Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 45 271
  • 775
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 297
Преди години бях поръчала на шега едни супер евтини коледни пердета - бели на тънки сиви венчета. Отвън вечер се виждаше лек силует, ако си близо до тях. Надявах се да са подобни, ще ги мисля.
Зори, аз накупих за всички прозорци ролетни блекаут от Jysk, още не са монтирани. За зимата са ОК, но лятото няма да има въздух от тях. А и е ще по- тържествено със завеси ))).

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 12:07 от La_Valletta

# 361
  • Мнения: 353
Някой ползва ли мелницата за чер пипер? Дали е качествена? моля да споделите ,че и се целя отдавна .

# 362
  • Мнения: 269
Yasmina*, oтносно Songesand - имаме бяло нощно шкафче, много е красиво и изглежда здраво, аз съм доволна. Сега поръчах и белия висок скрин, трябва да пристигне в петък, надявам се механизмите на чекмеджетата да са стабилни.

Много ти благодаря за отговора! Blush

Ще ти бъда благодарна ако дадеш после отзив и за скрина Flowers Hibiscus

Най-сетне намерих време да го сглобя. ✌🏻🙂
На външен вид е супер, а и хубавото е, че лицевите елементи са от МДФ. От механизмите не съм много доволна, бих купила плавни, ако има такава възможност (май така се водеха), но за тази цена като цяло е супер. Снимка:

Скрит текст:

# 363
  • Мнения: 7 203
Благодаря много, pearlguacamole!

Чудесно изглежда, да си го ползвате със здраве! Hug

# 364
  • Мнения: 353
И аз да покажа/похваля. Само че е тъмничко.

# 365
  • Мнения: 22 867
Наистина много добре изглеждат скриновете, красиви са. Как ми се иска да си сменя моите, ама......не са достатъчно остарели и, като спомена, ММ ме гледа накриво. Ще трябва тайничко някак да им поскъся живота. Mr. Green

# 366
  • Мнения: 904
Някой има ли проблем с поръчката? Пише ми, "възникна грешка, опитайте по-късно" . Няколко пъти опитвах и все така.

# 367
  • Мнения: 22 867
Някой има ли проблем с поръчката? Пише ми, "възникна грешка, опитайте по-късно" . Няколко пъти опитвах и все така.

Аз преди час някъде пуснах, нямаше проблем.

# 368
  • Мнения: 10 691
Чудесен е белият Songesand, чудесен! Simple Smile
Аз бих заменила моя кафяв за бял, ама няма кой да се навие JoyJoy

Между другото, ако някой има интерес - заменям нов, неслобен Kallax 2х4 , цвят тюркоаз с гланцово покритие от лимитираната серия, с две вратички за подобен бял, гланцов.

# 369
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Честити скринове! Изглеждат много добре Grinning

А според вас кой от скриновете на SONGESAND, BRIMNES и MALM е по-добре.
В нас имам 3 на Малм и съм доволна, но не съм използвала другите.

# 370
  • Мнения: 904
Все още не мога да направя поръчка. Последно ноември съм поръчвала. Да не би да има някаква новост, която ми убягва? Гледам, че  клубната ми карта от сайта е с нов дизайн. Да трябва да я пререгистрирам примерно?

# 371
  • Мнения: 495
Според мен всичко е както преди, пуснах поръчка по-рано днес.

# 372
  • Мнения: 1 326
Аз също си пуснах поръчката за гардероба без проблем.
Даже това, че 5 дни се мотах и чудех какви врати да сложа, в краен случай се оказа добре за мен, защото се появи панелите и рамката, които исках. Даже белите панели Mehamn -намалени от 70 на 21лв.Smile Дано само не съм пропуснала някоя част.
Сега чакам към 200кг. поръчка Rolling EyesScreamLaughing

# 373
  • Мнения: 68 668
Важното е че си избрала кои да са вратите. ☺
Да го покажеш гардероба като го натъкмите ...😎

# 374
  • Мнения: 5 101
Това с неначислението на точките взе да им става навик, изпратих имейл с номера на картата и номера на поръчката, та ги въвеждаха ръчно.

Общи условия

Активация на акаунт