Дългото чакане след трансфер - Тема 79

  • 42 587
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 410
Хайде днес да разбутаме темата и някоя мама да ни зарадва с положително тестче
Аз мога да ви се похваля Simple Smile)) направо не мога да повярвам Simple Smile)) вчера пуснах кръвен и излезе 166. Утре пак ще повторя Simple Smile)) късмет на всички ви ❤❤❤
Ето това са добри новини. Честито,миличка. Дай подробности за симптоми, колко дневни са ембриончетата, на кой ден е този хубав резултат?

# 61
  • Мнения: 217
Хайде днес да разбутаме темата и някоя мама да ни зарадва с положително тестче
Аз мога да ви се похваля Simple Smile)) направо не мога да повярвам Simple Smile)) вчера пуснах кръвен и излезе 166. Утре пак ще повторя Simple Smile)) късмет на всички ви ❤❤❤
Ето това са добри новини. Честито,миличка. Дай подробности за симптоми, колко дневни са ембриончетата, на кой ден е този хубав резултат?
На 15ти беше трансфера на 2 6 дневни Simple Smile резултатът е на 10ти ден. Единствено, си мислех, че и този път не е положителен, защото имах предменструални болки. И бях сигурна, че ще ми дойде Simple Smile

# 62
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Честито,Флауър!За симптомите дето ги имаме или не-май не трябва много да задълбаваме в това,поне в началото...

# 63
  • Мнения: 217
Честито,Флауър!За симптомите дето ги имаме или не-май не трябва много да задълбаваме в това,поне в началото...
Благодаря Simple Smile) да много си права. Преди постиянно си намирах симптоми, и после нищо. За това и аз съм на мнение, че не трябва да се мисли и да се вманиачаваме Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 3 800
Честито, Flower_fly Hug Безпроблемна бременност до финал!

# 65
  • Мнения: 217
Честито, Flower_fly Hug Безпроблемна бременност до финал!
Много благодаря ☺☺☺

# 66
  • Мнения: 333
Честито flower и ти пожелавам безпроблемни месеци до финал😊

# 67
  • Мнения: 217
Честито flower и ти пожелавам безпроблемни месеци до финал😊
Много благодаря Simple Smile))

# 68
  • Мнения: 522
И аз от днес съм с положителен тест, но според мен е ниска стойността. Общо взето с оглед на опита, който имам досега не съм особено обнадеждена.

# 69
  • Мнения: 410
И аз от днес съм с положителен тест, но според мен е ниска стойността. Общо взето с оглед на опита, който имам досега не съм особено обнадеждена.
На кой ден направи теста? Колко ембриони имаш? Стискам палци да се повишава чхг.

# 70
  • Мнения: 522
13ден на 2тридневни, 40 е резултата. Както казах не съм особено обнадеждена, че ще се развият нещата в положителна посока.
Знам, че има истории с положителен край, но аз не се чувствам чак толкова голяма късметлийка.

# 71
  • Мнения: 410
13ден на 2тридневни, 40 е резултата. Както казах не съм особено обнадеждена, че ще се развият нещата в положителна посока.
Знам, че има истории с положителен край, но аз не се чувствам чак толкова голяма късметлийка.
Много много силно стискам палци да се повишава ЧХГ-то.

# 72
  • Мнения: 522
13ден на 2тридневни, 40 е резултата. Както казах не съм особено обнадеждена, че ще се развият нещата в положителна посока.
Знам, че има истории с положителен край, но аз не се чувствам чак толкова голяма късметлийка.
Много много силно стискам палци да се повишава ЧХГ-то.

Много благодаря! Hug

# 73
  • Мнения: 469
Браво момичета за положителните тестове, дано всичко завърши благополучно пращам положителна енергия Simple Smile
Моя трансфер мина днес, толкова ме беше страх, че не видях, ни промивка, нито нищо. Показаха ми бластоциста на един монитор, стори ми се като да е сина ми Simple Smile ... И като видях катетъра, с който го вкараха бях пред припадък, нооо нищо не се усеща, не е страшно, казвам за тези, които тайно четат и се страхуват - СПО-КО! Имам мускулна треска на бедрата от стягане и зор да избягам.
Сега лежа и ще издевателствам над мъжО 😜😈.

# 74
  • Мнения: 101
Привет момичета,  след поредния трансфер (6-ти), най-накрая виждам положителен резултат,  но май не се удвоява правилно,  но утре ще ходя при доки да видим какво ще каже. В петък 10-и ден от трансфер на три 5 дневни,  резултат 51.6, днес 96.7. Надявам се на чудото

Общи условия

Активация на акаунт