МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 894
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 873
Глас и от мен за cicapair на Dr.Jart. За белеща се кожа обаче препоръчвам другия ми любимец на марката - ceramidin cream. Неведнъж ме е спасявал от пораженията на зимата. В комбинация с нощната маска на Laneige прави чудеса.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Здравейте, момичета! Simple Smile
Извинете, че нахлувам така в темата, не съм чела дискусията назад, но имам въпрос – някой може ли да потвърди дали нещата на Fenty наистина са намалени с -20% в Sephora днес и утре (т.е. до четвъртък, включително)? Предполагам, да. Но по-важният за мен въпрос е – мислите ли, че ще има намаление и на самия Black Friday? Специално за Fenty ме интересува, понеже трябва да се обзаведа с няколко продукта на бранда. Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 1 398
Днес нещата им наистина са намалени, включително и коледните сетове. За черния петък, както казах, нямам представа.

# 78
  • Мнения: 8 937
Днес нещата им наистина са намалени, включително и коледните сетове. За черния петък, както казах, нямам представа.

Всички коледни сетове ли? Нямам Sephora наблизо, а и съм болна и ако не са, надали ще отида. Интересува ме Too faced.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
И за Too Faced има инфо.

# 80
  • Мнения: 1 398
Днес нещата им наистина са намалени, включително и коледните сетове. За черния петък, както казах, нямам представа.

Всички коледни сетове ли? Нямам Sephora наблизо, а и съм болна и ако не са, надали ще отида. Интересува ме Too faced.
Да, днес си купих от коледните сетове на Too faced  и бяха намалени. Тези на fanty също. Странното е, че вчера тези на Sephora не бяха и се чудя дали ще ги пуснат в петък.

# 81
  • HH
  • Мнения: 3 261
Препоръчвам този крем за хидратиране на съфорумката. Но е без слънцезащитен фактор. Взех си го от немския Duglas Pro по препоръка на консултантката.
Скрит текст:

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 422
Взето от сайта на парадайс.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 5 950
Момичета, разгледах предложенията за сухата ми лющеща се кожа и се спрях на Dr.Jart.
Разбрах, че марката се предлага в Сефора. Понеже не съм от София, някой има ли представа каква е цената на Cicapair Cream? Има ли комплекти или малки опаковки?

Нещо чува ли се за Черен петък в МАС? Виждам предложенията в Парадайс, но дали важи за всичките им магазини?

# 84
  • София
  • Мнения: 1 611
Доколкото разбрах, в МАК намалението ще е 25% като от промоцията се изключват обичайните неща - новата колекция, Вива Глам и минита-та.

# 85
  • Мнения: leet
Не сьм сигурна дали има превозвачи от Гьрция , може и да не е полезна информацията ми, но в Хондос центьр има 50% намаление на доста неща на Мак и Есте, влючително и DW.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 422
Спрямо информацията от сайта на парадайс и рекламите на сефора в инстаграм, оставам с впечатление, че и грим сетовете ще бъдат намалени утре. Вярно ли е?
Тази година намаленията за ЧП ми се стуват супер хаотични.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 5 950
И на мен. Загубих вече представа кой ден какво е намалено - различни серии, парфюми, марки, комплекти.

# 88
  • Мнения: 7 588
Не, утре ще са намалени определени грим продукти, парфюми и марката на Сефора.

# 89
  • Мнения: 4 071
И на мен така ми се струва, че ще са намалени само определени парфюми и грим марки в Сефора.
Ще видим, утре който пише първо инфо печели лайк от мен.
Аз чак в 7 ще мога да отида до Парадайз. Нищо няма да е останало, но както и да е..

Общи условия

Активация на акаунт