МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 760
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За дамите от София:

# 46
  • Мнения: 7 563
Момичета, в чуденка съм. Huda Desert Dusk или Наташа Sunrise да си взема?

# 47
  • Мнения: 31 151
Аз си купих за Коледа хайлайтъра и палитрата от Коледната колекция на Шанел. Ще купя и по-светло червения глос, който е просто "уау" на устните ми и две червила, корала и светло червеното.
Колекцията е най-хубавата от коледните колекции за мен. Heart Eyes
Аз напоследък нищо не харесвам от Шанел и не могат да ми отворят портмонето на нито една колекция, но този път всичко е коледно и прекрасно.

# 48
  • Мнения: 2 229
Благодаря за инфото за Сефора.
Гледам мейла от Дъглас и не мога да разбера - първо пише от 28ми, после от 29ти, последно кое е?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз го разбирам, че в онлайн магазина стартират на 28, а във физическите обекти- на 29.11.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
*Отстъпката на 28.11.2019 г. е валидна само за онлайн покупки на www.douglas.bg, като тя е в размер на 15% за всички клиенти или 20% за клиенти с регистрирана карта Лоялен клиент в профила.

Отстъпката в периода 29.11.2019 г. – 01.12.2019 г. е валидна за физическите парфюмерии DOUGLAS и BEAUTY|ZONE, както и онлайн на www.douglas.bg. Отстъпката от 20% е валидна само при представяне на вашата карта Лоялен клиент. В случай, че не носите картата си, отстъпката е в размер на 15%. Онлайн отстъпката от 20% се начислява за клиенти с регистрирана карта Лоялен клиент в профила. Отстъпките не се комбинират с други промоции, ваучери, талони за отстъпка, промокодове, както и с отстъпка за рожден ден. За покупките в периода 29.11.2019 г. – 01.12.2019 г. няма да се натрупват Бюти точки. Намалението не важи при закупуване на GIFT CARD.

# 51
  • Мнения: 1
Здравейте дами да ви попитам матовите червила на Худа дали са издръжливи?  И заслужава ли си?

# 52
  • София
  • Мнения: 5 562
Момичета, в чуденка съм. Huda Desert Dusk или Наташа Sunrise да си взема?

За пръв път виждам ти да се чудиш за нещо Wink Обикновено имаш твърда позиция. Но чуденката ти е наистина трудна! И двете палитри са много оригинални. Аз бих си взела тази на Наташа (защото имам няколко на Худа може би Simple Smile )

# 53
  • Мнения: 31 151
А аз се чудя коя свободна матираща пудра да си взема на Анастасия или на Худа и кой цвят?

# 54
  • Мнения: 7 563
Чуденката ми приключи, защото Наташа за един ден се продаде в Култ бюти, беше намалена с 30%. Joy

За пудра бих взела тази на Анастасия - на проба ми се стори страхотна като текстура и усещане върху кожата. Но аз съм запасена в това отношение с любим продукт - матиращата peach perfect пудра на Too faced и друга за момента не ми трябва.

# 55
  • Мнения: X
Аз също имам нужда от пудра. Някой със суха кожа и бръчки да има препоръки от тукашната Сефора или пак да си поръчам ByTerry/Hourglass?

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 421
Момичета, имам няколко чуденки. Във флаш сейла участват ли коледните сетове на сефора фейвъритс, фенти и ту фейсд? Миналата година имаше намаление на коледните сетове след черния петък. Очаква ли се да има отново по време на черен петък или след него?

# 57
  • Мнения: 212
И аз съм в издирване на нова пудра, след като Chanel спряха тази и търся препоръки:

# 58
  • Мнения: 31 151
Виталюмиер ми беше любимата пудра.

# 59
  • Мнения: X
Само да ви пусна мухата- днес Наташа Денона има до 50% на сайта си, аз се възползвах. Имат buy one get one free на Sunset и Lila, което за мен е най-доброто предложение на сайта, а палитрите за лице излизат по 33 долара. Кеф!

Общи условия

Активация на акаунт