Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето и захранването на бебето - 20

  • 33 274
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Диди И Митко-разпознах те във фейса Simple Smile .Дъщеричката ти е много сладка Simple Smile По коментара ти те познах,да не се чудиш Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 988
Само че съм с две момчета 😂. Да не си ме видяла с племенницата ми?

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Само че съм с две момчета 😂. Да не си ме видяла с племенницата ми?
С едно русичко момиченце.Явно тя е била,другите ти снимки са скрити

# 78
  • Мнения: 2 988
То и само баткото ми е в снимките. От години не съм публикувала нови. А от толкова време пишем тук, че все едно се познаваме. Нали и аз така те познах преди време 🙂

# 79
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Снощи четох една статия и ревах един час после. Защо децата я домовете не плачат? В началото плачат ли, плачат, но никой не идва и накрая се примиряват, че никой няма да ги гушне и утеши и спират да плачат 😭
Малко off topic, обаче това на тези деца им е най-малкия проблем. Депресиращо е...

# 80
# 81
  • Мнения: 2 988
Що ли не почнат още от родилното да им дават кисело мляко.

# 82
  • Мнения: 7 776
Сакън, направо обезмаслено кисело мляка да им се дава на бебетата, как мазнини, никакви мазнини...😒😩

Това па нахалнато, ще ми иска мляко вместо пюре 😂

# 83
  • Мнения: 1 471
Аз си се чудя какво изобщо правя още в тази група във фб... всеки път като реша да чета коментарите и е някакво мазало.. конкурс кой захранил най-рано и какви 💩 дал най-рано.. тези с адекватните съвети не им се обръща въобще внимание или им се отсича “нека всяка мама си знае за нейното бебИ” 🙄

# 84
  • Мнения: 2 988
Вижте сега как се прави попара 🤣






Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 13:07 от Didi i Mitko

# 85
  • Мнения: 6 688
Горките мъници ..
Мен също ме дразни изключително много и това говорене в 1 л., мн. ч. "Ние сме на шест месеца, ние обичаме попара, ние акаме, ние това, ние онова"... не знам къде ми бърка вече като го прочета Scream

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
Коя е тази група във фейса? Мъчно ми става за децата като чета от колко малки ги захранват. Това е като състезание, коя какво е дала. Дъщеря ми, вече е на 1 г. и още няма заместено хранене и е на АМ, а не кисело мляко.

# 87
  • Мнения: 2 988
Захранване въпроси и отговори

# 88
  • Мнения: 15
Аз поседях около месец в тази група,  начетох се на глупости и я напуснах. Нищо полезно не видях да се обсъжда. С тази захар във водата и попарата не знам какво се опитват да постигнат.  Вярно е че рано или късно ще проядат боклуци,  но поне първите две години да им го спестим.

# 89
  • Мнения: 2 361
Ако не ядеш попара, няма да станеш човек. Толкова полезно нещо! И понеже задължително трябва да се яде, се буха захар, белким я хареса.
Онзи ден свекървата чу, че синът ми обядва грах и вика "Ама той много обича зеленчуци!" Ми не, по-добре боза да пие.

Общи условия

Активация на акаунт