: 522
Yve, спокойно, това че някой е успял или неуспял даден месец не е показателно за твоят резълтат. Пожелавам ти успех утре и да се похвалиш после тук. Да разведриш темичката Simple Smile


Знам, че е така. По принцип съм супер спокойна и сега просто сама не мога да се понасям в каква паника изпадам.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 805
Аз вчера правих уринен тест и беше отрицателен, но ми беше 9ти ден от трансфера на 3 дневен емрион. Май е доста рано, но и аз съм скептична.

Общи условия

Активация на акаунт