МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 827
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 449
Аз също имам нужда от пудра. Някой със суха кожа и бръчки да има препоръки от тукашната Сефора или пак да си поръчам ByTerry/Hourglass?

Може да пробваш Becca Hydra-Mist.  Аз не ползвам по принцип пудра, но тази е интересна  и ми харесва като усещане.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Виталюмиер ми беше любимата пудра.
Спряна? Свободната на Шанел??! Верно ли?

# 62
  • Мнения: 31 226
Не, не е свободната тази. Беше много покривна, като фон дьо тен.

# 63
  • Мнения: X
Който се е засилил към пудрата на Худа, да знае все пак, че има най-противният и устойчив аромат на Земята. Чак неетично смърди. 😂

# 64
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, някой знае ли на черния петък в Сефора дали ще бъдат намалени фон дьо тенът на Too faced и бронзърът? Или само палитри?

# 65
  • Мнения: 4 022
Някой да е засичал тази палитра в нашенска Сефора?

Скрит текст:


# 66
  • Мнения: 1 330

Този комплект дали си струва?

# 67
  • Мнения: 31 226
Някой да е засичал тази палитра в нашенска Сефора?
Няма да я намериш, от стара коледна колекция с лисичката е. Преди две години.

# 68
  • Мнения: 4 022
Предлагат я на официалния сайт за 8 долара. Затова реших да попитам. Благодаря, Денси!
Някой да е засичал тази палитра в нашенска Сефора?
Няма да я намериш, от стара коледна колекция с лисичката е. Преди две години.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 5 942
Момичета, предложете някаква грижа (крем за лице или друг продукт) за сухи участъци. Зимата много ми се изсушава кожата и на места се лющи.
В момента използвам крем Clarins Extra firming jour, но само той явно не е достътъчен.

Споделете също така от кой крем за лице с фактор сте доволни. Искам да се възползвам от предстоящите намаления в Сефора и Дъглас.

# 70
  • Мнения: 2 256
Вземи си серум с ХК на Ординери за под крема. На мен също ми изсъхва кожата и ми се отразява супер, но отгоре запечатвам с нощната маска на Laneige.

# 71
  • Мнения: 2 232
Момичета, предложете някаква грижа (крем за лице или друг продукт) за сухи участъци. Зимата много ми се изсушава кожата и на места се лющи.
В момента използвам крем Clarins Extra firming jour, но само той явно не е достътъчен.

Споделете също така от кой крем за лице с фактор сте доволни. Искам да се възползвам от предстоящите намаления в Сефора и Дъглас.
Наслагвай няколко продукта. Тоник, серум, крем, нощна маска. Шийт маските също биха помогнали. От както спазвам тази рутина кожата ми се нормализира, а беше суха. Дори вече нямам нужда от толкова хидратиращи продукти. Относно конкретна марка, нека момичетата тук в темата препоръчат. Аз съм на корейска. Успех!

# 72
  • София
  • Мнения: 5 567
Момичета, предложете някаква грижа (крем за лице или друг продукт) за сухи участъци. Зимата много ми се изсушава кожата и на места се лющи.
В момента използвам крем Clarins Extra firming jour, но само той явно не е достътъчен.

Споделете също така от кой крем за лице с фактор сте доволни. Искам да се възползвам от предстоящите намаления в Сефора и Дъглас.

Препоръчвам нещо дрогерийно - олиото за лице на Палмърс (което се продава в Лили за 20-ина лева). Откакто почнах да го ползвам - само вечер за няколко часа - между свалянето на грима и нощния крем, кожата ми е нормална и през студените месеци.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 942
Благодаря, момичета, записах си всички препоръки и ще потърся продуктите. Дано да има ефект.

# 74
  • Мнения: X
Аз препоръчвам 2 продукта от Сефора, като подкрепям идеята за много стъпкова грижа- dr jart ciccapair и Egyptian magic. Доста мазнички са, но при мен помогнаха страшно много като част от грижата от 1000 стъпки.

Общи условия

Активация на акаунт